Tešíme sa na Vašu návštevu :)

NANOPROTECH GUN 150ml

Kód: NP-060
16,30 € 13,58 € bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
26.4.24
Možnosti doručenia

Nanoprotech Gun na strelné zbrane odstraňuje usadeniny zo strelného prachu a zvyšky olova. Poskytuje tiež mazanie a ochranu kovových častí proti korózii. Neinterferuje s inými materiálmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Charakteristika

Nanoprotech Gun na strelné zbrane odstraňuje usadeniny zo strelného prachu a zvyšky olova. Poskytuje tiež mazanie a ochranu kovových častí proti korózii. Neinterferuje s inými materiálmi. Aplikuje sa na hlaveň, záver, pružiny alebo iné kovové časti zbraní. Vydrží až 1 rok, 50 ml/m², 150 ml spreja.

Vlastnosti spreja na pištole Nanoprotech
  • Trvácna ochrana: nanočastice sa viažu priamo na povrch ošetrovanej zbrane alebo mechanizmu. To zaručuje, že pozitívny ochranný účinok trvá mnohonásobne dlhšie a vlhkosť, korózia a znečistenie vašej zbrane už nie sú hrozbou.
  • Odstraňuje výpary: vďaka nanočasticiam preniká účinná látka do usadených výparov a zachytáva sa na samotnom surovom kove, kde vytvára ochrannú vrstvu. Nanesením na znečistený povrch sa dajú ľahko odstrániť aj inak ťažko odstrániteľné nánosy dymu a zvyšky olova, medi a niklu.
  • Neinterferuje s inými materiálmi: Na rozdiel od agresívnych čistiacich prostriedkov je Nanoprotech Gun šetrný k drevu, plastom a gume. Môžete si byť istí, že počas ošetrenia náhodne nepoškodíte žiadne dekoratívne alebo funkčné časti svojej zbrane.
  • Mazací a antikorózny roztokv spreji Gun sa vyznačuje dokonalou tekutosťou a miniatúrne čiastočky prenikajú aj do veľmi tenkých medzier. Vďaka tomu je sprej vhodný na ošetrenie ťažko prístupných miest bez nutnosti demontáže. Po aplikácii roztok zasychá a nevyteká.
  • Dlhodobá konzervácia: Plochy ošetrené sprejom Nanoprotech Gun sú chránené proti hrdzaveniu aj v extrémnych podmienkach, čo potvrdili nezávislé testy. Mazacie vlastnosti zostávajú zachované až do - 80 °C a pištole zostávajú chránené aj pri dlhodobom skladovaní vo vlhkom prostredí.
Ako používať sprej:
  1. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte
  2. Nastriekajte súvislú vrstvu (zo vzdialenosti 20 - 30 cm) na určený povrch alebo sprej naneste priamo na ošetrovanú plochu.
  3. Po aplikácii počkajte 10-15 minút a potom prebytočný roztok zotrite.

Viac informácií nájdete na webovej stránke výrobcu www.nanoprotech.cz/sprej/nanoprotech-gun/.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoprotech
Hmotnosť: 0.17 kg

Ukázka použití

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: