Servis dronov DJI MAVIC PRO, DJI PHANTOM 4, SPARK

Havarovali ste s vaším dronom a potrebujete ho vyservisovať? Ponúkame záručný a pozáručný servis dronov DJI.
Prineste k nám Váš dron a my Vám pomôžeme s jeho spojazdnením. Našou prednosťou je profesionálny a individuálny prístup ku každému klientovi.

Pozrite si cenník pre bližšie informácie pre niektoré z modelov, ktoré opravujeme, ďalšie čoskoro doplníme, ak ste nenašli svoj model neváhajte nás kontaktovať 0948326850, info@aeromodel.sk. :

DJI MAVIC PRO/ PRO PLATINUM 
DJI MAVIC MINI 
DJI MAVIC AIR 2

S našou pomocou závadu odstránime a znovu budete môcť lietať.
Špecializujeme sa hlavne na DJI servis , YUNEEC servis a SYMA servis. Opravíme Váš DJI MAVIC PRO, DJI PHANTOM 3, DJI PHANTOM 4, tak aby mohli opäť lietať a prinášať radosť. Zameriavame sa na výmenu poškodených ramien dronov, výmenu motorov a na opravu gimbalov a kamier. Ak máte inú značku dronu viete sa o prípadnom servise informovať priamo na našej predajni –0948326850, info@aeromodel.sk.

Ak ste kúpili dron a neviete si sním rady, príďte k nám a my Vám pomôžeme s aktivovaím dronu, updateom nového firmwareu do dronu a vysielača. Ceny sú závislé na zožitosti úkonu, resp. dohodou.

Adresa pre zasielanie servisu( je nutné vopred nás kontaktovať a odsúhlasiť odoslanie tovaru na servis)

AEROTRADE PRO,s.r.o.

Komenského 23

04001

Košice

DJI-Mavic-Pro-Front-Motor-Arms-Replacement-London-UK-Drone-Repair-3-1030x686DJI-Mavic-Pro-Repair-Evaluation-Nationwide-Drone-Repair-1-1030x686
DJI-Spark-Front-Sensor-Replacement-Drone-Repair-Service-Centre-UK-1-1030x686


 

Aký je priebeh servisu ? 


1. Prineste nám, alebo zašlite dron na našu adresu aj s príslušenstvom k dronu (ovládač, batéria, nabíjačka). V prípade, že to budete zasielať je potrebné uviesť popis závady (prípadne ako sa závada stala), Vaše meno, adresu a tel. kontakt. Dron musí byť očistený od blata a pod..
2. Dron nám zašlete alebo prinesiete osobne v originálnej krabici/ kufríku.
3. Následne naše technické oddelenie diagnostikuje závadu a predbežnú cenu opravy Vám zašleme na odsúhlasenie.
4. Keď cenu odsúhlasíte objednávajú sa náhradné diely k oprave a prebieha opravda dronu našim technickým oddelením. Ak s cenou nebudete súhlasiť a v oprave dronu nebudeme pokračovať účtujeme si za diagnostiku poplatok 36 € + poštovné.
5. Po oprave dronu sa dron ešte odskúša či všetko funguje tak ako má.
6. Následne budete kontaktovaní a dron si budete môcť vyzdvihnúť, alebo Vám ho zašleme na dobierku vo výške opravy + poštovné.

 

Dĺžka servisu záleží od náročnosti a dostupnosti náhradných dielov. Obvykle to býva 15 až 30 dní v prípade dostupnosti náhradných dielov. V prípade dlhšej dodacej lehoty náhradných dielov je časový horizont dlhší o čom budete vopred informovaní.

Prikladáme zopár záberov zachytávajúcich náš profesionálny servis dronov DJI.

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie