Tešíme sa na Vašu návštevu :)

RC Vrtuľník Syma S39H, barometer, 3 kanály

Kód: 14873
64,90 € 54,08 € bez DPH
Vypredané
Môžeme doručiť do:
23.9.24
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Vrtuľník na diaľkové ovládanie, rozmery 30x15x25 cm. Batéria 3,7V 350mAh. Diaľkové ovládanie 15x11x7 cm, 4 AA batérie. Plynulé ovládanie, doba letu 7 min, dosah 30 m. Realistický dizajn. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Diaľkovo ovládaný vrtuľník vyrobený z kvalitného plastu. Tento vrtuľník má pôsobivé rozmery: 30 cm na dĺžku, 15 cm na výšku a 25 cm na šírku vrátane vrtúľ. Súčasťou sady je aj 3,7V 350mAh batéria, ktorá umožňuje dlhotrvajúcu zábavu.

Vylepšený vrtuľník Syma S39H, ktorá má tiež zabudovaný barometer, ktorý automaticky udržiava výšku modelu. Model má 3 kanály.

Diaľkové ovládanie s rozmermi 15 cm x 11 cm x 7 cm funguje na 4 AA batérie (nie sú súčasťou balenia). Štartovanie vrtuľníka a diaľkového ovládača je veľmi jednoduché - stačí zapnúť vrtuľník tlačidlom, do ovládača vložiť batérie a spustiť ho okrúhlym oranžovým tlačidlom.

Ovládanie vrtuľníka je mimoriadne plynulé a umožňuje vám pohybovať sa dopredu, dozadu, doprava, doľava a lietať hore a dole. Samotný vrtuľník bol starostlivo navrhnutý, čo mu pridáva na realističnosti a atraktivite. Ak nie je batéria dostatočne nabitá na návrat, helikoptéra automaticky pristane na najbližšom mieste.

Vrtuľník pracuje na frekvencii 2,4Ghz. Doba nabíjania je približne 60 minút a plná batéria umožňuje 7 minút letu. Dosah ovládania z diaľkového ovládača je až 30 metrov, čo vám dáva slobodu objavovať prostredie.

Je to perfektná hračka pre mladších aj starších fanúšikov diaľkovo ovládaných zariadení. Skvele sa bude hodiť ako spoluhráč na dvore počas slnečných dní a poskytne nezabudnuteľné chvíle zábavy a radosti.

Hlavné vlastnosti:
2,4 GHz joystick
Batéria Li-Pol 350 mAh 3,7 V
USB nabíjačka
3 kanály
Automatická regulácia výšky
Automatická funkcia hore a dole
Dosah: až 20 metrov
Doba nabíjania: cca 120 minút
Doba letu: 8 minút
Pohyb: hore/dole, doprava/doľava a dopredu/dozadu
2 rýchlostné režimy
LED osvetlenie
Vhodné na vnútorné použitie

Obsah balenia:
- vrtuľník s batériou
- diaľkový ovládač
- náhradná malá vrtuľa
- nabíjačka pre vrtuľník
- návod na použitie

Dodatočné parametre

Kategória: 3- kanálové
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Najobľúbenejšie RC modely/ drony syma známe svojou trvanlivosťou, odolnosťou a dostupnými náhradnými súčiastkami. Výber značky syma je vhodný nielen pre začínajúcich, ale aj skúsenejších pilotov. Vyberiete si zo šrokého spektra RC dronov a vrtuľníkov od tých najmenších ,izbových, až po obrovské drony s kamerami.