Vianočný darček pre dieťa

Asi to poznáte, každé Vianoce tá istá dilema. Čo mu kúpim na Vianoce ? Aká hračka naozaj poteší ? Čo vytvorí najväčšiu radosť Vášmu dieťaťu pod Vianočným stromčekom ?

Je dobré rozhliadnuť sa zavčasu, kým sú produkty dostupné vo variantách/ farbách aké preferujem a v dostatočnom počte.

O čom sníva moje dieťa ? Je to RC model auta, model lietadla alebo preferuje dron ? To všetko sú veci s ktorými Vám radi pomôžeme. Najväčšou otázkou je vek dieťaťa.

Pre malé detičky od 2-8 rokov odporúčame ako darček zvoliť RC autíčko.

https://www.aeromodel.sk/rc-auta/

Pre malých stavbárov si u nás vyberiete RC nákladiak alebo báger na diaľkové ovládanie s prepracovanými realistickými funckiami a reálnym ovládaním lyžice a korby auta.

RC stavebné autá: https://www.aeromodel.sk/rc-stavebna-technika/

Tiež si u nás prídu na svoje nadšenci agro techniky - Traktory na diaľkové ovládanie alebo kombajny.

RC traktory: https://www.aeromodel.sk/traktory/

Pre tých väčších od 8- 100 rokov :) odporúčame zakúpiť DRON, RC vrtuľník, prípadne RC robota s ktorým si užijete veľa zábavy.

Dron je 4- vrtuľové zariadenie, ktoré dokáže lietať stabilne a môže disponovať aj kamerou vďaka ktorej natočíte parádne zábery a budete sa môcť tešiť aj z FPV online prenosu obrazu do mobilu, ktoré už väčšina dronov má. Na našom webe si viete filtrovať drony podľa letové času, obsahu balenia alebo veľkosti.

Drony nájdete TU: https://www.aeromodel.sk/rc-drony/

RC roboti : https://www.aeromodel.sk/rc-roboti/

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie