Šarkany - ideálny spôsob ako tráviť jeseň s deťmi

Šarkan je jedna z mála hračiek, ktoré nevymizli ani napriek uponáhľanej dobe notebookov, smartfónov a elektroniky. Je to jednoduchá hračka, ktorá je zhotovená z PE fólie alebo z odolného RIP-STOP polyesteru. Je priviazaná špagátom a vďaka nemu vieme šarkanov korigovať, púšťať vyššie alebo ich priťahovať k sebe a ovládať ich.

RC-šarkan-vážka

Najvhodnejšia doba na púšťanie šarkanov je v našich zemepisných končinách jeseň, ale počas veterných dní je možné užívať túto lietajúcu hračku aj v iné ročné obdobie. Hitom sú šarkany s vyobrazením známych detských rozprávok akými sú Minnie, Frozen elza, Dory, Super wings, Princess, Mia and me od renomovanej nemeckej spoločnosti Gunther, ktorá sa zaoberá distribúciou šarkanov a lietadielok pre deti.

lietajuci-šarkan

V našej ponuke sa nájdu aj šarkany pre dospelých, sú to tie, ktoré pripomínajú rogalo a sú zhotovené z RIP-STOP polyesteru, ktorý je o čosi odolnejší ako PE fólia. Tieto šarkany nesú označenie v názve "LOOP".

šarkan-motyl

Ak ste doteraz zaváhali, veríme, že po našom článku sa to zmení a šarkan u Vás nebude chýbať a vy nevynecháte žiadnu šarkaniádu vo vašom okolí. Deti budú z tohto darčeku nadšené a možno aj vo Vás táto hračka vzbudí pekné spomienky na detstvo :)

Odkaz na šarkany, ktoré si môžete zakúpiť nájdete TU: https://www.aeromodel.sk/sarkany/

TIP: Pozrite si viac tipov na výrobu detských hračiek, ktoré zvládnete hravo aj sami.

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie