DJI MAVIC 2 PRO

Kód: DJIM0258
Novinka
Značka: DJI
1 499 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
20.4.21

DJI MAVIC PRO 2

Najnovší kompaktný dron s kamerou HASSELBLAD L1D-20C s 1 "CMOS čipom a objektívom 28mm, ktorý umožňuje fotografovať v rozlíšení 20 Mpix a nahrávať vo 4K (30fps). Najlepšia voľba od značky DJI.

Detailné informácie

Podrobný popis

DJI MAVIC PRO 2

Naším snom vždy bolo vytvoriť skutočný dron, ktorý spája technológie a potreby leteckého fotografa. Dron, ktorý obsahuje všetky pokročilé technológie DJI a je schopný od základu zmeniť možnosti leteckej fotografie. Vytvorením Mavica 2 sa nám tento sen splnil.

S väčším nadhľadom
Mavic 2 Pro s Kamerou Hasselblad
Fotoaparáty Hasselblad, vyrábané vo Švédsku, sú svetovo preslávené vďaka ikonickej a ergonomickej konštrukcii, nekompromisnej obrazovej kvalite a vďaka Švédskemu remeslu. Od roku 1941 fotoaparáty Hasselblad zachytili rad ikonických fotografií - vrátane prvého pristátia na Mesiaci.

Po dvoch rokoch neúnavného spoločného vývoja s Hasselblad prichádza Mavic 2 Pro s úplne novou kamerou Hasselblad L1D-20c. Kamera L1D-20C je vybavená unikátnou technológiou Hasselblad Natural Color Solution (HNCS), ktorá užívateľovi umožňuje zachytiť 20-megapixelové fotografie s ohromujúcou farebnou vernosťou.[5.]

1-palcový CMOS Snímač

Úplne nový 1-palcový CMOS snímač disponuje oproti pôvodnému Mavic Pro štyrikrát väčšou efektívnou plochou snímača. Veľký snímač zároveň zvyšuje obrazovú kvalitu za zhoršených svetelných podmienok a disponuje vyšším rozsahom ISO, max ISO bolo navýšené z 3200 na 12 800.

10-bit Dlog-M Farebný Profil

Mavic 2 Pro podporuje 10-bit Dlog-M farebný profil s vyšším dynamickým rozsahom pre väčšiu flexibilitu pri postprodukcii. Systém rozoznáva rekordných 1 miliard farieb (oproti 16 miliónom farieb zachytených tradičnými 8-bitovými profilmi) a uchováva viac detailov vo svetlách a tieňoch. Teraz môžete zachytiť aj tie najjemnejšie prechody počas východu či západu slnka, a zároveň máte väčší priestor pri postprodukcii.

HDR Video

Vďaka podpore 4K 10-bit HDR je možné Mavic 2 Pro zapojiť pomocou HLG k 4K TV a okamžite prehrávať záznam so správnymi farebnými tónmi. Jasnejšie svetla a vyšší kontrast sú vlastnosti HDR, ktoré ho robia tak príťažlivým.

Nastaviteľná Clona

Upraviteľná clona v rozsahu od f / 2.8 do f / 11 podáva špičkovú obrazovú kvalitu za dobrých aj znížených svetelných podmienok. Počas natáčania za znížených svetelných podmienok nastavte clonu na f / 2.8 tak, aby na snímač dopadalo viac svetla, a mohli ste tak zachytiť jasné a čisté fotografie. Pri natáčaní za dobrých svetelných podmienok nastavte clonu na f / 11 tak, aby ste znížili rýchlosť uzávierky a mohli natáčať plynule videa.

Expresívnejšie Stredne Dlhé Zábery

48mm teleobjektív oproti 24mm širokouhlému objektívu komprimuje perspektívu a zdôrazňuje efekt paralaxy pre dosiahnutie filmového vzhľadu. Teraz sa otvára úplne nový svet leteckej fotografie, ktorý ponúka ešte veľkolepejšie a filmovější zábery. [4.]

Kamerový Systém

Natáčajte ako profesionál
Obe kamery Mavica 2 využívajú najnovšiu technológiu 3-osovej stabilizácie, ktorá zabezpečuje plynulé a stabilné zábery takmer za akýchkoľvek podmienok.

Hyperlapse

Rozlúčte sa komplikovanou postprodukciou. S funkciou Hyperlapse lietadlo automaticky natáča a postprodukuje stabilné letecké zábery a umožňuje vám tak vytvárať profesionálne časozberné videá, ktoré môžete okamžite zdieľať na sociálnych sieťach, všetko pomocou jednoduchého tlačidla. Letovú trasu si uložte v Task Libar (knižnica úloh), Mavic 2 po nej môže letieť kedykoľvek bude chcieť. Fotografie je možné súčasne ukladať vo formátoch JPEG a RAW, máte tak viac priestoru pre postprodukciu. [6.]

Hyperlight

Rozjasnite svoj svet s funkciou Hyperlight, ktorá vylepšuje fotografie zhotovené za znížených svetelných podmienok a zároveň výrazne znižuje šum.

Kodek H.265 pre vyššiu kvalitu obrazu

Obe verzie natáčajú 4K video s vyšším dátovým tokom pomocou pokročilej kompresie H.265. Videá kódované v H.265 / HEVC tak zachytávajú o 50% viac informácií ako videá kódované v H.264 / AVC, videá tak majú vyššiu kvalitu a zachovávajú viac detailov. [7.]

OcuSync 2.0 Systém Prenosu Videá

Preslávená Technológia
Výkon technológie prenosu videa OcuSync 2.0 je výrazne navýšený vďaka zlepšeniu prenosovej vzdialenosti, kvality videa a vďaka ochrane proti rušeniu. 

Vznášajte sa s Jasným Výhľadom

Úplne nový OcuSync 2.0 poskytuje 1080p video prenos až na neuveriteľných osem kilometrov, umožňuje vám tak lietať ďalej bez obmedzenia. Editujte a nahrávajte Full HD videá na sociálne siete. Pôvodné súbory urobené za letu možno automaticky uložiť na vaše mobilné zariadenie bez potreby manuálneho sťahovania. [1.]

2.4 až 5.8 GHz

Automatické prepínanie v reálnom čase
Mavic Pro sa spolieha na prenos na frekvencii 2.4 GHz; frekvenciu bežne zarušenom celým radom bezdrôtových zariadení. Mavic 2 je však vďaka automatickému prepínaniu medzi pásmami 2.4 GHz a 5.8 GHz schopný vysielať ten najkvalitnejší signál - nevyhnutná funkcia pre let v prostredí s vysokým zarušením.  [8.]

Rýchle Sťahovanie, Nízka Oneskorenie

OcuSync 2.0 ponúka teoretickú rýchlosť sťahovania až 40 Mbps a minimálne oneskorenie 120 ms, prenos videa je tak plynulejší a zážitok z pilotáže je celkovo lepší.

Letová Bezpečnosť

Výkonný, ale bezpečný
Po nespočetných hodín vývoja a testovania bol Mavic 2 optimálne prestavaný a dosahuje tak vyššej rýchlosti, nižšej spotreby a hluku. Tieto jemné ale významné úpravy spoločne so systémom FlightAutonomy zaručujú plynulejší a tichší rokov s vyššou bezpečnosťou.
Rýchlejší
72 kmh Max. Rýchlosť
Prepracované telo lietadla disponuje vylepšenou aerodynamikou. Činiteľ odporu Mavica 2 je pri plnej rýchlosti o 19% nižšia ako u Mavica Pro. [9.]

Dlhší
31-min Max. letový Čas
Dlhší letový čas ponúka viac kreatívnych možností.

Tichší
tichá konštrukcia
Sínusové FOC pohonné regulátory a tiché vrtule neuveriteľne stíšia váš let a zbavia vás obáv z vyrušenie vášho okolia.

Viacsmerné vnímanie prekážok

Systém FlightAutonomy bol vylepšený a teraz zahŕňa viacsmerové vnímanie prekážok. Prvýkrát sa tak na Drone DJI vyskytujú prekážkové čidla na všetkých stranách lietadla pre zvýšenie bezpečnosti letu. LSEP * Systém FlightAutonomy iba poskytuje určitú ochranou v špecifických prostrediach a nie je schopný kompenzovať chybný úsudok pilota počas letu. Z bezpečnostných dôvodov preto dávajte počas letu s MAVIC 2 pozor na vaše okolie a dbajte na pokyny a upozornenia aplikácie.
Dopredu
Duálne obrazové čidlá umožňujú presné meranie vzdialenosti až na 20 metrov. Detekovateľný rozsah je 20-40 metrov (o 33% širší ako Mavic Pro). Duálne obrazové čidlá sú tiež schopné detekovať prekážky a lietadlo včas zastaviť pri lete do 50.4 km/h (o 40% efektívnejšie ako Mavic Pro).

Dolu
Duálne obrazové čidlá umožňujú presné meranie vzdialenosti až na 11 metrov. Detekovateľný rozsah je 11-22 metrov. Infračervený systém pre vnímanie umožňuje presné meranie vzdialenosti až na 8 metrov. Lietadlo presne vysí do výšky 50 metrov a bezpečne pristane na detekovanú zem. K čidlám bola doplnené  svetlá, ktoré pomáhajú pristáť za zhoršených svetelných podmienok.

Doľava a Doprava
Systém vnímania prekážok je schopný detekovať prekážky v rýchlosti do 28.8 km/h, zvyšuje tak bezpečnosť letu ako v režime ActiveTrack tak Tripod.

Dozadu
Duálny systém vnímania prekážok je schopný presne merať vzdialenosti až na 16 metrov a je schopný detekovať prekážky a lietadlo včas zastaviť pri lete do 43.2 km/h. Detekovateľný rozsah je 16-32 metrov.

Hore
Infračervený systém pre vnímanie prekážok. Presné meranie na vzdialenosť až 8 metrov.

Inteligentný

Ľahké ovládanie
S výkonnými kamerami a jednoduchými inteligentnými režimami pre natáčanie je Mavic 2 schopný vytvárať kreatívne letecké zábery a je dostupný pre užívateľov všetkých úrovní.

ActiveTrack 2.0

Vďaka vylepšeniam v oblasti hardvéru a softvéru ActiveTrack 2.0 posunie váš zážitok zo sledovania na úplne novú úroveň.

Presné rozoznávanie

Predtým sa ActiveTrack primárne spoliehal na 2D obrazy z hlavnej kamery, aby mohol sledovať subjekt. Mavic 2 teraz s ActiveTrack 2.0 mapuje 3-rozmerný obraz okolitého prostredia pomocou hlavnej kamery a predných duálnych obrazových snímačov, zvyšuje tak presnosť rozoznávania.

Predikcia trajektórie

Algoritmy pre predikciu trajektórie pomáhajú subjekt sledovať aj keď je dočasne skrytý za prekážkou.

Sledovanie vo vysokej rýchlosti

V otvorených priestoroch bez prekážok môže Mavic 2 sledovať rýchlo sa pohybujúce subjekty, ako sú napríklad autá alebo lode, do rýchlosti 72 kmh.  [10.]

Vnímanie prekážok

Počas sledovania subjektu si Mavic 2 plánuje cestu vo svojej 3D mape okolitého prostredia. Kým Mavic 2 bez prerušenia natáča, vníma, rozoznáva a vyhýba sa prekážkam pred a za sebou.

Panorámy

Mavic 2 podporuje štyri panoramatické režimy Sphere, 180 °, Horizontal a Vertical.

Letecké fotografie

K dispozícii je rad intuitívnych režimov pre viac kreatívnych možností.

POI 2.0

Point of Interest (POI) 2.0
Vďaka technológiám pre meranie vzdialeností pomocou obrazu a GPS, je prelet do stredu kruhu pred natáčaním po kružnici minulosťou. POI 2.0 zvyšuje efektivitu work flow ako nikdy predtým, a umožňuje vám subjekty natáčať ľahko a jednoducho.

Waypoint 2.0

Vďaka Waypoint 2.0 dron nepotrebuje lietať na presný bod natáčania pre označenie bodov. Zvolením požadovaných bodov na mape si môžete naplánovať letovú trasu ľahko a rýchlo a uložiť si ju pre ďalší let. [6.]

Štandardný diaľkový ovládač

Štandardný diaľkový ovládač ponúka až 135 minút prevádzky na jedno nabitie. Disponuje ergonomickou skladacou konštrukciou s odnímateľnými páčkami, takže je možné ho pohodlne prenášať a ľahko skladovať. Nová konštrukcia je vhodnejšia pre  smart telefóny a ponúka príjemnejšie ovládanie.

Rad DJI Goggles

Okuliare rady DJI Goggles sa s Mavic 2 prepájajú bezdrôtovo pomocou OcuSync. Používatelia si teraz môžu vychutnať vylepšený zážitok s nižším oneskorením a čistejším 1080p prenosom na vzdialenosť až 8 km. V režime Head Tracking je ovládateľný rozsah osi otáčania stabilizovaného závesu kamery -75 ° až + 75 ° pre ešte viac pohlcujúci zážitok z lietania. [11.]

Kľúčové vlastnosti:

- Mavic 2 Pro Hasselblad kamera
- 8 km 1080p video prenos  [1.]
- 31 minút max. letový čas  [2.]
- Viacsmerové vnímanie prekážok [3.]
- Hyperlapse
- Mavic 2 Pro
- Hasselblad L1D-20C Kamera
- Preslávená kvalita obrazu

- 20 MP 1 "CMOS Snímač
- Nastaviteľná clona, f / 2.8 - f / 11
- 10-bit Dlog-M
- 10-bit HDR video

Obsah balenia:

 • Mavic 2 PRO
 • Vysielač
 • 1x batéria Li-Ion 3850mAh/15,4V
 • Nabíjač 220V
 • Napájací kábel 220V
 • 3x sada (1pár) vrtulí
 • Kábel na prepojenie telefonu Lightning
 • Kábel na prepojenie telefonu Micro USB
 • Kábel na prepojenie telefonu typ-C
 • Kryt gimbalu
 • Kábel USB/typ-C
 • USB adaptér
 • Náhradné kniply (1pár)
 • Návod

 

Poznámky:
1. Bez prekážok a okolitého rušenia, v súlade s FCC. Špecifikácie maximálneho dosahu je orientačná hodnota sily signálu. S Drone vždy udržujte očný kontakt, ak to predpisy nepovoľujú inak.
2. Zaznamenané pri konštantnej rýchlosti 25 kmh v bezvetrí. Letový čas sa môže líšiť po poveternostných podmienok a podľa použitých letových režimov.
3. Všesmerové vnímanie prekážok zahŕňa vnímanie vpravo / vľavo, hore / dole a vpred / vzad. Vnímanie vľavo / vpravo je dostupné iba v režimoch ActiveTrack a Tripod.
4. Ekvivalentná ohnisková vzdialenosť k 35 mm.
5. HNCS bolo vyvinuté, aby ponúklo jediný farebný profil, ktorý optimalizuje obraz tak, aby podal širší rozsah farieb a lepší kontrast celej Radio subjektov. Štandardné farebné profily väčšinou nezvládajú zachytiť všetky jemné nuansy prírodných farieb rôznych subjektov a aplikujú silný alebo slabý efekt na zvýraznenie tónov.
6. Čoskoro dostupné.
7. Maximálny dátový tok pre 3840x2160 pri 30 fps.
8. Kvôli miestnym nariadením nie je v niektorých krajinách povolený prenos v pásme 5.8 GHz.
9. Zaznamenané vo režime Sport v bezvetrí pri hladine mora.
10. Mavic 2 nevníma prekážky pri lete vo vysokej rýchlosti (sledovanie vo vysokej rýchlosti a Sport režim).
11. DJI Goggles podporujú iba pásmo 2.4 GHz, DJI Goggles RE podporujú ako pásmo 2.8 GHz, tak pásmo 5.8 GHz a prepínanie pásiem v reálnom čase pre lepšiu funkcionalitu. Asistencie ďalšej osoby, ktorá stráži lietadlo, je nevyhnutná. Lietadlo by nemal letieť mimo očné dosahu tejto osoby.

Na tento produkt je poskytovaná profesionálna technická podpora, autorizovaný záručný
aj pozáručný servis a súčasťou balenia je plnohodnotný slovenský návod na použitie.

Viac o modele Mavic Pro si môžete prečítať na našom blogu tu.

Dodatočné parametre

Kategória: RC Drony
Záruka: 2 roky
Doba letu: Nad 20 minút
Vlastnosti: GPS, Vhodný do exteriéru, Online prenos, Gimbal, Follow me/ nasleduj ma, Detekcia prekážok, Kamera

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: