G6 Max - ručný stabilizátor

Kód: FTEG6M
259 € 215,83 € bez DPH
Vypredané
Môžeme doručiť do:
6.2.24
Položka bola vypredaná…

Ručný trojosý, mechanický stabilizátor pre mobilné telefóny, pre menšie, športové a akčné kamery do hmotnosti 1,2kg. Stabilizátor je vybavený piatimi stabilizačnými režimami, funkciou autopanorama, selfie a vstavanou batériou, umožňujúce prevádzku až 9 hodín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stabilizátor G6 Max je jedným z najvšestrannejších stabilizátorov v ponuke výrobcu, vytvorený pre užívateľov, ktorí ocenia ako kvalitu záznamu, tak slobodu pohybu. Športové kamery, smartphony, kompaktné fotoaparáty alebo zrkadlový fotoaparát možno bez akéhokoľvek obmedzenia použiť a vytvoriť záznam na profesionálnej úrovni.

Vlastnosti

Ručné polohovanie - pridržte fotoaparát a rýchlo ho nastavte do požadovaného smeru.
Autopanorama - nastavte pohyb kamery medzi dvoma bodmi a vytvorte dychberúci timelapse.
360 otáčania - nechajte fotoaparát otáčať sa okolo osi objektívu a potešte svojich priateľov filmovými efektmi priamo z počiatkov Christophera Nolana.
Zvislé a vodorovné rozvrhnutie - zmeňte orientáciu kamery a vytvárajte portrétne alebo klasické filmy.
univerzálnosť
Stabilizátor bol navrhnutý s cieľom dosiahnuť vyváženie medzi kvalitou záznamu, hmotnosťou a pohyblivosťou. Montážna platforma stabilizátora vám umožňuje namontovať širokú škálu zariadení od športových kamier cez telefóny až po malé kamery s hmotnosťou do 1,2 kg. Pre uľahčenie inštalácie nájdete držiak telefónu a adaptér pre systém GoPro. Platforma je tiež vybavená systémom rýchleho zostavenia, vďaka ktorému môžete kameru okamžite nasadiť alebo zložiť.

Zámok osí a voľný pohyb
G6 Max je nástupcom modelu G6 Plus. Na základe získaných skúseností a názorov užívateľov bolo vykonané niekoľko vylepšení, vďaka ktorým je každodenné používanie stabilizátora ešte jednoduchšie a príjemnejšie. G6 Max dostala nové motory, vďaka ktorým sa v porovnaní s predchodcom zvýšila jeho nosnosť až o 50%. Konštrukčné zmeny tiež umožnili zníženie hmotnosti stabilizátora o jednu pätinu. Špeciálne zámky umiestnené na každej osi gimbal umožňujú uzamykanie ich otáčanie, čo uľahčuje transport a vyváženie použitého zariadenia.

Prevádzkové režimy
K zmenám došlo nielen v komponentoch samotného zariadenia, ale aj v jeho softvéri. Nové vylepšené algoritmy sa premietajú do plynulejšie a prirodzenejšie práce. G6 Max ponúka päť rôznych stabilizačných režimov, ktoré vám umožní prispôsobiť prevádzkové charakteristiky zariadení tak, aby vyhovovali vašim potrebám.

Režim posúvanie - v tomto režime kamera plynulo sleduje otáčania rukoväte a udržuje konštantnú polohu vzhľadom k obzoru.
Blokovacie režim - objektív kamery udržuje konštantnú smer - otáčanie na všetkých osiach je blokované v nastavenej polohe.
Režim sledovania - v tomto režime kamera plynulo sleduje otáčania rukoväte a pohyb smerom nahor.
Režim viacosového sledovanie - objektív kamery plynule sleduje pohyb gimbal vo všetkých troch osiach.
Režim rýchlej odozvy - kamera rýchlo sleduje otáčania rukoväte a pritom udržuje pevnú polohu vzhľadom k obzoru.
obsah balenia

stabilizátor G6 Max
kábel USB-C
závesný statív
adaptér pre GoPro
montážna skrutka GoPro
sada káblov pre pripojenie fotoaparátov
ochranné puzdro

Na tento produkt je poskytovaná profesionálna technická podpora, záručný i pozáručný servis a súčasťou balenia je plnohodnotný slovenský návod na použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamery a FPV prenosy
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: