DJI Phantom 4 Multispectral

Kód: DJI4
5 999 € 4 999,17 € bez DPH
Vypredané
Môžeme doručiť do:
4.4.24
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Zbierajte presné údaje o vegetácii pomocou multispektrálneho fotoaparátu P4, vysoko presného drona vybaveného multispektrálnym zobrazovacím systémom na použitie v poľnohospodárstve, monitorovanie životného prostredia a podobných oblastí.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezpilotný systém prijíma a spracováva údaje zo 6 rôznych senzorov, aby určil zdravotný stav plodín v rôznych mierkach - od jednotlivých rastlín po zdravé polia - a analyzuje situáciu s burinami, výskytom hmyzu a stavom pôdy.

Jednoduchý a spoľahlivý multispektrálny komplex DJI Phantom 4 ponúka potenciálnym používateľom nové štandardy v oblasti bezpilotných leteckých platforiem špeciálne navrhnutých pre poľnohospodárstvo.

Zariadenie vyniká schopnosťou detekovať prekážky v 5 smeroch, max. doba letu 27 minút a dosah prenosu signálu

až 7 km pomocou systému OcuSync. 

Vstavaný systém so stabilizáciou je schopný zbierať komplexné údaje ihneď po vybalení.

Prístup k informáciám získaným pomocou 1 RGB kamery a 5-kamerového multispektrálneho komplexu pokrývajúceho modré, zelené, červené, červené okraje a priľahlé infračervené kanály (2 MP) poskytuje komplex snímania s globálnou uzávierkou.

Zabudovaný spektrálny senzor slnečného svetla

Vstavaný spektrálny snímač slnečného svetla v hornej časti tela dronu detekuje slnečné žiarenie, aby bola zaručená maximálna presnosť a integrita údajov zhromaždených v rôznych časoch dňa.

V kombinácii s údajmi po spracovaní tieto informácie pomáhajú získať najpresnejšie výsledky NDVI.

Presnosť údajov

Úzka integrácia s aplikáciou DJI Ground Station Pro na plánovanie letu umožňuje pilotom prepínať medzi zobrazovaním RGB videokamery bez posádky v reálnom čase a indexom normalizovanej rozdielovej vegetácie (NDVI) pre okamžité informácie o teréne.

Kompatibilné s mobilnými stanicami D-RTK 2 a NTRIP

Presnosť určovania polohy RTK je možné zvýšiť bez internetového pripojenia pomocou zariadenia P4 Multispectral s mobilnou stanicou D-RTK 2, pomocou protokolu NTRIP (sieťový prenos RTCM cez internet) a modemu 4G alebo prístupového bodu WiFi. Systém je schopný ukladať satelitné údaje na ďalšie spracovanie kinematiky.

 

Plánovanie letu

GS Pro, popredná aplikácia na plánovanie letov pre iOS, vám umožňuje vytvárať letové trasy, automatizovať úlohy a spravovať letové údaje.

Vyberanie dát

Multispektrálny snímač P4 umožňuje snímanie veľkých oblastí multispektrálnych obrazov a detekciu problémových oblastí.

Analýza dát

Pohodlný prístup k údajom z prieskumu úpravy vzduchu a ich spracovanie, aplikácia jednotlivých ukazovateľov a parametrov na každý druh rastlín na získanie požadovaných výsledkov v oblasti zdravia obilnín.

Opatrenia podľa prijatých údajov

Rozhodovanie o ošetrení miest ošetrenia na základe údajov získaných z dronu

Presnosť poľnohospodárskych operácií

Multispektrálne kamery poskytujú údaje o elektromagnetickom spektre, ktoré nie sú pre ľudské vnímanie dostupné. Prístup k týmto údajom, ako aj k úspešným údajom o vegetačnom indexe (NDRE a NDVI), umožňuje robiť správne rozhodnutia týkajúce sa spracovania plodín, ochrany zdrojov, kontroly nákladov a maximalizácie výnosu. Takéto príležitosti budú užitočné pre špecialistov v poľnohospodárskom sektore počas aktívnej vegetačnej sezóny.

Kontrola a monitorovanie životného prostredia

Plánovanie testovania závodu je možné vykonávať efektívnejšie s P4 Multispectral. Informácie získané z multispektrálnych kamier budú slúžiť ako nástroj na monitorovanie zdravia lesov, mapovanie pobrežnej alebo pobrežnej vegetácie, meranie biomasy a ochranu životného prostredia a ekosystémov.

Vysielanie v reálnom čase vo formátoch RGB a NDVI

 

Integrovaný polohovací modul RTK a systém TimeSync poskytujú pre každý obrázok presné údaje o polohe v reálnom čase. Týmto spôsobom sa optimalizujú fotogrametrické výsledky a zaistí sa presnosť merania na úrovni centimetrov.

Dodatočné parametre

Kategória: Drony
Záruka: 2 roky
Maximálna rýchlosť: Maximálna rýchlosť: 50 km / h (režim P); 58 km / h (režim A)
Výdrž batérie: 27 minút
Batéria: 5870 mAh
Farba: Biela
Frekvencia: 2,400 GHz to 2,483 GHz
Maximálna prevádzková výška: 6000 m
Pozorovací uhol: 62,7 °
Rozsah naklápania: Klopenie: -90 ° ... + 30 °
Typ: Priemyselný
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: