DJI - Mavic 2 ZOOM + (DJI Smart Controller)

Kód: DJIM0256CS
Novinka
Značka: DJI
1 749 €
Dodanie 2-5 dní
Môžeme doručiť do:
29.10.21
DJI Mavic 2 Zoom je najnovší kompaktný dron s 1 / 2.3 "CMOS čipom a objektívom s dvojnásobným optickým zoomom 24-48 mm, ktorý umožňuje fotografovať v rozlíšení 12 Mpix a nahrávať vo 4K (30fps). Model je vybavený novým ovládačom DJI Smart Controller s vstavaným 5,5 "displejom.
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

S väčším nadhľadom
10-bit Dlog-M Farebný Profil
Mavic 2 Pro podporuje 10-bit Dlog-M farebný profil s vyšším dynamickým rozsahom pre väčšiu flexibilitu pri postprodukcii. Systém rozoznáva rekordný 1 miliardu farieb (oproti 16 miliónom farieb zachytených tradičnými 8-bitovými profily) a uchováva viac detailov vo svetlách a tieňoch. Teraz môžete zachytiť aj tie najjemnejšie prechody počas východu či západu slnka, zároveň máte väčší priestor pri postprodukcii.

Mavic 2 Zoom

Dynamické perspektívy, o tom je Mavic 2 Zoom, ktorý je poháňaný 1 / 2.3-palcovým 12-megapixelovým s 2x optickým zoomom (24-48 mm). (Pozn. 4) Zachytáva všetko od širokouhlých po stredne dlhé zábery a ponúka tak ešte viac kreatívnych možností.

Expresívnejšie stredne dlhé zábery
48mm teleobjektív oproti 24mm širokouhlému objektívu komprimuje perspektívu a zdôrazňuje efekt paralaxy pre dosiahnutie filmového vzhľadu. (Pozn. 4) Teraz sa otvára úplne nový svet leteckej fotografie, ktorý ponúka ešte veľkolepejšie a filmovější zábery.

Bezstarostná cesta za záberom
Počas natáčania FullHD videa vám 4x bezstratový zoom (vrátane 2x optického zoomu) umožňuje bližší pohľad na vzdialenejšie subjekty, unikátne zábery tak môžete kúpiť z väčšej vzdialenosti. Táto možnosť pomáha udržať bezpečnú vzdialenosť od budov, vozidiel, zvierat a ľudí.

Rýchle a presné ostrenie
Hybridné automatické zaostrovanie Mavica 2 Zoom kombinuje fázovou a kontrastné detekciu pre vyššiu presnosť ostrenie a o 40% zvýšenú rýchlosť ostrenia oproti predchádzajúcemu modelu. Sledovací systém automatického ostrenia zabezpečuje, aby boli subjekty jasné a ostré pri zvyšovaní a znižovaní ohniskovej vzdialenosti.

Zoomovanie počas letu
Dolly Zoom (koľajnicový zoom) je novou funkciou QuickShot Mavica 2 Zoom a ponúka úplne novú perspektívu plne zabudovanú v Drone. Dolly Zoom automaticky ostrie za letu, dodáva tak vášmu videu intenzívny efekt deformácie. Pri manuálnom riadení môžete sami nastaviť vhodnú rýchlosť ostrenia pre dosiahnutie ešte kreatívnejšie záberu.

Fotografie Super resolution

Mavic 2 Zoom disponuje zcela novou funkcí Super Resolution – přednost kterou si krajinářská fotografie s živými detaily zaslouží. Během fotografování s ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 24mm, (pozn. 4) kamera svým teleobjektivem zachytí a složí devět fotografií, výsledkem je 48-megapixelová fotografie s vysokým rozlišením. V porovnání s běžnými panaramaty si fotografie Super Resolution zachovávají původní vzhled subjektů s přesnější kompozicí.

Kamerový systém
Natáčajte ako profesionál
Obe kamery Mavica 2 využívajú najnovšiu technológiu 3-osé stabilizácia DJI, (pozn. 4) ktorá zabezpečuje plynulé, stabilné zábery takmer za akýchkoľvek podmienok.

Hyperlapse

Rozlučte se komplikovanou postprodukcí. S funkcí Hyperlapse letoun automaticky natáčí a postprodukuje stabilní letecké záběry a umožňuje vám tak vytvářet profesionální časosběrná videa, která můžete okamžitě sdílet na sociálních sítích, vše pomocí jednoduchého stisknutí tlačítka. Letovou trasu si uložte v Task Libary (knihovna úkolů) (pozn. 7), Mavic 2 po ní může letět kdykoliv budete chtít. Fotografie lze současně ukládat ve formátech JPEG a RAW, máte tak více prostoru pro postprodukci.

Hyperlight
Rozjasnite svoj svet s funkciou Hyperlight, ktorá vylepšuje fotografie zhotovené za znížených svetelných podmienok a zároveň výrazne znižuje šum.

Kodek H.265 pre vyššiu kvalitu obrazu
Obe verzie natáča 4K video s vyšším dátovým tokom pomocou pokročilej kompresie H.265. (Pozn. 8) Videá kódovaná v H.265 / HEVC tak zachytávajú o 50% viac informácií ako videá kódované v H.264 / AVC, videá tak majú vyššiu kvalitu a zachovávajú viac detailov.

OcuSync 2.0 Systém prenosu videá
Preslávená technológia
Výkon technológie prenosu videa OcuSync 2.0 je výrazne navýšený vďaka zlepšeniu prenosové vzdialenosti, kvality videa a vďaka ochrane proti rušeniu a ponúka vám tak nevídanú kontrolu.

Vznášajte sa s jasným výhľadom
Úplne nový OcuSync 2.0 poskytuje 1080p video prenos až na neuveriteľných osem kilometrov (pozn. 1), umožňuje vám tak lietať ďalej bez obmedzenia. Editujte a nahrávajte Full HD videá na sociálne siete priamo z cache. Pôvodné súbory urobené za letu možno automaticky uložiť na vaše mobilné zariadenie bez potreby manuálneho sťahovania.

2.4 až 5.8 GHz
Automatické Prepínanie v Reálnom Čase (pozn. 9)
Mavic Pre spolieha na prenos na frekvencii 2.4 GHz; frekvenciu bežne zarušenom celým radom bezdrôtových zariadení. Mavic 2 je však vďaka automatickému prepínanie medzi pásmami 2.4 GHz a 5.8 GHz schopný vysielať ten najkvalitnejší signál - nevyhnutná funkcia pre let v prostredí s vysokým zarušením.

Rýchle sťahovanie, nízke oneskorenie
OcuSync 2.0 ponúka teoretickú rýchlosť sťahovania až 40 Mbps a minimálne oneskorenie 120 ms, prenos videa je tak plynulejší a zážitok z pilotáže je celkovo lepší.

Letová bezpečnosť


Výkonný, ale bezpečný
Po nespočetných hodín vývoja a testovania bol Mavic 2 optimálne prestavaný a dosahuje tak vyššej rýchlosti, nižšej spotreby a hluku. Tieto jemné ale významné úpravy spoločne so systémom FlightAutonomy zaručujú plynulejší a tichší rokov s vyššou bezpečnosťou.


Rýchlejší
72 kmh Max. Rýchlosť (pozn. 10)
Prepracované telo lietadla disponuje vylepšenou aerodynamikou. Činiteľ odporu Mavica 2 je pri plnej rýchlosti o 19% nižšia ako u Mavica Pro.

Dlhší
31-Min Max. letový Čas
Dlhší letový čas ponúka viac kreatívnych možností.

Tichší
tichá konštrukcia
Sínusové FOC pohonné regulátory a tiché vrtule neuveriteľne stíši váš let a zbaví vás obáv z vyrušenie vášho okolia.

Viacsmerné vnímanie prekážok
Systém FlightAutonomy bol vylepšený a teraz zahŕňa všesmerové vnímanie prekážok. Prvýkrát sa tak na Drone DJI vyskytujú prekážková čidla na všetkých stranách lietadla pre zvýšenie bezpečnosti letu. LSEP * Systém FlightAutonomy iba poskytuje určitú ochranou v špecifických prostrediach a nie je schopný kompenzovať chybný úsudok pilota počas letu. Z bezpečnostných dôvodov preto dávajte počas letu s MAVIC 2 pozor na vaše okolie a dbajte pokynov a upozornení aplikácie.


Dopredu
Duálna obrazová čidlá umožňujú presné meranie vzdialenosti až na 20 metrov. Detekovateľný rozsah je 20-40 metrov (o 33% širší ako Mavic Pro). Duálna obrazová čidlá sú tiež schopná detekovať prekážky a lietadlo včas zastaviť pri lete do 50.4 kmh (o 40% efektívnejšie ako Mavic Pro).

Dole
Duálna obrazová čidlá umožňujú presné meranie vzdialenosti až na 11 metrov. Detekovateľný rozsah je 11-22 metrov. Infračervený systém pre vnímanie umožňuje presné meranie vzdialenosti až na 8 metrov. Lietadlo presne visí do výšky 50 metrov a bezpečne pristane na detegovanou zem. K čidlám bola doplnená prídavné svetlá, ktoré pomáhajú pristáť za zhoršených svetelných podmienok.

Doľava a doprava
Systém vnímanie prekážok je schopný detekovať prekážky v rýchlosti do 28.8 kmh, zvyšuje tak bezpečnosť letu ako v režime ActiveTrack tak Tripod.

Dozadu
Duálny systém vnímanie prekážok je schopný presne merať vzdialenosti až na 16 metrov a je schopný detekovať prekážky a lietadlo včas zastaviť pri lete do 43.2 kmh. Detekovateľný rozsah je 16-32 metrov.

Hore
Infračervený systém pre vnímanie prekážok.
Presné meranie na vzdialenosť až 8 metrov.

Inteligentný
Ľahké ovládanie
S výkonnými kamerami a jednoduchými inteligentnými režimami pre natáčanie je Mavic 2 schopný vytvárať kreatívne letecké zábery a je dostupný užívateľom všetkých úrovní.

ActiveTrack 2.0
Vďaka vylepšeniam v oblasti hardvéru a softvéru ActiveTrack 2.0 posunie váš zážitok zo sledovania na úplne novú úroveň.

Presné rozoznávanie
Predtým sa ActiveTrack primárne spoliehal na 2D obrazy z hlavnej kamery, aby mohol sledovať subjekt. Mavic 2 teraz s ActiveTrack 2.0 mapuje 3-rozmerný obraz okolitého prostredia pomocou hlavnej kamery a predných duálnych obrazových snímačov, zvyšuje tak presnosť rozoznávanie.

Predikcia trajektórie
Algoritmy pre predikciu trajektórie pomáhajú subjekt sledovať aj keď prechodne skrytý za prekážkou.

Sledovanie vo vysokej rýchlosti
V otvorených priestoroch bez prekážok môže Mavic 2 sledovať rýchlo sa pohybujúce subjekty, ako sú napríklad autá alebo lode, do rýchlosti 72 kmh. (Pozn. 11)

Vnímanie prekážok
Počas sledovania subjektu si Mavic 2 plánuje cestu vo svojej 3D mape okolitého prostredia. Kým Mavic 2 bez prerušenia natáča, vníma, rozoznáva a vyhýba sa prekážkam pred a za sebou.

Panorámy
Mavic 2 podporuje štyri panaramatické režimy Sphere, 180 °, Horizontal a Vertical.

Letecké fotografie jednoduchšie
K dispozícii je rad intuitívnych režimov pre viac kreatívnych možností.

POI 2.0
Point of Interest (POI) 2.0
Vďaka technológiám pre meranie vzdialeností pomocou obrazu a GPS, je prelet do stredu kruhu pred natáčaním po kružnici minulosťou. POI 2.0 zvyšuje efektivitu workflow ako nikdy predtým, a umožňuje vám subjekty oblet a natáčať ľahko a jednoducho.

Waypoint 2.0 (pozn. 7)
Vďaka Waypoint 2.0 lietadlo nepotrebuje lietať na presný bod natáčanie pre označenie bodov. Zvolením požadovaných bodov na mape si môžete naplánovať letovú trasu ľahko a rýchlo a uložiť si ju pre ďalší let.

Ovládač DJI Smart Controller
Ovládač DJI Smart Controller je navrhnutý k maximálnemu využitiu vášho modelu Mavic 2 alebo modelov vybavených prenosovým systémom OcuSync 2.0. 5,5 "displej umožňuje jasné zobrazenie aj v najnáročnejších podmienkach. Intuitívne ovládanie a nainštalované funkcie ako SkyTalk a DJI GO 4 vás dostanú do vzduchu rýchlejšie a ľahšie ako kedykoľvek pred tým. Vstavaný akumulátor 5000mAh dodáva ovládačmi energiu na až 2,5 hodiny prevádzky.

Kľúčové vlastnosti:
Mavic 2 Zoom kamera s 2x optickým zoomom
8 km 1080p Video prenos (pozn. 1)
31-min max. letový čas (pozn. 2)
Viacsmerné vnímanie prekážok (pozn. 3)
Hyperlapse
Mavic 2 Zoom
24-48 mm Kamera s optickým zoomom
Maximálna flexibilita
12 MP 1 / 2.3 "CMOS snímač
48 MP Super resolution fotografie
4x Bezstratové Zoom FHD Video
koľajnicový Zoom

Obsah balenia:

 • Mavic 2 Zoom
 • Vysielač DJI Smart Controler
 • 1x batéria Li-Ion 3850mAh / 15,4V
 • Nabíjač 220V
 • Napájací kábel 220V
 • 3x sada (1pár) vrtúľ
 • kryt gimbalu
 • Kábel USB / typ-C
 • USB adaptér
 • Náhradné kniple (1pár)
 • CZ manuál

   

Poznámky
1. Bez prekážok a okolitého rušenia, v súlade s FCC. Špecifikácie maximálneho dosahu je orientačná hodnota sily signálu. S Drone vždy udržujte očný kontakt, ak to predpisy nepovoľujú inak.
2. Zaznamenané pri konštantnej rýchlosti 25 kmh v bezvetrí. Letový čas sa môže líšiť po poveternostných podmienok a podľa použitých letových režimov.
3. Všesmerové vnímanie prekážok zahŕňa vnímanie vpravo / vľavo, hore / dole a vpred / vzad. Vnímanie vľavo / vpravo je dostupné iba v režimoch ActiveTrack a Tripod.
4. Ekvivalentná ohnisková vzdialenosť k 35 mm.
5. HNCS bolo vyvinuté, aby ponúklo jediný farebný profil, ktorý optimalizuje obraz tak, aby podal širší rozsah farieb a lepší kontrast celej Radio subjektov. Štandardné farebné profily väčšinou nezvládajú zachytiť všetky jemné nuansy prírodných farieb rôznych subjektov a aplikujú silný alebo slabý efekt na zvýraznenie tónov.
6. Kameru môžete po zakúpení vymeniť. Táto služba nie je v tento moment dostupná. Detaily budú brzdy zverejnené.
7. Čoskoro dostupné.
8. Maximálny dátový tok pre 3840x2160 pri 30 fps.
9. Kvôli miestnym nariadením nie je v niektorých krajinách povolený prenos v pásme 5.8 GHz.
10. Zaznamenané vo režime Sport v bezvetrí pri hladine mora.
11. Mavic 2 nevníma prekážky pri lete vo vysokej rýchlosti (sledovanie vo vysokej rýchlosti a Sport režim).
12. Dostupné iba u Mavic 2 Zoom.

Na tento produkt je poskytovaná profesionálna technická podpora, autorizovaný záručný aj pozáručný servis a súčasťou balenia je plnohodnotný slovenský návod na použitie.

 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drony
Záruka: 2 roky
Doba letu: Nad 20 minút
Vlastnosti: GPS, Vhodný do exteriéru, Gimbal, Follow me/ nasleduj ma, Detekcia prekážok, Návrat domov, Kamera

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: