EŠTE NIE JE NESKORO!!! U všetkých objednávok (tovar skladom) prijatých do 21.12.2022 14:00 hod GARANTUJEME DODANIE DO VIANOC.

DJI Matrice 300 RTK (bez kamery)

Kód: DJIMAT300RTK
14 500 € 12 083,33 € bez DPH
Dodanie 2-5 dní
Môžeme doručiť do:
7.2.23

Matrice 300 RTK je najnovší model priemyselného dronu DJI inšpirovaná modernými leteckými systémami. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Model M300 RTK stanovuje úplne nové štandardy tým, že kombinuje inteligenciu s vysokým výkonom a bezkonkurenčnou spoľahlivosťou, ponúka čas letu až 55 minút, pokročilé funkcie umelej inteligencie, 6-cestné snímanie a určovanie polohy a oveľa viac.

Vylepšený prenosový systém:
Úplne nový systém OcuSync Enterprise umožňuje prenos na vzdialenosť až 15 km a podporuje trojkanálové video 1080p. Automatické prepínanie v reálnom čase medzi frekvenciami 2,4 GHz a 5,8 GHz zabezpečuje bezpečnejší let v prostredí s vysokým rušením, zatiaľ čo šifrovanie AES-256 zaručuje bezpečný prenos údajov.


Zlepšený letový výkon:
Vylepšená konštrukcia platformy a pohonného systému pre efektívnejší a stabilnejší let aj v náročných podmienkach:

- Maximálny čas letu - 55 min;
- Maximálna pristávacia rýchlosť - 7 m/s;
- Maximálna výška vzletu - 7000 m;
- Odolnosť proti vetru - 15 m/s;
- Maximálna rýchlosť - 23 m/s.

Viacero konfigurácií užitočného zaťaženia:
Prispôsobte si zariadenie M300 RTK tak, aby vyhovovalo vašim potrebám. Súčasne možno nainštalovať až 3 užitočné zaťaženia s maximálnou nosnosťou 2,7 kg:

- Jediné zaťaženie: za určitých okolností stačí jeden stojan s kamerou alebo iným zariadením;
- Dvojité zaťaženie: napr. pod puzdro Matrice 300 RTK možno nainštalovať dva závesy;
- Trojnásobné zaťaženie: použitie zariadenia Matrice 300 RTK pre rôzne aplikácie, čo znamená, že je možné namontovať tri zariadenia súčasne.Záznam misie v reálnom čase:
- Zaznamenávajte činnosti, ako je pohyb dronu, orientácia kardanu, fotografovanie a úroveň priblíženia, a vytvárajte súbory vzorových misií na budúce automatické preskúmanie.


Náhodná kontrola AI:
- Automatizujte rutinné kontroly a získajte vždy konzistentné výsledky. Palubná umelá inteligencia rozpozná objekt záujmu a identifikuje ho v nasledujúcich automatizovaných misiách, aby sa zabezpečilo konzistentné snímanie.


Body trasy 2.0:
Vytvorte až 65 535 bodov trasy a nastavte viacero akcií pre jeden alebo viacero nákladových systémov vrátane nákladových systémov tretích strán v každom bode trasy. Plánovanie letovej dráhy bolo tiež optimalizované tak, aby poskytovalo maximálnu flexibilitu a efektívnosť vašich misií.

PinPoint:
- Rýchlo ťuknite na objekt v zobrazení kamery alebo mapy a pokročilé algoritmy fúzie senzorov okamžite vypočítajú jeho súradnice, ktoré sa premietnu ako ikona rozšírenej reality vo všetkých zobrazeniach kamery. Poloha objektu sa automaticky prenáša do iných diaľkových ovládačov alebo online platforiem, ako je DJI FlightHub.


Inteligentné sledovanie:
- Identifikujte a sledujte pohybujúce sa objekty, ako sú ľudia, vozidlá a lode, pomocou funkcie inteligentného sledovania, ktorá poskytuje automatické priblíženie na stabilné sledovanie a zobrazenie. Dynamická poloha objektu sa nepretržite zisťuje a prenáša do iného diaľkového ovládača alebo DJI FlightHub.


Situačné povedomie na úrovni moderného letectva:
- M300 RTK využíva nový primárny letový displej (PFD), ktorý integruje letové, navigačné a prekážkové informácie a poskytuje pilotovi vynikajúce situačné povedomie.Zlepšené duálne riadenie:
- Teraz môže každý operátor získať kontrolu nad dronom alebo užitočným zaťažením stlačením tlačidla. To vytvára nové možnosti pre rozvrhnutie úloh, ako aj väčšiu flexibilitu počas operácií.


Výkonný systém videnia, na ktorý sa môžete spoľahnúť:
- Na zvýšenie bezpečnosti počas letu a stability dronu sú na všetkých šiestich stranách dronu rozmiestnené snímače s dvojitým videním a ToF, ktoré poskytujú maximálny dosah snímania až 40 m, s možnosťou upraviť správanie lietadla prostredníctvom aplikácie DJI Pilot.
Tento 6-cestný systém senzorov a polohovania pomáha zaistiť bezpečnosť dronu pri vykonávaní ulohy aj v náročných podmienkach.

Profesionálna údržba vašej flotily dronov:
- Nový integrovaný systém riadenia servisných kapacít zobrazuje aktuálny stav všetkých systémov, protokoly oznámení a úvodného sprievodcu riešením problémov. Systém tiež zobrazuje záznamy letov, životnosť a počet najazdených kilometrov počas celého životného cyklu dronu, ako aj tipy na starostlivosť a údržbu dronu.


Redundantné systémy pre bezpečnejší let:
- Model M300 RTK má zabudované pokročilé redundantné systémy, ktoré vám pomôžu vykonávať kritické úlohy aj v neočakávaných situáciách.

DJI Pilot je špeciálne navrhnutý pre firemných používateľov, aby naplno využili potenciál dronov DJI.
DJI Pilot je špeciálne navrhnutý pre M300 RTK a optimalizuje letové možnosti pre maximálny výkon. Okrem toho je DJI FlightHub komplexným riešením pre správu výkonnosti dronov, ktoré umožňuje veľkým organizáciám efektívne rozširovať svoje letecké operácie.
FlightHub, ktorý je kompatibilný s M300 RTK, je možné integrovať priamo do existujúcej flotily dronov DJI a využívať jeho letecké údaje v rámci celej organizácie.


Dodatočné parametre

Kategória: Drony
Záruka: 2 roky
Doba letu: 55 min
Dosah ovládania: 15 km
Rýchlosť: 25 km/h

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: