DJI - Spark (Sky Blue version), verzia bez Vysielača

Kód: DJIS0201
345 €
Táto položka už nie je v ponuke
Položka bola vypredaná…

Miniatúrny dron DJI Spark, doba letu 16 minút, hmotnosť 300g, 12Mpx foto, FHD video, inteligentné letové funkcie, ovládanie pomocou gest, vysielača a telefónu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zachyťte okamžik
Toto je Spark, miniatúrne dron so všetkými dobre známymi funkciami DJI, ktoré vám dovolia zachytiť okamih kedykoľvek chcete. Možnosť inteligentného riadenia letu, mechanický záves a kamera s neuveriteľnou kvalitou obrazu vám umožňujú posúvať hranice vašej kreativity.

Rýchly vzlet
Vďaka funkcii FaceAware môže Spark vzlietnuť z vašej dlane tak, že rozozná vašu tvár. Vzlietne a visí tak behom niekoľkých sekúnd po zapnutí.

Jednoduché ovládanie
Snímajte úžasné letecké fotografie len pomocou gest, bez diaľkového ovládača alebo mobilu.

Jednoduchá tvorba
Inteligentné letové režimy a intuitívne ovládanie vám pomáhajú vytvoriť filmové letecké zábery pomocou niekoľkých kliknutí.

Upravujte a zdieľajte
Aplikácia DJI GO 4 umožňuje využívať automatické profily pre úpravy a rad filtrov. Svoje videá tak môžete rýchlo upraviť a zdieľať priamo na sociálnych sieťach.

Inteligentné letové režimy
Šikovné, spoľahlivé a neuveriteľne intuitívne, disponujúce šikovné režimy:

 • QuickShot
 • TapFly
 • ActiveTrack
 • Gesture

QuickShot - Videá pomocou poklepanie
Nech Spark vyhotovuje profesionálne zábery za vás. QuickShot vám pomôže nakrútiť úžasné zábery s filmovou kompozíciou.

 • Rocket - Stúpajte s kamerou smerom nadol.
 • Dronie - Leťte dozadu a nahor s kamerou uzamknutou na váš predmet.
 • Circle - oblet svoj cieľ.
 • Helix - Leťte nahor po špirále okolo vášho cieľa.

Let na dosah ruky
V režime TapFly si stačí záber predstaviť a Spark ho zachytí za vás. Kliknite na obrazovku a Spark pomocou technológie pre rozoznávanie obrazu poletí presne smerom, ktorý ste zvolili kliknutím, a aktívne vníma prekážky. Snímajte záber za záberom pomocou prstov.
Coordinate
Kliknite na obrazovku a Spark poletí na určené miesto v stálej výške.

Direction
Spark letí smerom daným kliknutím.

ActiveTrack - Záber na cieľ
V režime ActiveTrack Spark automaticky rozoznáva predmety rôznych tvarov a veľkostí a sleduje ich podľa typu a rýchlosti pohybu. Sledovanie je preto jednoduchšie a spoľahlivejšie.

 • Trace: Sledujte predmet spredu alebo zozadu, alebo ho môžete aj obletieť.
 • Profile: Sledujte predmet z jednej perspektívy.

Gestá
Vaše momentky môžu byť zachytené pomocou gest.
Schopnosť učiť sa gestá dovoľuje, aby Spark vytváral selfie pomocou jednoduchých povelov ruky. V režime PalmControl ovládate Spark pohybom ruky. Ak chcete, nechajte ovládač a telefón doma.

 • Selfie: Zdvihnite ruky, zamávajte, alebo z prstov urobte rámček, Spark sa presunie a nasníma fotografiu.
 • PalmControl: Spark môže sledovať pohyb vašej ruky a vzlietnuť a pristáť na vašej dlani.

Vysoko výkonná kamera


Úchvatné zábery a stabilizované video

 • Stabilizácia pomocou mechanického závesu - Zábery bez trasiem. Dvojosý mechanický záves a technológie Ultrasmooth dramaticky znižujú tras a skreslenie rolling shutter, zábery tak sú stabilné a detailné.
 • Výkonný objektív - Zachyťte pohľad na svet
  Všetky zábery sú rovnomerne prekreslené a farby živé s minálními chromatickými odchýlkami a skreslením. Kamera je osadená širokouhlým objektívom so svetelnosťou f / 2.6 s ekvivalentnou ohniskovou vzdialenosťou 25 mm. Päť členovi je zostavené v jednej skupine, ktorá pasuje do miniatúrneho rámčeka.
 • 1 / 2.3 "Snímač - Zaznamenajte viac detailov
  Malá a kompaktná, kamera Spark je vybavená 1 / 2.3 palcovým CMOS snímačom, ktorý umožňuje natáčať stabilizované video v 1080p a robiť fotografie s rozlíšením 12 MP. Vďaka väčším pixelom môže Spark okamžite reagovať na svetelné podmienky a presne reprodukovať farby.

Rad fotografických režimov


Všestranná fotografie
Spark preberá všetky fotografické režimy z dronov DJI a pridáva dva nové: Pano a ShallowFocus.

Pano
Spark automaticky zachytí horizontálne alebo vertikálne panorámu vďaka otáčania a polohovanie závesu.

ShallowFocus
Technológia pre 3D vnímanie pomáha zachytiť fotografie s nízkou hĺbkou ostrosti.

Letový výkon
Úžasný potenciál, pohlcujúce zážitky

Výkonný pohon
Rýchlosť a presnosť ovládania.
Vďaka aerodynamike, ľahkej a úhľadnej konštrukcii si Spark razí cestu vzduchom s minimálnym odporom. Záves a kamera sú zároveň s trupom, čo výrazne zvyšuje stabilitu. Výkonný pohon umožňuje stabilný let v silnom vetre rýchlosťou až 50 km/h v Sport režime. Vďaka pokročilému systému pre riadenie letu je lietanie so Sparkom zábavné a intuitívne.

HD Wi-Fi Video prenos
Inovatívny HD Wi-Fi technológia umožňuje prenos v 720p v reálnom čase do vzdialenosti 2 km.

Zostaňte vo vzduchu
Letový čas nie je cez všetky inteligentné funkcie ovplyvnený. Lietajte až 16 minút s plne nabitou batériou a zachyťte viac.

FPV Let
Prepnite Spark do Šport režimu a uvoľnite jeho plný potenciál. Šport režim prepne záves do režimu FPV, kamera sa tak pohybuje spoločne s letom. Pre ešte lepší zážitok z FPV si nasaďte okuliare DJI Goggles a Uzrite iný svet.

FlightAutonomy
Systém FlightAutonomy sa skladá z obrazového pozičného systému (VPS), 3D vnímanie, dvojpásmové GPS, vysoko precízne interné meracie jednotky a 24 výkonných výpočtových jadier. Vďaka tomu môže Spark presne visieť kdekoľvek s VPS asistenciou do výšky 30 m, vnímať prekážky až 5 m pred sebou a bezpečne pristávať.

Návrat domov
Spark sa rovnako ako všetky aktuálné Drony DJI automaticky vracajú domov s dostatočným GPS signálom. Ak je stav batérie nízky, dôjde k strate signálu alebo pri stlačení tlačidla pre návrat domov (RTH), Spark letí späť na vopred stanovené miesto (domov) a súčasne sa vyhýba prekážkam. Spodná kamera zachytáva obraz miesta okolo bodu vzletu a tieto obrazy porovnáva počas RTH pre bezpečné pristátie.

Letová ochrana
Systém GEO od DJI vás informuje o miestach, kde by Dron mohol spôsobiť ťažkosti s bezpečnosťou, napríklad v blízkosti letísk alebo štadiónov. To poskytuje potrebné informácie pre bezpečné a zodpovedné prevádzkovanie Dronu Spark.

Inteligentná pohonná batéria
Spark využíva LiPo batériu s vysokou hustotou energie pre optimálny výkon. 12 inteligentných ochranných funkcií napomáha bezpečnému letu. Batéria navyše odhaduje zostávajúci letový čas a dáva vám v reálnom čase vedieť, kedy pristáť.

 

Obsah balenia:

 • Spark
 • 3 páry vrtúľ
 • Li-Pol akumulátor
 • Nabíjač
 • Kábel micro USB
 • Prepravný box

Podporované systémy a zariadenia

iOS verzia v4.1.5.
Vyžaduje iOS 9.0 alebo novšie. Kompatibilný s iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Mobilní, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Mobilní, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Mobilný, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Mobilný, iPad mini 4 a iPad mini 4 Wi-Fi + Mobilný. Tato aplikácia je optimalizována pre iPhone 7, iPhone 7 Plus.

Android veria e v4.1.4.
Android verzia 4.4.0 alebo novšia. Kompatibilný so Samsung S8, Samsung S7, Samsung S7, Samsung S6, Samsung S5, Samsung NOTE4, Samsung NOTE3, Samsung tabuľky 705c, Ascend Mate 9, Ascend Mate 7, Huawei P10 Plus, Huawei Honor 8, Huawei P8 Max, , Xiaomi 5, Google Nexus 6, Nexus 9, Google Nexus 7 II, LG V20.

Podpora ďalších dostupných zariadení je vo fáze testovania a ich vývoj pokračuje.

 

Dodatočné parametre

Kategória: DJI Drony
Záruka: 2 roky
Doba letu: Od 10 - 20 minút
Vlastnosti: GPS, Vhodný do exteriéru, Online prenos, Follow me/ nasleduj ma, Detekcia prekážok, Návrat domov, Kamera
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: