DJI - Mavic Pro (Platinum version)

Kód: DJIM0252
Novinka Tip
Značka: DJI
990 €
Dodanie 2-5 dní
Môžeme doručiť do:
24.2.20

Tento model má oproti svojimu predchodcovi nový sofistikovaný dizajn. Navyše model je vybavený novými aerodinamickejšími vrtuľami vďaka, ktorým je znížená hlučnosť modelu až o 60%. Zároveň nové regulatory zvyšujú letový čas až na 30 minút. 

Detailné informácie

Podrobný popis

DJI Mavic Pro je malý, napriek tomu výkonný dron, vďaka ktorému sa z oblohy stáva plátno vašej kreativity, ľahko a bez starostí, a pomáha vám z každého momentu vytvoriť moment letecký. Kompaktná schránka uchováva vysoko komplexnú technológiu, ktorá z Mavic Pro robí doteraz najsofistikovanejšiu lietajúcu kameru DJI. 24 výkonných výpočtových jadier, úplne nový systém na prenos s dosahom až 7 km, 5 optických senzorov a 4K kamera s trojosovým stabilizovaným závesom čakajú na váš povel, stačí stlačiť tlačidlo alebo poklepať na displej. 

 

VÝKONNÝ
Lietajte ešte ďalej.
Mavic, ktorý sa zmestí do vrecka, sa nachádza úplne nová technológia na prenos DJI OcuSync, s dosahom až 7km a Full HD 1080p video prenosom.

Bez narážania a škrabancov
Nechránený dron môže narážať do prekážok pri letoch na dlhé vzdialenosti alebo pri zostupe z veľkej výšky v režime pre návrat domov. Mavic využíva technológiu FlightAutonomy aby vnímal okolité prekážky do vzdialenosti 15m. Môže ich tak obletieť alebo zastaviť a visieť a predísť tak nehode aj pri lietaní bez vizuálneho kontaktu.

Presné visenie
Pozicovanie podľa satelitov môže dronu pomôcť visieť iba vonku bez okolitých prekážok a rušenia. Dron bez satelitov nie je schopný presného pozicovania a môže tak vo vzduchu plávať. Preto je Mavic vybavený prednými a spodnými optickými senzormi a môže tak presne visieť vo vnútri budov alebo na miestach bez signálu GPS.

Zostaňte dlhšie vo vzduchu
Mavic je oproti Phantomu 4 síce šestinový, to ale neznamená že by mal lietať kratšiu dobu. Mavic môže lietať omnoho dlhšie než by ste odhadovali podľa jeho veľkosti. Je schopný dosahovať až 27 minút letového času a maximálnej vzdialenosti 7km vďaka vysoko výkonným a efektívnym motorom.

4K Ultra HD Video
Mavic podporuje 4K video pri 30 snímkach za sekundu. Nie je použitá elektronická stabilizácia obrazu, aby bol každý záber skutočne 4K. Vytvorili sme miniatúrne, extrémne presný trojosí stabilizovaný záves len pre Mavic, ktorý je schopný kameru stabilizovať aj pri rýchlom pohybe na dosiahnutie plynulého videa a ostrých fotografií.

Fotografie z výšky
Všetci milujeme skvelé fotografie. Či už si chcete zaobstarať momentku alebo si kompletizuje svoje portfólio, Mavic má 12 megapixelovú kameru s podporou Adobe DNG RAW.

KREATÍVNY
Natáčajte ako profesionál. Automaticky.
Nepotrebujete filmový štáb keď používate Mavic, pretože všetko čo potrebujete je funkcia ActiveTrack. Stačí označiť toho, koho chcete natáčať a ActiveTrack sa postará o zvyšok, môžete tak natáčať ako skutočný profesionál.

Zamávaj svojmu Dronu
Keď je Mavic vo vzduchu a vy ste v zábere, všetko čo potrebujete pre obstaranie svojej momentky je jednoduché gesto. V móde Gestá si tak môžete zaobstarať unikátne selfie.

Presne nastavenie ovládania
Keď si chystáte záber alebo lietate vo vnútri budovy, nechcete letieť príliš rýchlo. Prepnite do módu Statív a každý pohyb dronu Mavic sa stane precíznym a pomalým.

 

 

ĽAHKÝ
Lietanie pomocou telefónu.
Možno si chcete zaobstarať rýchlu fotografiu, alebo nastaviť sledovanie vášho kamaráta, alebo len letieť do oblakov a trochu sa preletieť. Všetko čo potrebujete je len váš telefón.


Tapfly
Začiatočníci majú často problémy s lietaním po priamke, pretože nie sú zvyknutí na joysticky, to sťažuje natáčanie videí. TapFly znamená, že môžete poklepať tam kam chcete letieť, a Mavic tak plynule poletí tým smerom a vy sa tak môžete sústrediť na ovládanie kamery a robení fotografií alebo videí. Lietanie môže byť naozaj tak jednoduché.

Čakajúci na povel
Mavic reaguje na každý povel takmer okamžite. Či už chcete natočiť pomalý, ľahko plynúci záber, alebo si rozprúdiť krv pri 65 km/h rýchlosti v móde Šport.

Bez starostí
Dve sady senzorov. Dvakrát tak spoľahlivý
Najčastejším problémom dronov je senzor, ktorý nefunguje tak, ako by mal. Preto je Mavic vybavený dvoma. Keď jeden zlyhá, druhý ho nahradí.

Vyrovnaný
Zostaňte v rovnakej výške nad zemou, automaticky. Nerobte si starosti s tým, že lietate veľmi nízko, Mavic bude udržiavať tú správnu výšku nad nerovným povrchom.

Bezpečnejšie, múdrejší akumulátor
Inteligentný pohonný akumulátor Mavic poskytuje letový čas až 27 minút, umožňuje kontrolovať stav akumulátora v reálnom čase počas letu pomocou aplikácie DJI GO. Ďalej vypočítava zostávajúci letový čas a pomáha tak pilotovi lietať bezpečnejšie.

Stačí sa len pozrieť
Pomocou aplikácie DJI GO môžete vidieť všetko, čo vidí kamera a ďalšie informácie o drone Mavic, ktoré potrebujete vedieť, od životnosti akumulátora po umiestnení, smer letu a mnoho ďalších údajov.

Obsah balenia:

Kvadrokoptéra Mavic
Ovládač so systémom prenosu OcuSync
Inteligentné akumulátor Li-Pol 11,4V / 3830mAh
Nabíjač 50W
Sada vrtuľou 3 páry
Micro SD karta 16GB
USB kábel
RC kábel (Lightning konektor)
RC kábel (Micro USB konektor)

Na tento produkt je poskytovaná profesionálna technická podpora, autorizovaný záručný aj pozáručný servis a súčasťou balenia je plnohodnotný slovenský návod na použitie.

Možnosť odpočtu DPH

 

ODKAZ NA ČLÁNOK O MAVICU Z NÁŠHO BLOGU:

http://blog.aeromodel.sk/mavic-pro-je-doteraz-najsofistikovanejsia-lietajuca-kamera-od-dji/

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 13.5.18
Šikovný :)