Tešíme sa na Vašu návštevu :)

Detské odrážadlo LEO - červené

Kód: B29005
65 € 54,17 € bez DPH
Dodanie 2-5 dní
Môžeme doručiť do:
26.7.24
Možnosti doručenia

Balančný bicykel Leo má všetko, čo potrebujete na to, aby ste urobili prvé kroky v zvládnutí umenia jazdy na dvoch kolesách. Je mimoriadne stabilný, vďaka čomu dieťa nedostáva stres z neudržiania rovnováhy

Detailné informácie

Podrobný popis

Zaujíma vás, aký je ideálny darček pre dieťa? Hľadáte originálny darček, ktorý dopraje vášmu diaťaťu veľa zábavy a ktorý po niekoľkých hodinách alebo dňoch hrania nevyhodí? K čomu sa bude neraz rád vracať?

Balančný bicykel Leo môže byť tým, čo vaše dieťa potrebuje. Vozidlo poháňané silou vlastných svalov spôsobí, že dieťa bude fit.


Balančný bicykel Leo má všetko, čo potrebujete na to, aby ste urobili prvé kroky v zvládnutí umenia jazdy na dvoch kolesách. Je mimoriadne stabilný, vďaka čomu dieťa nedostáva stres z neudržiania rovnováhy. To je kľúčové pre ďalšie vzdelávanie, pretože mnohé deti odradí bicyklovanie len preto, že raz alebo dvakrát stratili rovnováhu.

Balančný bicykel Leo je vybavený protišmykovými držadlami, ktoré umožňujú dieťaťu bezpečne držať volant, aj keď sú ruky dieťaťa spotené, čo pri učení jazdy nie je také ťažké.

Nafukovacie kolesá s vnútornou dušou zaručujú veľmi dobrý záber bicykla so zemou. Vďaka tomu sa batoľa cíti v sedle pri rôznych manévroch sebavedomo a nebojí sa pádu.

Ak sa naučí bezpečne brzdiť nohami, bude jazda na bicykli čistá radosť. Potom bude určite chcieť rozvíjať čoraz väčšiu rýchlosť, ale rodič by sa toho nemal báť. Akonáhle vaše dieťa zvládne zastavenie, nič zlé sa mu nestane.

Ďalšie výhody prvého bicykla pre dieťa Balančný bicykel Leo má extrémne torzné riadidlá, takže naučiť sa manévrovať a meniť smer by nemalo byť príliš náročné. Rám je vyrobený zo zliatiny ocele a má vhodne profilovaný tvar pre pohodlie a bezpečnosť dieťaťa. Ovládanie plynulého nastupovania do vozidla a rovnako plynulého vystupovania z vozidla je kľúčom k úplnej nezávislosti dieťaťa pri presune na bicykli. Rám bicykla Leo je veľmi odolný voči poškodeniu.

Perfektný prvý bicykel pre vaše dieťa môže byť iba jeden - balančný bicykel Leo.

Technické dáta
Vekové rozpätie: 2-6 rokov
Užitočné zaťaženie: 30 kg
Veľkosť kolesa: 12 palcov
Hmotnosť: 4,30 kg
Ľahká oceľová konštrukcia
Protišmykové držadlá
Pohodlné, mäkké sedlo
Pneumatiky: gumové s dušou
Brzda: žiadna
Kolesá: na ložiskách
Zloženie súpravy
Balance bike Leo
Používateľská príručka

Dodatočné parametre

Kategória: Detské elektrické autíčka
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: