Detské odrážadlo, bicykel Nemo s brzdou - modré

Kód: B12001
49 € 40,83 € bez DPH
Vypredané
Môžeme doručiť do:
4.4.24
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detské odrážadlo bicykel s brzdou Nemo

Detailné informácie

Podrobný popis

Rodičov a starých rodičov nič nepoteší viac ako správny vývoj a zdravie ich detí a vnúčat, ale ako povzbudiť deti k aktivite? Vozidlo na dvoch kolesách príde na pomoc.

Bicykel je ideálnou hračkou, pretože s jeho pomocou sa dieťa učí mnohým praktickým schopnostiam, ako je udržiavanie rovnováhy, rovnováhy tela, agility a všeobecných pohybových schopností. A pretože prebieha v hravej atmosfére, učenie je pre dieťa zábavné a nie stresujúce. A tak z batoľaťa, ktoré je stále lepšie pripravené na jazdu na bicykli, vyrastie skutočný fanúšik dvoch kolies, ktorý bude vďačný svojim opatrovníkom za to, že ho povzbudzovali k aktívnemu životnému štýlu. A predsa je radosť a šťastie dieťaťa tým, na čom jeho príbuzným najviac záleží.

Učenie brzdenia bez stresu
Jednou z kľúčových schopností pri bicyklovaní je bezpečné brzdenie. Kotúčové brzdy sú skvelým vynálezom. Ak je vaše dieťa schopné zastaviť na bicykli prirodzeným spôsobom brzdením nohami, je čas na ďalšiu úroveň začatia - naučiť sa brzdiť brzdou. Najlepšie to na to pripraví balančný bicykel Nemo s ručnou brzdou, ktorá zastaví zadné koleso. Tento spôsob brzdenia je oveľa bezpečnejší ako pri prednej brzde, pretože bicykel sa náhle nezastaví. Je pravda, že dieťa potrebuje cítiť silu, ktorou tlačí na brzdu, ale po niekoľkých jazdách sa naučí a bude sa cítiť istejšie. Pôvodný dizajn a komfort jazdy Ďalšími výhodami bicykla Nemo, ktoré podporujú učenie sa brzdiť, je nízka hmotnosť rámu. Vďaka tejto funkcii sa dieťa nemusí starať o držanie bicykla pri manévroch.

Penové kolesá poskytujú vynikajúcu trakciu, takže sú vhodné do rôznych, aj menej priaznivých poveternostných podmienok. Vďaka nastaviteľnému sedadlu a riadidlám môže dieťa zaujať perfektnú polohu na bicykli, a potom bude preňho brzdenie ešte jednoduchšie. Bicykel Nemo má ešte jednu dôležitú výhodu. Vďaka originálnemu dizajnu rovnovážneho bicykla Nemo zapôsobí vaše dieťa na ostatných rovesníkov. Bicykel má živé farby, ktoré deti milujú a nechávajú ich vyniknúť.

Ak chcete, aby vaše dieťa ovládalo náročné umenie brzdenia, uľahčite mu učenie a vyberte si balančný bicykel s brzdou Nemo.

Technické dáta
Vekové rozpätie: 2-6 rokov
Užitočné zaťaženie: 30 kg
Veľkosť kolesa: 12 palcov
Hmotnosť: 3,30 kg
Ľahká oceľová konštrukcia
Protišmykové držadlá
Pohodlné, mäkké sedlo
Pneumatiky: EVA pena
Brzda: šikovná
Kolesá: na ložiskách
Blatníky
Zloženie súpravy
Vyvažovací bicykel Nemo
Používateľská príručka

Dodatočné parametre

Kategória: Detské elektrické autíčka
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: