Tešíme sa na Vašu návštevu :)

DJI Servis Slovensko

DJI Servis 

Ponúkame najlepší a najrýchlejší servis dronov DJI na Slovensku. Havarovali ste a potrebujete pomoc? Zavolajte nám a my Vám pomôžeme s opravou dronu. Zašlite k nám dron na opravu, my Vám opravu naceníme, odsúhlasite opravu a následne dron servisujeme. V prípade, že by náklady prekročili Vami stanovený limit účtujeme iba diagnostiku a dron zasielame spätne.

U nás sa o Vás postará servisný technik s bohatými skúsenosťami a dostupnými náhradnými dielmi. Tel. kontakt na technika: +421 948 326 850( 9:00-16:30 počas prac. dní), email: info@aeromodel.sk

Fotodokumentácia nasšich opráv dronov DJI: (DJI MINI 3 PRO, DJI MINI 2, DJI MATRICE, DJI MAVIC 3, DJI MAVIC AIR 2, DJI MINI 2, DJI MINI 3 PRO, DJI MAVIC 2 PRO/ DJI MAVIC PRO, DJI PHANTOM 4 OBSIDIAN/ DJI PHANTOM 4 / DJI PHANTOM 3 PRO, DJI MAVIC AIR 2, DJI MAVIC MINI)

Máme bohaté skúsenosti a priaznivé ceny, neriskujte opravu u neskúsených amatérov a zverte svoj dron do rúk profesionálom. Dron je vysoká investícia, preto je nutné použiť čo najviac originálnych súčiastok, dbať na precíznosť opravy a správnu diagnostiku problému dronu.