Vyberte ten najlepší darček pre Vás a Vašich blízkych u odborníkov na RC modely !

RC rýchlostný čln Double Horse FT007 1:16 2.4Ghz RTR

Kód: FT007-RED
Novinka
Značka: Double Horse
79 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.22

Najnovší model s možnosťou otáčania motorového člna v prípade prevrhnutia na vode! Loď je jediným modelom, ktorý sa dá bezpečne vrhnúť do vody (napríklad keď nie je prístup z pobrežia) a motorový čln bude vždy správne umiestnený a pripravený na jazdu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Motorový čln bol vyrobený z odolných materiálov a kovových častí hnacej jednotky. Model je extrémne ovládateľný a rýchly, namontovaný motor umožňuje modelu zrýchliť na vysokú rýchlosť!

 

 

Veľký motor zaisťuje vynikajúcu ovládateľnosť aj pri úplnom stlačení plynu. Jazdenie motorovým člnom je veľmi ľahké a vyzerá skvele. Odporúčame začiatočníkom aj pokročilým modelárom.
Technickou novinkou a veľkou výhodou zavedenou v tomto modely je systém ochrany. Pokiaľ model nie je vo vode, motory sa nenaštartujú!- na to treba dávať pozor aj pri štartovaní lode. Najprv loď položíme na vodu a až následne je možné ju spárovať. Model má vstavanú ochranu, ktorá vypína motory po vybratí z vody.

Loď je ovládaná dvojkanálovým (pištoľovým) ovládačom na frekvencii 2,4 GHz, vďaka čomu sa zvýšila spoľahlivosť a efektívny dosah! Okrem toho má pilot proporcionálny riadenie. 

Obzvlášť pozoruhodný je veľmi precízny a estetický dizajn trupu, ktorý dáva modelu skvelý realistický vzhľad. Celá elektronika je skrytá v uzavretom trupe.

Motorový čln je vybavený 7,4 V batériou s kapacitou 700 mAh, umožňuje asi 10-15 minút zábavy v závislosti od zaťaženia motora. Model sa nabíja pomocou priloženej rýchlonabíjačky - proces nabíjania trvá iba 1 hodinu.

Dokonalá rovnováha motorového člna z neho robí sen a určite prinesie veľa fantastických zážitkov. Motorový čln je dodávaný so stojanom, vďaka ktorému na poličke vyzerá skvele.

Predložený model rýchleho motorového člna s automatickou stabilizáciou je RC model typu RTR, t. j. Pripravený jazdiť hneď po vybalení z krabice, všetko, čo potrebujete, je 6 ks tužkových batérií 1,5V AA pre vysielač, ktoré si tiež môžete kúpiť v našom obchode.

Technická špecifikácia:
Výška: 90 mm
Typ atérie: LiPo
Dĺžka: 350 mm
Kanály: 2
Olvádanie: 2,4 GHz
Mierka: 1:16
Šírka: 90 mm
Vek: 14+


Obsah balenia:
Vitality RC čln FT007 RTR
Vysielač 2,4 GHz
Batéria
Nabíjačka
Stojan pre loď
Náhradná lodná vrtuľa
Špeciálny prvok na posilnenie trupu lode(predná krytka)
Užívateľská príručka

Dodatočné parametre

Kategória: RC Rýchlostné člny
Záruka: 2 roky
Doba jazdy: 10-15 minút
Dosah ovládania: 150m
Frekvencia ovládania: 2,4Ghz
Vzájomné rušenie modelov: NIE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: