RC Auto VRX Racing: Sword Mega MT EBD 2.4GHz

Kód: VRX/RH1013M
345 €
Momentálne nedostupné

Mega Sword od spoločnosti VRX Racing v mierke 1:10 s pohonom všetkých kolies - 4WD.

Detailné informácie

Podrobný popis

Diferenciály s ocelovými prevodmi, programovateľné obojsmerné regulátory rýchlosti a silné servo riadenie je len časť z vlastností, ktoré tento rc odlišujú od konkurencie. Veľkou výhodou tohto rc modelu je 2,4 GHz vysielač, takže môžete pretekať proti ostatným hráčom bez strachu z prekrývajúcich sa signálov. Oproti modelu EBD Sword, nový Sword Mega MT je vybavený množstvom jedinečných vlastností: Moderný 4WD systém rack chráni proti nadmernému opotrebeniu.
Prerobená prevodovka pre nižšie ťažisko. Zosilnené a predizajnované váhadlá. Nastaviteľný rázvor kolies. V riadení sa objavili kardanové hriadele. Podvozok bol vystužený posilnenou hornou doskou. Celá konštrukcia je navrhnutá takým spôsobom, aby sa uľahčil servis a úprava modelu. Typ MT konštrukcie umožňuje vzrušujúcu jazdu na takmer akomkoľvek povrchu.
Rc auto je vhodné na asfalt, ale ešte viac do ťažkého terénu. Vďaka širokému rázvoru kolies a veľkým kolesám s rozmermi 130x65 mm pre extra stabilitu v zákrutách, a spolu s moderným pohonom 4x4 bude odolávať ak v náročnom teréne. Presné nastavenie výšky karosérie modelu na potrebné jazdné podmienky umožňujú nastaviteľný držiak karosérie. Pre spoľahlivú prevádzku je model vybavený kovovými prevodmi diferenciálu. Plastové diely sú vyrobené z plastu s vysokou elasticitou, takže je menej pravdepodobné, že sa poškodia alebo prasknú. Model je vybavený 2.4GHz vysielačkou s vysokým dosahom – model skôr zmizne z dohľadu oka, než stratí signál z vysielačky. Mega Sword je elektrický model, takže v prípade nepriaznivého počasia môžete hrať aj doma. Ďalšou silnou stránkou tohto modelu je obojsmerný regulátor 400A s veľkým chladičom, ktorý podporuje akumulátory NiMH / NiCd, ale plne podporuje aj 7.4V LiPol batérie. Okrem toho, obsahuje napr. regulátor funkcie ako programovatelné odpojenie kritického napätia, ochranu proti prehrievaniu. 

Technické špecifikácie modelu: 
Mierka: 1:10
Dĺžka: 420 mm
Šírka: 330 mm
Výška: 162milimetr
Koledá: 130x65mm
Rázvor: 290 / 295mm
Motor: Brush Class 550
Batérie: 7.2V 1800mAh
Rýchlosť: 40km / h
Rozsah: 350 m
Pohon: 4x4
Vysielač: pištolový 2.4Ghz


Balenie obsahuje:
RC autoMega Model Sword VRX MT EBD 2.4GHz
Vysielač: pištolový 2.4GHz 
Model batérie
230V AC nabíjačka

Dodatočné parametre

Kategória: RC autá
Záruka: 2 roky

RC Auto VRX Racing: Sword Mega MT EBD 2.4GHz

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: