DuneClimber PRO 2 Brushless RTR 4WD

Kód: 3074
277 €
Dodanie 2-5 dní
Môžeme doručiť do:
6.8.21

DuneClimber variácia DuneFightera s jednoduchou laxanovou karosériou v štýle MONSTER pre väčšiu odolnosť. Vrátane LiPo AKU 7,4V/3200 mAh a nabíjača. Tentokrát s  extra silným striedavým Brushless motorom pre ešte väčší pôžitok z jazdy!

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedná sa o variáciu na podvozku DuneFighter, vďaka nízkemu profilu je auto stabilnejšie a vďaka jednoduchej karosérii z pružného lexanu je odolnejší pri nárazoch. Model má zosilnenú ochranu proti striekajúcej vode - WATERPROOF. Ďalej silné servo riadenie s kovovými prevodmi.
Najnovšia rada našich modelov v mierke 1:10 FunLine. Rovnako ako  s reálnym MONSTEREM zažijete s týmto modelom mnoho dobrodružstiev, adrenalínu a jedinečný pôžitok z jazdy!
Neobvyklý dizajn vašeho modelu, či už na dovolenke na pláži, v skate parku, vo vašej záhrade alebo na ceste spôsobí vždy obdiv a patričný rozruch! Vďaka striedavému motoru 3421kv zrýchli model až na 60 km/h !!!
Aby bol model pripravený pre všetky možné terény, bol kompletne zapuzdrený. Vniknutie kameňov, piesku alebo vody je takmer nemožné. Hnacie komponenty a vodeodolné elektronické komponenty sú opäť špeciálne chránený. Olejové tlmiče a 2 diferenciály zaisťujú maximálnu priľnavosť a dva hliníkové držiaky tlmičov dodávajú modelu dodatočnú stabilitu. 

Technické údaje:
Mierka: 1:10 RTR
Pohon: 4WD - striedavý motor 3421kv
Diaľka: 440 mm
Šírka: 270 mm
Výška: 165 mm
Rázvor: 287 mm
Pneumatiky: 110 x 50 mm

Obsah balenia:
Buggy - RTR - 4WD
2.4GHz pištoľový vysielač
2S LiPo AKU - 7,4 Volt - 3200mAh
Balancerový nabíjač
Manuál

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: RC autá
Záruka: 2 roky
Vhodný do interiéru/exteriéru: Exteriér
Mierka: 1:10
Typ motorov: Striedavé
Doba jazdy: Od 10 - 20 minút
Pohon: 4X4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: