WL TOYS VORTEX SHORT COURSE 969B, 4x4, 1:18, 2.4 GHz

Kód: A969B
84,60 €
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
20.2.19

Pohon Všetkých 4 kolies s predným aj zadným diferenciálom, výborný ovládač 2.4GHz robia tento model ideálnym, ako výbavou, tak aj cenou.

Detailné informácie

Podrobný popis

WL TOYS VORTEX SHORT COURSE 969B, 4x4, 1:18, 2,4 GHz


Nový produkt modelu závodných áut VORTEX z dielní WL TOYS v mierke 1:18 je tu. Malý ale veľmi živý model inšpirovaný legendárnym výrobcom Rc modelov Losi pre maximálnu zábavu a minimálnu údržbu. Vďaka malej veľkosti, je ľahké si vziať tento model kamkoľvek so sebou. Nenechajte sa zmiasť malým rozmerom a váhou tohto modelu-tento model "trhá asfalt" kdekoľvek kadiaľ ide.
  Auto je na elektrinu, poháňané batériou, čo zaisťuje jeho tichý chod, navyše nemusíte riešiť problémy s palivom, čo je pre veľa užívateľov rozhodújce.S týmto malým modelom, môžete jazdiť ako doma, tak samozrejme aj vonku. Jeho použitie je veľmi jednoduché.Model je perfektný ako pre začiatočníkov, pokročilých a dostatočne rýchle pre skúsených pretekárov, ktorí budú týmto modelom milo prekvapený. Rádiový systém 2.4GHz je ovládanie RC modelov novej generácie s množstvom výhod oproti starším rádiovým ovládačom na nižších frekvenciách.Používánie rc súpravy na 2,4 GHz vás dostane mimo akéhokoľvek rušenia inými elektronickými zariadeniami na vašom modely. Motor, elektronický regulátor rýchlosti, serva, prípadne odraz signálu od kovových prvkov alebo iných ovládačov, čo sú bežné problémy starších ovládačov. 2.4GHz má taktiež oveľa rýchlejšiu odozvu  a presnejšiu ovládateľnosť. Je tiež možné prevádzkovať viac modelov naraz bez rušenia signálu.

Technická špecifikácia:
Štýlová farebná karosérie
Výborne spracovaný podvozok
Vyrobené z vysoko odolného plastu ABS
Profesionálny ovládač 2.4Ghz
Plné proporcionálne OVLÁDANIE
Rozmery: cca 245 x 180 x 72 mm (podľa typu modelu)
Motor: RS-390
Batéria: Li-Po 7,4V 1 100mAh
Systém pohonu: Pohon Všetky 4 kolesá (4x4)
Hmotnosť: cca 550 g

Balenie obsahuje:
Pištoľový ergonomicky tvarovaný 2.4Ghz ovládač
Zložený model pripravený k jazde
Li-Po 7,4V 1 100mAh batériu
Nabíjačku batérie

Dodatočné parametre

Kategória: Off-road
Záruka: 2 roky

Vortex 969

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: