Vyberte ten najlepší darček pre Vás a Vašich blízkych u odborníkov na RC modely !

RC sklápač Mercedes-Benz Arocs, profesionálny celokovový plne proporcionálny, nosnosť 3,5 kg

Kód: 22413
290 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.22

Celokovový LICENCOVANÝ RC MODEL MERCEDES-BENZ AROCS 6X4 je prekrásny sklápač so zvukovými a svetelnými efektami a vysokou nosnoťou nákladu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Celokovový LICENCOVANÝ MODEL * 6x4 WD * 2,4 GHz, 10 CH * LED * ZVUKOVÝ EFEKT * plne proporcionálne ovládanie * doba jazdy až 30 MIN. * NOSNOSŤ 3,5 KG

Tento model dopĺňa náš rad profesionálnych celokovových stavebných strojov, ako báger a nakladač v oranžovej či bielej farbe v rovnakej mierke. Tento rad modelov stavebných strojov vyniká skvelým pomerom ceny a úžitkovej hodnoty. Hlavnými prednosťami je veľmi kvalitné spracovanie v najmenších detailov, plne plynulé(proporcionálne) ovládanie všetkých funkcií, všetky dôležité časti sú vyrobené zo zliatiny kvalitného kovu.

Nádherný model sklápača Arocs je v exkluzívnej bielej farbe, ktorá sa používa v lomoch. Arocs je názov slávnej série nákladných automobilov značky Mercedes-Benz od spoločnosti Daimler. Tieto vozidlá pre stavenisko boli prvýkrát predstavené v roku 2013 a od tej doby sa nachádzajú na mnohých stavbách po celom svete. Model má pohon 4WD, zapúzdrenú prevodovku a plne proporcionálne ovládanie. Je odolný proti striekajúcej vode, a preto je vhodný aj pre použitie v teréne, kde sa vaše deti s modelom vydržia hrať celé hodiny. A nielen Vaše deti. Konštrukcia a lakovanie tohto vysoko kvalitného a prepracovaného modelu v celokovovom prevedení, zodpovedá originálu a vďaka tomu je jedinečný nielen svojimi funkciami ale aj dizajnom. Model je vybavený LED osvetlením a vypínateľným zvukovým modulom, ktorý len podčiarkuje jeho autenticitu. Sklápač je zmontovaný a dodávaný s už nainštalovanou elektronikou. Pneumatiky sú vyrobené z pravej gumy a poskytujú enormnú priľnavosť na širokú škálu povrchov. Nemenej zaujímavá je aj jeho nosnosť, model totiž dokáže uviezť až 3,5 kg nákladu. Vďaka svetelným a zvukovým efektom integrovaným v modeli nič nestojí v ceste nespútanému potešeniu z jazdy.

Technická špecifikácia:
Pohon 4WD
Doba jazdy až 30 minút
Nosnosť 3,5 kg
Plne proporcionálne ovládanie
Ovládanie korby hore / dole
Ovládanie jazdy vpred / vzad, vľavo / vpravo
Zvukové a svetelné efekty
Ovládač 2,4 GHz, 10 kanálov
Dosah až 30 metrov
Akumulátor Li-Ion 7,4V / 2000 mAh
Nabíjanie cez USB
Dĺžka 422 mm
Šírka 152 mm
Výška 181 mm
Hmotnosť 3290 g

Obsah balenia:
RC Model Mercedes-Benz AROCS 6x4
Ovládač 2,4 Ghz, 10 kanálov
Akumulátor Li-Ion 7,4V / 2000 mAh
Nabíjač USB
Návod na použitie

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nákladné autá
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: