Tešíme sa na Vašu návštevu :)

NINCORACERS Citroen C3 WRC RTR

Kód: NH93150
84 € 70 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.4.24
Možnosti doručenia

Nový model Nincoracers v licencovanej verzii Citroen C3 WRC. S 2,4 GHz RC súpravou, 6,4 V 500 mAh LiIon batériou. Model dosahuje rýchlosť 20 km/h. Doba jazdy 15 minút

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsah balenia

Balenie obsahuje kompletne zostavený RC model Citroen C3 WRC, auto na diaľkové ovládanie v mierke 1:10 s pohonom zadných kolies, vysielač 2,4 GHz, batériu LiIon 6,4 V 500 mAh, nabíjač USB. Španielsky, anglický, portugalský, nemecký, francúzsky, taliansky a český manuál. Nutné dokúpiť 9V batériu do vysielača.

Charakteristika

NINCO uvádza na trh RC hračku pre deti Citroen C3 WRC, ktorá je replikou pretekárskeho špeciálu Sebastiena Loeba. Dosahuje rýchlosť 20 kilometrov za hodinu. Vďaka zvolenej mierke 1:10 je celková dĺžka auta neuveriteľných 42 centimetrov. Tento model sa vyznačuje detailne prepracovanou karosériou Citroen C3 WRC, ktorá je na nerozoznanie od skutočného vozidla. Karoséria je vyrobená z odolného termoplastu, ktorý radikálne zvyšuje jej odolnosť voči poškodeniu pri nárazoch, a zaujme svojou žiarivou farebnosťou. Kvalitné mäkké pneumatiky majú vynikajúcu priľnavosť na všetkých povrchoch. Na riadenie je zvolený volantový vysielač pracujúci na frekvencii 2,4 GHz s veľkým dosahom 30 metrov. Model je vhodný najmä na jazdu po rovnom povrchu, ako je asfaltový betón a podobné povrchy.

Sebastien Loeb

Sébastien Loeb (narodený 26. februára 1974, Haguenau) je francúzsky jazdec rallye a deväťnásobný majster sveta, čo z neho robí najúspešnejšieho jazdca v histórii motoristického športu z hľadiska počtu získaných titulov majstra sveta. Na svojom konte má už 79 víťazstiev vo WRC, čo z neho robí najlepšieho jazdca v histórii tohto podujatia. Jeho súčasným spolujazdcom je Daniel Elena.

Jazdec

Ovládač na volante je ergonomicky navrhnutý a veľmi dobre padne do ruky každému. Riadenie RC vozidla je citlivé, presné a intuitívne. Zvolená frekvencia v pásme 2,4 GHz zaručuje odolnosť voči rušeniu. Dosah vysielača je 30 metrov.

Batéria

Vďaka kvalitnej 6,4 V 500MAh LiIon batérii je RC model funkčný až 15 minút a nie je potrebné kupovať drahé tužkové batérie. Pomocou priloženého USB nabíjača nabijete batériu za 180 minút. Ako zdroj energie môžete použiť sieťový zdroj pre bežné nabíjačky mobilných telefónov, tabletov alebo powerbanku a samozrejme aj USB výstup vášho počítača. Všetko potrebné je už súčasťou balenia, stačí dokúpiť 9V batériu pre vysielač.

Spoločnosť NINCO bola založená v roku 1993 v Barcelone. Je to významný európsky výrobca hračiek. Výrobky NINCO nájdete nielen v Európe, ale aj na iných kontinentoch, napríklad v Austrálii, Severnej alebo Južnej Amerike. V súčasnosti si získava pevné postavenie aj v Českej republike. Na začiatku sa NINCO venovalo najmä autodráham, ale v roku 2006 rozšírilo svoje portfólio o výrobu hobby RC modelov na diaľkové ovládanie. Dnes dodáva na trh širokú škálu hračiek, ako sú RC modely áut, lodí, vrtuľníkov, dronov, robotov, a pokračuje vo výrobe kvalitných autodráh. To, čím sa spoločnosť NINCO odlišuje od svojich konkurentov, je kvalitný vývojový tím, detailné spracovanie všetkých modelov a veľmi dobrá kvalita pri zachovaní prijateľnej ceny.

Kľúčové vlastnosti modelu Citroen C3 WRC
  • Rýchlosť do 20 km za hodinu
  • Realistické lakovanie vo farbách Sebastiena Loeba
  • Mierka 1:10
  • Odolná termoplastová karoséria
  • Mäkké pneumatiky s vysokou priľnavosťou
  • Ergonomicky navrhnutý vysielač na volante s veľkým dosahom 30 metrov
  • Pohon zadnej nápravy s diferenciálom
  • LiIon batéria 6,4 V 500 MAh s dobou jazdy až 15 minút
  • USB nabíjačka v balení
  • Dostupná cena
RC modely vs. RC hračky

V našom sortimente teraz ponúkame RC hračky od známeho európskeho výrobcu NINCO. RC hračky sú vhodné najmä pre deti alebo začiatočníkov na prvé zoznámenie sa s RC technikou. Ich konštrukcia a spracovanie je v porovnaní s RC modelmi oveľa jednoduchšie. Aj výkon a dosahované rýchlosti sú prispôsobené deťom a začiatočníkom. Každopádne RC hračky NINCO patria medzi najlepšie a najkvalitnejšie na trhu. RC hračky sú v porovnaní s RC modelmi výrazne lacnejšie.

V prípade, že vás alebo vaše deti baví RC alebo si chcete zaobstarať sofistikovaný výkonný model, značkové RC modely sú jasnou voľbou. Naša ponuka je veľmi široká, či už ide o RC lietadlá, vrtuľníky, drony, autá alebo RC lode. RC modely sú výrazne pokročilejšie, rýchlejšie, výkonnejšie, s množstvom funkcií a vernými vlastnosťami. Na rozdiel od RC hračiek ich možno udržiavať pomocou náhradných dielov alebo dokonca vylepšovať pomocou tuningových dielov.

Viac informácií o rozdieloch medzi RC modelmi a RC hračkami nájdete tu.

Odporúčame kúpiť

Na uvedenie do prevádzky je potrebné dokúpiť 9V batériu do volantového vysielača .

Na napájanie USB nabíjača odporúčame použiť výkonný 3,1A (15W) univerzálny USB napájací adaptér (zdroj)

Dodatočné parametre

Kategória: Cestné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.42 kg
Batérie: 6,4 V 500MAh
Typ: Cestovanie
Stupnica: 1:10
Dĺžka: 420 mm
Šírka: 200 mm
Svetlá výška podvozku: 18 mm
Hmotnosť: 564 g
Disk: 2wd
Motor: DC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: