O nás

Prinášame Vám moderné RC modely a kvalitné hračky za skvelé ceny.

RC modely značiek Syma, Heng long, HSP, Traxxas, Xinxun a HPI majú na Slovensku tradíciu viac ako 6 rokov a mnoho spokojných užívateľov rôzneho veku:) Návrhy modelov sa za ten čas výrazne zmenili a napredujú spolu s vývojom technológií. Ich vývojári za tú dobu poznajú detailne potreby malých aj veľkých nadšencov kvadrokoptér a rc vrtuľníkov, áut či tankov. Modely sú navrhnuté s citom pre pohodlie užívateľa a pre čo najvyššiu mieru odolnosti voči pádom a jednoduchosti ovládania. 

Svet rc modelov na ruby obrátil vynález dronov(rc kvadrokoptér), ktoré sú momentálne najobľúbenejším typom rc modelov a ktoré ponúkajú užívateľovi maximálnu spokojnosť a stabilitu pri lete oblohou. Bez kvadrokoptéri sa dnes nezaobíde žiadny muž milujúci hračky "pre chlapcov".

V našom sortimente nájdete širokú ponuku rc modelov a hračiek v rôznom cenovom rozpätí. Naším poslaním je prinášať ľuďom radosť a nápĺňanie snov o lietaní/jazdení s rc modelmi. Z našej ponuky si môžete vybrať modely, rôznej rýchlosti,  rôznych rozmerov, rôzneho typu použitia(vzduch/zem/voda), ktoré oceníte pri svojich výjazdoch do prírody alebo na chatu.

Náš sortiment neustále rozšiřujeme a doplňujeme o nové modely podľa sezóny a podľa Vašich prianí. 

Pokiaľ máte nejaké postrehy a nápady k ponúkanému sortimentu, zašlite nám ich prosím na e-mail: info@aeromodel.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie