Tešíme sa na Vašu návštevu :)

O nás

Prinášame Vám moderné RC modely a kvalitné hračky za skvelé ceny.

RC modely značiek Syma, Heng long, HSP, Traxxas, Xinxun a HPI majú na Slovensku tradíciu viac ako 6 rokov a mnoho spokojných užívateľov rôzneho veku:) Návrhy modelov sa za ten čas výrazne zmenili a napredujú spolu s vývojom technológií. Ich vývojári za tú dobu poznajú detailne potreby malých aj veľkých nadšencov kvadrokoptér a rc vrtuľníkov, áut či tankov. Modely sú navrhnuté s citom pre pohodlie užívateľa a pre čo najvyššiu mieru odolnosti voči pádom a jednoduchosti ovládania. 

Svet rc modelov na ruby obrátil vynález dronov(rc kvadrokoptér), ktoré sú momentálne najobľúbenejším typom rc modelov a ktoré ponúkajú užívateľovi maximálnu spokojnosť a stabilitu pri lete oblohou. Bez kvadrokoptéri sa dnes nezaobíde žiadny muž milujúci hračky "pre chlapcov".

V našom sortimente nájdete širokú ponuku rc modelov a hračiek v rôznom cenovom rozpätí. Naším poslaním je prinášať ľuďom radosť a nápĺňanie snov o lietaní/jazdení s rc modelmi. Z našej ponuky si môžete vybrať modely, rôznej rýchlosti,  rôznych rozmerov, rôzneho typu použitia(vzduch/zem/voda), ktoré oceníte pri svojich výjazdoch do prírody alebo na chatu.

Náš sortiment neustále rozšiřujeme a doplňujeme o nové modely podľa sezóny a podľa Vašich prianí. 

Pokiaľ máte nejaké postrehy a nápady k ponúkanému sortimentu, zašlite nám ich prosím na e-mail: info@aeromodel.sk