Všetko o nákupe

Doprava a platba

ikona-oprava

Využiť môžete 3 spôsoby platby: dobierkou, prevodom na účet, platba v hotovosti na predajni

 Objednávky tovaru, ktoré vytvoríte do 13:00 zasielame v ten istý deň, pokiaľ je pri tovare uvedené "Skladom".

Náhradné diely zasielame 2-3 dni po vytvorení objednávky, nakoľko sa balíčky a samotné diely pripravujú dlhší čas.

 

Najčastejšie otázky

ikona-otazkyMôžem s modelom auta jazdiť v zime na snehu alebo počas roku po blate?
Väčšina modelov nemá vodeodolnú elektroniku, preto to štandardne nie je možné. Dá sa samozrejme jazdiť na snehu i v bahne ak máte prikrytú elektroniku. Táto úprava je však na Vás a v prípade kontaktu elektroniky s vodou (primárne je náchylný regulátor a prijímač) nie je možné akokoľvek uplatniť záruku (nejedná sa o výrobnú vadu).

Môžem s vrtuľníkom lietať aj v zime?
Odporúčame lietať od 5-10 ° C. Jednak z dôvodu starostlivosti o LiPol baterky (teplota pod 0 ° C môže poškodiť baterku) a potom aj z dôvodu inej rozťažnosti materiálu počas zimy (materiál je krehkejší a v spojoch môžu vznikať rozťažnosťou "medzery", čo môže byť problém predovšetkým v kontakte medzi pastorkom motora a ozubeným kolesom hriadeľa)

O nás

ikona-o-nasPrinášame Vám moderné RC modely a kvalitné hračky za skvelé ceny.

RC modely značiek Syma, Heng long, HSP, Traxxas, Xinxun a HPI majú na Slovensku tradíciu viac ako 6 rokov a mnoho spokojných užívateľov rôzneho veku:) Návrhy modelov sa za ten čas výrazne zmenili a napredujú spolu s vývojom technológií. Ich vývojári za tú dobu poznajú detailne potreby malých aj veľkých nadšencov kvadrokoptér a rc vrtuľníkov, áut či tankov. Modely sú navrhnuté s citom pre pohodlie užívateľa a pre čo najvyššiu mieru odolnosti voči pádom a jednoduchosti ovládania. 

 

Obchodné podmienky

ikona-obchodne-podmienkyObchodné podmienky spoločnosti Megalandia PRO, s.r.o. pre elektronický obchod a zásielkový predaj

Obchodné podmienky na www.aeromodel.sk platia pre nákup v internetovom obchod www.aeromodel.sk. Ich účelom je vymedziť a upresniť práva a povinnosti predávajúceho (dodávateľa) na jednej strane a kupujúceho (zákazníka, spotrebiteľa) na strane druhej v zmysle zákona.
Kúpou tovaru fyzickou osobou sa reklamácia riadi podľa občianskeho zákonníka. Kúpou tovaru právnickou osobou sa reklamácia riadi podľa Obchodného zákonníka.

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií nájdete TU.