Vyberte ten najlepší darček pre Vás a Vašich blízkych u odborníkov na RC modely !

Syma RC vrtuľník S111G

Kód: S111G
39,90 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.22

Najnovší model Syms S111G vo farbách USCG (United States Coast Guard), elitnej pobrežnej stráže Spojených štátov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Syma S111G je verná kópia AgustaWestland A109 Power jedného z najrýchlejších vrtuľníkov na svete. Tento rc vrtuľník je 3 - kanálový, má vstavané gyro. Vrtuľník môže lietať dopredu a dozadu, hore a dole a otáčať sa okolo svojej vlastnej osi doľava alebo doprava. Robustná konštrukcia dáva modelu väčšiu trvanlivosť a odolnosť proti poškodeniu.

Vďaka gyroskopu je helikoptéra veľmi stabilná. Dokáže sa vznášať vo vzduchu a jemne pristáť na akomkoľvek mieste.

RC vrtuľník S111G má 3 výkonné motory. Flexibilný materiál a taktiež vďaka veľmi dobrej kvalite plastu sa znižuje riziko poškodenia v dôsledku pádu alebo nárazu. Vrtuľník je vybavený elektronikou 4v1, ktorý je integrovaný regulátor, gyro, mixer a prijímač. Vrtuľník má modernú LiPol batériu s kapacitou 150mAh, čo nám umožní lietať po dobu 10 minút. Vrtuľník možno nabíjať priamo z USB portu vášho počítača alebo vysielača.

Model S111G je ideálny pre zábavu v tmavých miestnostiach alebo aj počas tmy. Má úžasné nastavenie svetla - červeno-modro-biele LED. To dodáva modelu dizajn ako pri policajných autách. 

Tento vrtuľník je vynikajúcou voľbou pre začiatočníkov ako aj pre pokročilejších letcov. Tento model je ihneď po vybalení z krabice lietať. Jediné čo budete potrebovať je 6ks alkalických batérií do ovládača.

 

Dodatočné parametre

Kategória: RC vrtuľníky
Záruka: 2 roky

Syma RC vrtuľník S111G

Syma RC vrtuľník S111G

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Najobľúbenejšie RC modely/ drony syma známe svojou trvanlivosťou, odolnosťou a dostupnými náhradnými súčiastkami. Výber značky syma je vhodný nielen pre začínajúcich, ale aj skúsenejších pilotov. Vyberiete si zo šrokého spektra RC dronov a vrtuľníkov od tých najmenších ,izbových, až po obrovské drony s kamerami.