Tešíme sa na Vašu návštevu :)

NINCOAIR Rotormax 2,4 GHz RTF

Kód: NH90136
74 € 61,67 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.6.24
Možnosti doručenia

Vrtuľník na diaľkové ovládanie pre začiatočníkov NINCOAIR Rotormax 2,4 GHz RTF. Veľmi stabilný vďaka integrovanému gyroskopu. Určený do interiéru. režim udržiavania výšky. Chvost s vrtuľou pre riadenie letu smerom dopredu. Vysielač 2,4 GHz. Integrovaný Li-Po akumulátor 3,7V 500 mAh a USB kábel v balení. Doba letu až 6 minút.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsah balenia

Balenie obsahuje vrtuľník NINCOAIR Rotormax 2,4 GHz RTF s vysielačom 2,4 GHz, batériu Li-Po 3,7 V 500 mAh, nabíjací kábel USB a náhradné listy. Príručky v španielčine, angličtine, portugalčine, nemčine, francúzštine, taliančine a češtine. K vysielaču je potrebné dokúpiť 3x AA batérie.

Charakteristika

Rc hračka pre deti NINCOAIR Rotormax je ideálny vrtuľník pre začínajúcich pilotov. Samotná konštrukcia modelu s priemerom rotora a dlhším chvostom dáva základ pre stabilný let. Elektronika navyše obsahuje gyroskop a funkciu udržiavania výšky. Model je teda veľmi dobrý, príjemný na pilotovanie a deti si rýchlo osvoja jeho ovládanie. Vďaka svojej nízkej hmotnosti je Rotormax určený do interiéru. Detská izba vašich detí sa zrazu stane letiskom alebo váš pracovný stôl heliportom. V prednej časti je vrtuľník vybavený LED svetlom pre nočné dobrodružstvá. RC vrtuľník má odolnú konštrukciu. Plastový kryt je v červeno-oranžovej farbe. Dva protibežné rotory sú poháňané výkonnými jednosmernými motormi. Zadná chvostová vrtuľa pre let vpred.

Vysielač

Ovládač joysticku pracuje na frekvencii 2,4 Ghz, ktorá zabezpečuje stabilný a bezpečný prenos signálu bez prerušenia. Na jeho napájanie je potrebné dokúpiť 3x 1,5 V batérie typu AA. Vysielač má tieto funkcie: stúpať hore, klesať dole, zatáčať doľava alebo doprava a letieť dopredu alebo dozadu. Tlačidlo na automatický vzlet a pristátie. Prepínanie rýchlosti letu (rýchlosť 1-3 ).

Batérie

S kvalitnou 3,7 V 500 mAh LiPo batériou je RC model funkčný 5 až 7 minút a nie je potrebné kupovať drahé tužkové batérie. Ako zdroj napájania môžete použiť sieťový zdroj pre bežné nabíjačky mobilných telefónov, tabletov alebo powerbanku a samozrejme aj USB výstup vášho počítača. USB nabíjací kábel je súčasťou balenia.

Spoločnosť NINCO bola založená v roku 1993 v Barcelone. Je to významný európsky výrobca hračiek. Výrobky NINCO nájdete nielen v Európe, ale aj na iných kontinentoch, napríklad v Austrálii, Severnej alebo Južnej Amerike. V súčasnosti si získava pevné postavenie aj v Českej republike. Na začiatku sa NINCO venovalo najmä autodráham, ale v roku 2006 rozšírilo svoje portfólio o výrobu hobby RC modelov na diaľkové ovládanie. Dnes dodáva na trh širokú škálu hračiek, ako sú RC modely áut, lodí, vrtuľníkov, dronov, robotov, a naďalej vyrába vysokokvalitné autodráhy. To, čím sa spoločnosť NINCO odlišuje od svojich konkurentov, je kvalitný vývojový tím, detailné spracovanie všetkých modelov a veľmi dobrá kvalita pri zachovaní prijateľnej ceny.

Kľúčové vlastnosti vrtuľníka Rotormax
 • Určený do interiéru
 • Odolná konštrukcia
 • Jednoduché ovládanie
 • LiPo batéria 3,7 V 500 mAh
 • Doba letu približne 6 minút
 • USB kábel
 • Ergonomicky navrhnutý pákový vysielač
 • Dva protibežné rotory
 • Zadná vrtuľa pre let dopredu
 • LED osvetlenie
 • Dostupná cena
RC modely vs. RC hračky

V našom sortimente teraz ponúkame RC hračky od známeho európskeho výrobcu NINCO. RC hračky sú vhodné najmä pre deti alebo začiatočníkov na prvé zoznámenie sa s RC technikou. Ich konštrukcia a spracovanie je v porovnaní s RC modelmi oveľa jednoduchšie. Aj výkon a dosahované rýchlosti sú prispôsobené deťom a začiatočníkom. Každopádne RC hračky NINCO patria medzi najlepšie a najkvalitnejšie na trhu. RC hračky sú v porovnaní s RC modelmi výrazne lacnejšie.

V prípade, že vás alebo vaše deti baví RC alebo si chcete zaobstarať sofistikovaný výkonný model, značkové RC modely sú jasnou voľbou. Naša ponuka je veľmi široká, či už ide o RC lietadlá, vrtuľníky, drony, autá alebo RC lode. RC modely sú výrazne pokročilejšie, rýchlejšie, výkonnejšie, s množstvom funkcií a vernými vlastnosťami. Na rozdiel od RC hračiek ich možno udržiavať pomocou náhradných dielov alebo dokonca vylepšovať pomocou tuningových dielov.

Viac informácií o rozdieloch medzi RC modelmi a RC hračkami nájdete tu.

Odporúčame kúpiť

Na uvedenie do prevádzky je potrebné zakúpiť batérie 3xAA 1,5 V EM-B1320 do vysielača.

Na napájanie USB nabíjača odporúčame použiť výkonný 3,1A (15W) univerzálny USB napájací adaptér (zdroj)

Dodatočné parametre

Kategória: RC vrtuľníky
Hmotnosť: 0.81 kg
Typ súpravy: RTF
Usporiadanie rotorov: Protipóly
Náročnosť pilotáže: Začiatočník
Priemer rotora: 300 mm
Batérie: LiPo 3.7 500mAh
Čas letu: 5-7 minút

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: