TERCEL s FPV prenosom 5.8 Ghz a gimbalom

Kód: 25197
Akcia Novinka Tip
199 € –10 %
TERCEL s FPV prenosom 5.8 Ghz a gimbalom
199 € –10 % 178,90 €
Dodanie 2-5 dní
Môžeme doručiť do:
2.10.20

TERCEL FPV je náš TOP produkt. Dron má dosah až 400m a zabudovanú obrazovku pre prenos FPV obrazu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tercel má HD kameru s FPV prenosom do fantastického ovládača s 4,5 palcovým monitorom. Ďalej je model vybavený barometrom a náklonom KAMERY ovládaným z vysielača.TERCEL s FPV je výkonný dron s FPV kamerou 5,8 Ghz a futuristickým diaľkovým ovládaním, ktoré fantasticky padne do ruky! Živý obraz je prenášaný na MONITOR 4,5 palca! Balenie obsahuje 4 GB SD kartu, takže video môže byť bez problémov ihneď uložené v HD kvalite. Najnovšia bezdrôtová technológia umožňuje dosah viac ako 100m. Model má tiež 6-tich osý gyroskop najnovšej generácie, vďaka nemu možno vykonávať veľkolepé manévre. Vďaka režimu pre začiatočníkov je veľmi ľahké sa naučiť lietať. Moderný vysielač 2,4GHz je v UNIKÁTNOM PERFEKTNOM dizajnovom prevedení, skvele padne do ruky a ovládanie je veľmi intuitívne!
Veľký LCD MONITOR 4,3 palca je priamo namontovaný na diaľkovom ovládaní a vďaka slnečnej clone je dobre čitateľný aj pri slnečnom počasí. Vo vnútri modelu sa skrýva najnovšia technológia, ako BAROMETER, ktorý stráži zvolenú výšku modelu na základe snímania atmosferického tlaku. Nemusíte sa teda sústrediť na výšku, ale plne si užívať natáčanie, či zhotovovanie fotografií. Ďalej funkcie Headless, čiže kompas, s ktorým nemusíte sledovať kam smeruje predná časť modelu, ale model bude lietať vždy zvoleným smerom, bez ohľadu na jeho natočenie. Kamera vyhotovuje fotografie v rozlíšení 2Mpx, a video v HD kvalite 720p. Mikro SD karta 4GB je súčasťou balenia. Model je osadený jednoosovým gimbalom pre kameru, ktorý možno naklápať z vysielača v rozsahu 35 °. Gimbal je prepojený s elektronikou modelu, a automaticky vyrovnáva náklon modelu, takže video nie je "roztrasené", ale je stabilizované nezávisle na lete vpred / vzad. Model je osadený efektným LED osvetlením celých ramien, ktoré slúžia pre ľahkú orientáciu a včas svojím blikaním upozorní na dochádzajúcu kapacitu akumulátora. Model má tlačidlo režimu / citlivosti ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého. S modelom dajú vykonať aj premety 360 °, pomocou naprogramovaného tlačidla.

Hlavné prednosti:
- Perfektne ergonomické joystickové ovládanie
- Prenos obrazu 5,8 Ghz - najkvalitnejší variant
- HD kamera 2Mpx so záznamom na SD kartu
- 1-osý gimbal so stabilizáciou a ovládaním náklonu z vysielača
- Barometer pre stráženie výšky
- Kompas pre jednoduchý let
- LCD monitor pre obraz na vysielači so slnečnou clonou

Technické dáta:
Dĺžka: 485 mm Šírka: 485 mm Výška 150 mm
Hmotnosť: 380g
Priemer rotorov: 189mm
Batéria: LiPo 7,4 V / 1000mAh - pre model
Batéria: LiPo - 3,7 / 450mAh - pre diaľkové ovládanie
Doba letu: cca 6-8 minút
Doba nabíjania: cca 90-120 minút
Dosah: 400m
Vysielač pracujúci na 2,4 GHz
FPV kamera: VIDEO 1280x720 / 30fps / FOTO 2Mpx
LCD monitor: 4,5 palca (11,43cm) so slnečnou clonou

Obsah balenia:
1x Model TERCEL
1x FPV HD kamera
1x Diaľkové ovládanie 2,4 GHz s LCD monitorom
4 GB pamäťová karta micro SD a čítačka kariet
Batéria: LiPo 7,4 V / 1000mAh - pre model
Batéria: LiPo - 3,7 / 450mAh - pre diaľkové ovládanie
Nabíjač
4 x náhradné vrtule
Podrobný návod na obsluhu

Dodatočné parametre

Kategória: RC Drony
Záruka: 2 roky
Doba letu: Do 10 minút
Vlastnosti: Vhodný do exteriéru, Online prenos, Gimbal, Kamera

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
2x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JP Avatar autora | 26.12.19
Este keby tak bol slovensky navod ako nakalibrovat dron.....
5
RE Avatar autora | 1.4.19
Dobrý deň priatelia ! Hviezdičku s označením číslo 5, som nedal len tak náhodou. Keď som si vyberal pre zábavu model, pozrel som si za dva mesiace mnoho videí na YouTube rôznych drónov. Či už z Čínskych stránok, ktoré vzbudzujú nedôveru, ale aj serióznych tu, na Slovensku. Istota je istota a tak som objavil aj túto stránku AeroModel.sk Košice, kde ozaj milí a najmä odborný prístup dvoch dám a ich na slovo vzaného kolegu, už v komunikácií cez telefón ma presvedčil o návšteve a nákupe z tejto predajne. V konečnom dôsledku ma oslovil Drón TERCEL od fir.Amewi Trade, kde pri ponuke bol pod názvom.... -Toto je náš TOP produkt ! A presne to aj vystihuje! Vyberal som si drón ktorý zvládne nie len výšku, ale aj slušné zábery kamery. V popise výrobca udáva letovú vzdialenosť 100 metrov, asi ako každý iný za túto cenu. No výrobca nás chcel asi prekvapiť nie len aero-tvarom drónu, ale aj jeho super ovládačom, kde ja, ako laik, nemusím si do mobilu sťahovať aplikáciu a tak prepájať s Tercelom-Drónom, ale mám ovládanie priamo v ruke, aj s displayom, kde si priamo kontrolujem stav nachádzajúceho sa v danom čase a mieste drón. Čo je bomba, tak je super vyvážený a ak Vám náhodne padá, tak dopadá rovnomerne, bez hrôzostrašného točenia sa vo vzduchu. Jedine čo mi tu chýba, je približovanie-ZOOM kamery, výškomer-vzdialenosť a výdrž batérie. No aj tak som objavil čerešničku na torte výrobcu a to to, že tento drón, v pohode dosiahne vzdialenosť 450-500 metrov, ktoré som si osobne autom aj odmeral. Keďže som sa nachádzal na poli a bál som sa z východzieho bodu letieť dalej, nakoľko som sa blížil k lesíku, radšej som s ním pristál a šiel po neho osobne. kto vie ako ďaleko by doletel....no ak bude na budúce dobré počasie, isto sa pokúsim o dasiahnutie maxima. Ako pre človeka ktorý sa hodlá zabaviť, je to senzačný stroj, za slušnú sumu, ktorá Vás nesklame. Pre jeho nízku hmotnosť, konkrétne 395gr., odporúčam letieť pri maximálnej rýchlosti vetra 7-8km/hod. Ináč sa Vám neoplatí letieť, rýchlo sa Vám spotrebuje batéria. Tak isto lietať s teplotou nad 15´C, chlad veľmi rýchlo odoberá energiu a vo výške mnohonásobne rýchlejšie. veľmi zaujímavo sú riešene LED-osvetlenie po jeho ramenách, len škoda že sa nedajú počas dňa vypnúť. Materiál je veľmi odolný, ani nechcite vedieť čo už som s ním povyvádzal, tak to radšej neuvádzam, aby mi to náhodou predajca nezatrhol pri prípadnú reklamáciu... :-) Vrelo odporúčam tento model, isto budete veľmi spokojný ! S pozdravom Rado ;-)