Vyberte ten najlepší darček pre Vás a Vašich blízkych u odborníkov na RC modely !

Himoto EMXT-1 Brushless 1:10 4WD 2.4GHz RTR

Kód: HI2101BL-10325
269 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.12.22

Himoto EMXT-1 Brushless je vylepšená verzia diaľkovo ovládaného terénneho monštra v mierke 1:10.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezkartáčová verzia, nazývaná tiež verzia PRO, bola v porovnaní so štandardnou verziou výrazne vylepšená. Najskôr sa použil efektívny a odolnejší bezkartáčový motor so zvýšenou životnosťou. Kvôli vysokým rýchlostiam bolo navyše použité silné servo so zdvíhacou silou 6 kg (dvakrát silnejšie ako štandardné). Prezentovaný model EMXT-1 bol tiež vybavený väčšou batériou s kapacitou 2 000 mAh, čo sa prejaví na dlhšej dobe jazdy a väčšej flexibilite výkonu.

Model sa vyznačuje aj 2,4 GHz rádiom so systémom EPA. Vďaka funkcii End Point Adjustment môžeme individuálne upraviť činnosť každého zo serv. Jednou z aplikácií tohto systému je napríklad možnosť obmedziť maximálnu rýchlosť nášho modelu na zvolenú hodnotu, čo je veľmi užitočné. Vyššie uvedené funkcie sú jedinečné pre modely v tejto cenovej triede.

Model je vybavený výkonným bezkartáčovým motorom, ktorý umožňuje dosiahnuť skutočne vysoké rýchlosti! Servo s pohonom všetkých kolies zabezpečujú vynikajúcu jazdu automobilu a kvalitné pneumatiky zvyšujú priľnavosť v zákrutách. Model má navyše technologicky vyspelý regulátor otáčok 300A, ktorý zlepšuje využitie batérie a výkon motora, najmä v nízkych otáčkach. Automobil je vyrobený z pevných materiálov, má 8 olejových tlmičov a polstrovaný nárazník, vďaka čomu je odolný voči nárazom. Ďalej je možné nastaviť tvrdosť odpruženia pomocou rozperiek zahrnutých v sade.

Himoto EMXT-1 2,4 GHz je model Ready To Run (RTR), to znamená, že je pripravený na jazdu hneď po vybalení z krabice - do vysielača potrebujete iba 4 batérie AA, ktoré si tiež môžete zakúpiť v našom obchode.

Technické údaje
Batéria: LiPo
Dĺžka: 400 mm
Šírka: 300 mm
Výška: 160 mm
Vek: 14+
Verzia: RTR
Mierka: 1:10
Motor: elektrický bezkartáčový
Rádio: 2,4 GHz
Podvozok: Monster truck
Pohon: 4WD
Materiál konštrukcie: plast

Obsah balenia
Bezkartáčový model RTF Himoto EMXT-1
2CH 2,4GHz rádio so systémom EPA
Batéria: LiPo 7,4 V 2 000 mAh
Sieťová nabíjačka 230V
Návod na použitie 

Dodatočné parametre

Kategória: RC autá
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: