Partneri

https://www.heliumking.sk/

Firma Helium King prináša do vašich domovov party produkty. Sme rodinný podnik, ktorý se postará o to, aby sa vaše akcie konali bez problémov tým, že ponúka vhodné a cenovo dostupné party produkty, helium a balónikydekorácie a doplnky pre každú výnimečnú životnú událosť ako svadba, narodeniny, krstiny a mnoho dalších s doručením v nasledujúci deň.

https://www.svetzabavy.sk

Spoločnosť Svet zábavy ponúka široké spektrum atrakcií na prenájom. Základ ponuky tvoria najžiadanejšie nafukovacie hrady, maskoti, elektrické auíčka pre deti a maľovanie na tvár. S nami urobíte každú detskú oslavu a párty výnimočnou a nezabudnuteľnou. Prenajímame atrakcie na rôzne podujatia ako oslavy dňa detí, oslavy miest a obcí, detský oslavy narodenín a rôzne iné. 

https://www.hunterstore.sk

Spoločnosť Hunter Store pôsobí v oblasti hobby segmentu army oblečenia a poľovníckych doplnkov. Zabezpečujeme komfort pri vašich výpravách do prírody, pri stanovaní alebo poľovaní. Máme množstvo dostupných batohov, stanov a nohavíc. S nami v lese prežijete bez problémov. Tovar skladom odosielam v deň objednávky.