NQD: Flash 1:10 2.4GHz 2WD RTR

Kód: NQD/757-C211
45,90 € –13 % 39,90 € 33,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.10.23

Rýchle a obratné auto - kombinácia terénneho vozidla a cestného automobilu - starší a väčší brat toho istého auta, ktorý sa vyskytuje v mierke 1:10.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchle a obratné auto - kombinácia terénneho vozidla a cestného automobilu - starší a väčší brat toho istého auta, ktorý sa vyskytuje v mierke 1:10. Tento model je určený pre fanúšikov ťažších zariadení, pretože je k dispozícii v mierke 1:10. Vozidlo má veľmi malý elektromotor, ktorý vás svojou silou prekvapí. Maximálna rýchlosť je až 12 km / h. Najlepšia voľba pre začiatočníkov, ktorí chcú začať hrať s RC modelmi. Je číslo jedna z hľadiska obratnosti. Karoséria je vpredu chránená veľkým nárazníkom, ktorý ľahko prijíma svetlomety. Celý pohonný systém je osvedčeným dizajnom, ktorý možno vidieť v populárnych Land Busters. Jediným rozdielom je, že tentoraz má Flash pohon dvoch kolies. Chcete "lietať" bokom po piesku? Žiadny problém! Alebo možno budete chcieť šplhať po strmých kopcoch na ťažkú ​​zem? Nič jednoduchšie. Zúbkované pneumatiky spôsobujú, že auto sa doslova drží na ceste v zložitejšom teréne alebo sa posúva po mierne rovnejšom povrchu.

Vozidlo je ovládané vysielačom 2,4 GHz, ktorý rozširuje dosah modelu až o 80 metrov. Nemusíte sa obávať, že vaše auto unikne príliš ďaleko.

Výrobca obsahuje batériu 1200 mAh, takže zábavný čas môže byť až 30 minút! Na rozdiel od iných automobilov, kde batéria umožňuje asi 15 minút zábavy - blesk tu svieti.

Prezentované vozidlo je vo verzii RTR, čo znamená, že je pripravené jazdiť rovno z krabice. Na napájanie vysielača budete potrebovať iba dve batérie AA, ktoré si môžete kúpiť v našom obchode.

Technické údaje
Batéria: Li-Ion
Dĺžka: 410 mm
Šírka: 255 mm
Výška: 217 mm
Vek: 8+
Dosah: do 80 metrov
Mierka: 1:10
Rádio: 2,4 GHz
Jednotka: 2WD
Materiál: plast

Dodatočné parametre

Kategória: Off-road
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: