Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
1104 hodnotení
5
1046x
4
37x
3
5x
2
5x
1
11x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
+ Medzi hlavné výhody určite patrí riešenie problémov k mojej spokojnosti. Výborná komunikácia s obchodom. Nemám čo vytknúť. Poradili pomohli môžem len chváliť!!!!
dobrý obchod! páči sa mi
+ S tovarom som bol veľmi spokojný. Nakoľko som objednával prvýkrát a nevedel presne do čoho idem, vedeli mi aj veľmi dobre poradiť. Príjemná komunikácia a rýchle dodanie. Určite objednám v budúcnosti ešte nejaký tovar.
Skvelá dodacia doba,príjemná komunikácia, skvelé poradenstvo, tovar bol v poriadku.
+ ?
- ?
_
+ prehľadný
+ možnosť nákup v pohodlí domova
- nemá
odporúčam
+ bol to moj prvy nakup, a celkovo som spokojna. Po prvom nakupe mi poslali zlavu na dalsi:-)
- Neviem
Je to spolahliva internetova stranka.Dorucenie trvalo ako udavali a hodnotim aj velmi dobru komunikaciu a zaujem o klienta.
+ Skvela komunikaci s predavajucim cez telefon a poradenstvo
- Neviem o ziadnej
Odporucam navstivit tuto stranku naozaj profesionalny pristup su velmi priatelsky
+ Obchod ponúka super zabavny tovar, ktorý nezozenie človek hocikde.
- Nevidim žiadne slabiny.
Super som spokojna so všetkým :)
+ sortiment
- nepoznám
odporúčam
- Obal bol mierne preliaceny ale tovar bol v poriadku.
OK
+ Prehľadný e-shop
+ Rýchle dodanie
+ Dobrá komunikácia
+ Ceny produktov
- Poslali inú farbu autíčka, ako bolo žiadané, no vyriešilo sa to doposlaním kapoty v požadovanej farbe, čiže super.
V obchode som objednával po prvýkrát, za mňa maximálna spokojnosť, nakoľko e-shop má záujem riešiť vzniknuté problémy a obslúžiť zákazníka ako najlepšie vie. Komunikácia relatívne rýchla vzhľadom na predvianočné obdobie. Určite budem objednávať znova.
+ Rýchlosť dodania, príjemná komunikácia, prehľadné internetové stránky, dobré ceny.
- Neviem o žiadnej
Odporúčam
+ ponúka aj náhradné súčiastky - baterku, diely k predávajúcim modelom...
+ Výborná komunikácia a dodacia doba...
+ Vrelo odporúčam !!!
- Žiadne
Bez problemova komunikacia.
+ rýchlosť,
+ spoľahlivosť,
+ komunikácia zo zákazníkom
+ dostatočný výber
- mali výber akumulátorov do rc modelov
Vrelo odporúčam nákup v tom to obchode.
Dobrý obchod odporúčam
+ prehľadné stránky
Vrelo odporúčam
- Nemá.
Nadštandardný komunikácia a ochota.
+ všetky
- žiadne
dobrá komunikácia, poradili mi...
+ Ziadne
- Predava smejdy za velmi drahe ceny
Nakupil som som auto na ovladanie Extreme r/c all TERRAIN stunt, pre svojho synovca na vianoce ktory sa nato velmi tesil. Isiel som ho pre istotu vyskusat ci funguje, nabit baterky aby mu to "pod stromcekom" fungovalo. A isiel vyskusat. Po asi 10 minutach (kedze tento produkt ma nafukovacie kolesa) dostal DEFEKT. Pritom najvecsia vyhoda tohoto produktu ma byt v jeho neznicitelnosti a ako sam nazov produktu hovori ma fungovat na VSETKYCH typoch terenov. Keby sa to stalo po roku pouzivania, tak pochopim, ale hned po 10 minutach? Nenakupujujte u tejto firmy nic, predava Cinske smejdy ktore vyzeraju dobre na youtube.com ale pritom nevydrzia, nic vyhodil som za to 116Eur. A mozem to hodit po 10 min pouzivania do kosa!!
Dobrý deň,
veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, ak by ste bol zavolal alebo napísal a dal nám vedieť ihneď by sme tento problém vyriešili výmenou. Bohužiaľ sme nevedeli o probléme, tak sme ho nemohli vyriešiť. Inak by sme sa o to okamžite postarali k Vašej spokojnosti.
S pozdravom,
Aeromodel.sk
