Solárna súprava SOLAR BULLDOZER

Kód: ZA1845
9,90 € 8,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
9.10.23

Buldozér na solárnu energiu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Úplná novinka, kreatívna hračka pre autodopravu pre nadšencov pre domácich majstrov. Solárna súprava Solárne vozidlo SOLAR BULLDOZER je vzdelávacia hračka pre montáž, poháňaná slnečným žiarením.
Súprava umožňuje deťom učiť sa hrou, je to prirodzená forma spoznávania sveta, ktorý je pre deti najpríjemnejší a najľahší, a kreativita, ktorá sa v nich prebudí, prinesie v budúcnosti ovocie. Súprava zaručuje veľkú zábavu, počas ktorej sa dieťa naučí alternatívnu energiu. Umožňuje vám kreatívne tráviť čas a tiež vás naučí, ako využívať slnečnú energiu.

Technické dáta:
Na zostavenie súpravy nepotrebujete žiadne lepidlo ani nástroje. Jednotlivé prvky sú zložené západkou.
Najskôr namontujte modul a motor solárneho panela. Zostávajúce prvky môžu byť upravené v závislosti od typu konštrukcie, ktorá sa má zostaviť.
Sada obsahuje solárny panel na otočnej plošine. Vďaka solárnemu panelu vám hra na dobre osvetlenom mieste umožní riadiť vozidlo rýchlosťou až 24 m / min.

Súprava umožňuje deťom učiť sa hrou, je to prirodzená forma spoznávania sveta, ktorý je pre deti najpríjemnejší a najľahší, a prebudená kreativita v nich prinesie ovocie pre budúci život.

Sada obsahuje:
- motor
- solárny panel
- montážne diely
- obrazové montážne pokyny
- skrutkovač

Jedným z najúčinnejších spôsobov rozvoja medziľudských zručností u detí je vytvorenie vlastnej práce. Kreatívne hračky rozširujú inteligenciu, schopnosť efektívne sa vyjadrovať a komunikovať o vašich zámeroch a zámeroch ostatných. Tvorba kreatívnych hračiek je skvelý spôsob, ako sa baviť spolu so svojimi blízkymi. Vďaka takým hrám môžu deti tráviť viac času so svojimi rodičmi.
Sada je zabalená v farebnom obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Hi-Tech Hračky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: