Tešíme sa na Vašu návštevu :)

NINCOAIR Glider 2 0,5 m

Kód: NH92029
14,80 € 12,33 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.5.24
Možnosti doručenia

NINCOAIR Glider Glider 2 0,5 m - druhá generácia klzákov s vylepšenou aerodynamikou. Vyrobený z odolného materiálu EEP. Dlhý let až do 15 metrov. Rozpätie krídel 48 cm, dĺžka 48 cm. Montáž klzáku je veľmi jednoduchá bez náradia a lepidla, k dispozícii sú samolepky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Charakteristika

Úžasný vetroň Nincoair Glider 2 0,5 m od spoločnosti Ninco je navrhnutý špeciálne pre deti. Druhá generácia vetroňa s vylepšenou aerodynamikou a krídlami. Na zostavenie nie je potrebné žiadne náradie ani lepidlo. Vďaka jasným farbám je veľmi dobre viditeľný vo vzduchu. Jeho dolet je približne do 15 metrov na rovnom teréne, ak lietate na svahu, doba letu môže byť dlhšia.

Nincoair Glider je vyrobený z EPP - veľmi odolného penového materiálu - takže sa len tak ľahko nezničí. Je vhodný najmä na vonkajšie použitie. Kvalitná a odolná konštrukcia zaručí vašim deťom dlhé hodiny hry a zábavy.

Režimy letu

Vrhač má dva letové režimy - dlhý let a akrobaciu. Voľba letového režimu závisí od spôsobu zasunutia výškovky do trupu vrhača.

  • Nápis UP nahor - dlhý let
  • UP dole - akrobacia

Spoločnosť NINCO bola založená v roku 1993 v Barcelone. Je to významný európsky výrobca hračiek. Výrobky NINCO nájdete nielen v Európe, ale aj na iných kontinentoch, napríklad v Austrálii, Severnej alebo Južnej Amerike. V súčasnosti si získava pevné postavenie aj v Českej republike. Na začiatku sa NINCO venovalo najmä autodráham, ale v roku 2006 rozšírilo svoje portfólio o výrobu hobby RC modelov na diaľkové ovládanie. Dnes dodáva na trh širokú škálu hračiek, ako sú RC modely áut, lodí, vrtuľníkov, dronov, robotov, a naďalej vyrába vysokokvalitné autodráhy. To, čo spoločnosť NINCO odlišuje od jej konkurentov, je kvalitný vývojový tím, detailné spracovanie všetkých modelov a veľmi dobrá kvalita pri zachovaní prijateľnej ceny.

Kľúčové vlastnosti modelu Glider 2 0,5
  • Jednoduchá montáž bez použitia náradia a lepidla
  • Žiarivo farebný dizajn
  • Dlhý kĺzavý let - až 15 metrov
  • Nálepky na kreatívne tvorenie
  • Vyrobené z odolného materiálu EPP

Dodatočné parametre

Kategória: Hádzadlá
Hmotnosť: 0.17 kg
Rozpätie: 48 cm
Dĺžka: 48 cm

Představení

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: