DJI Ronin-S

Kód: DJIRON40
Tip
Značka: DJI
749 €
Dodanie 2-5 dní
Môžeme doručiť do:
4.8.21

Ronin-S je navrhnutý pre digitálne zrkadlovky a bezzrkadlovky a spája pokročilú stabilizáciu, precízne riadenie a schopnosť ručne ostriť v kompaktnej, jednoručné zariadenie. S Ronin-S sú tvorcovia schopní bezstarostne natáčať stabilizované zábery aj v pohybe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti:

Max prevádzková rýchlosť: 75 km / h
Testovaná nosnosť: 3.6 kg
Doba prevádzky na jednu batériu: 12 h


Konštrukcia
Inovatívne riešenie závesu posúva ťažisko kamery nad os stúpanie a zabudovaný displej kamery sa preto nachádza priamo v zornom poli a je tak vždy dobre čitateľný. Táto ergonomická konštrukcia ďalej odstraňuje nechcený tras pri plynulom prechode z podvesu do vzpriamenej polohy.
Rozoberateľná a modulárna konštrukcia umožňuje Ronin-S ľahko zložiť do batohu na cesty. Vďaka štandardizovanej rýchloupínacej doštičke možno kameru ľahko upnúť do stabilizátora pre natáčanie v pohybe a na statív pre fotografovanie.

 

Plynule bez námahy

Ovládanie Ronin-S je jednoduché a optimálne nastavenie riadenia dosiahnete s intuitívnou funkciou Auto Tune, ktorá je súčasťou stabilizátora. Výkonné motory s vysokým krútiacim momentom aktívne stabilizujú váš záber aj keď je Ronin-S pripevnený k platformám pohybujúcim sa rýchlosťou až 75 kmh.

 

SmoothTrack

Technológia SmoothTrack vám umožňuje bez námahy plynule prejsť z pohybu do otáčania, všetko jednou rukou. Vaše obľúbené nastavenia pre SmoothTrack možno uložiť do dvoch skupín nastavení, prepínať medzi nimi potom môžete jedným kliknutím. Nový režim Sport pre Ronin-S teraz zrýchli odozvu funkcie SmoothTrack tak, aby držal krok s akýmkoľvek rýchlym pohybom.

 

Všestrannosť
Pre robenie záberov od zeme môže byť Ronin-S ľahko pripevnený k RC autu alebo ho dokonca môžete použiť ako diaľkovo riadenú stabilizovanú hlavu na konci ramena. Dedikovaná riadiaca jednotka DJI Focus môže byť pripevnená do doku pre príslušenstvo a umožňuje tak vykonávať bočné ostrenie so štandardnou rukoväťou. Ronin-S môžete pripevniť k obojručné rukoväte bez vplyvu na riadenie závesu, ostrenie alebo clonenie.

 

Neustále zaostrené
S ostriacim okolo Focus Wheel ostrite ľahko a lepšie na váš predmet. Ak je Ronin-S osadený kompatibilným kamerovým systémem, môžete ostriť cez dodaný kábel. Ronin-S možno osadiť externým motorom (nie je súčasť balenia) pre rozšírenie kompatibilty so všetkými typmi objektívov a vzostup presnosti ostrenia.

 

Prenosný. Všestranný. ergonomický
Ergonomická konštrukcia Ronin-S zbavuje nechtěnných otrasu pri prechode z polohy v podvese do vzpriamenej polohy v jednom plynulom zábere. Odnímateľná konštrukcia ponúka celý rad použitia. Ronin-S pripevnite k RC autu pre natáčanie rýchlych záberov z podhľadu alebo ho môžete použiť ako stabilizovanú diaľkovo riadenú hlavu na žeriave. Táto odnímateľná konštrukcia tiež umožňuje jednoduchú prepravu a skladovanie.

 

Automatické kreatívne funkcie
Dramatické scnény vychádza z kreatívnych a starostlivo premyslených záberov. Ronin-S obsahuje rad automatických funkcií v aplikácii DJI Ronin, ktoré vám umožní produkovať ešte kreatívnejší profesionálne zábery a pomôžu naplno využiť váš potenciál.

  • Panorama
  • Časozberná
  • Časozberná v pohybe
  • Sledovanie
  • Ekosystém


Chápeme že pre váš projekt niekedy potrebujete viac než len stabilizovaný záves. Ronin-S je preto vybavený množstvom miest pre pripevnenie príslušenstvo ako sú mikrofón, LED svetlá alebo dokonca bezdrôtový video vysielač. Kompatibilita s riadiacimi zariadeniami ako je napríklad Master Force zabezpečuje intuitívne ovládanie. Ovládacie prvky Master Wheels ďalej umožňujú operátorovi na diaľku precízne riadiť pohyby závesu.

DJI Ronin-S prichádza na trh ako všestranný pracovník pre každého filmára. Či už pracujete sám alebo v teamu, Ronin-S ponúka maximálnu flexibilitu na akomkoľvek mieste. Vďaka profesionálnym stabilizačným algoritmom DJI je Ronin-S naozaj všestranný a navyše novo v ľahkom a jednoduchom jednoručným prevedení.

Obsah balenia:

Stabilizátor kamery
Rukoväť so zabudovaným akumulátorom
Montážna doska kamery
Focus Wheel
Kábel RSS IR
Kábel Typ-C
Podpora objektívu
Camera Riser
Trojnohý stojan
Kábel Typ-B
Kábel USB-C
USB Power adapter 24W
Prepravný box pre príslušenstvo
Imbus kľúč
Pásik na ruku
Pásik na stabilizátor
Prepravný box

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné stabilizátory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: