DJI OSMO MOBILE

Kód: DJI0658
239 € –20 %
ručný stabilizátor
239 € –20 % 192 €
Dodanie 2-5 dní
Môžeme doručiť do:
26.9.19

Ručný stabilizátor mobilného telefónu, umožňujúci natáčanie dokonale stabilných video snímok a vytváranie perfektných fotografií. Stabilizátor je kompatibilný s aplikáciou DJI GO.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pohyby bez rozmazania. Akčné zábery bez otrasov a chvenia. Perfektné video aj keď sa pohybujete. Vďaka vyspelým technológiám navrhnutým špeciálne k stabilizácii bez ohľadu na pohyb vám DJI OSMO MOBILE pomáha zaznamenať videá a fotografie ako nikdy predtým. Zmeňte svoj mobilný telefón na dokonale stabilizovanú kameru, alebo fotoaparát. DJI OSMO MOBILE vám pomáha tvoriť s väčšou slobodou ako inokedy a svoje zážitky môžete okamžite zdieľať so svojimi priateľmi.

Byť v okamihu
Vďaka funkcii AktiveTrack môžete v aplikácii DJI GO zaznačiť sami seba a Osmo Mobile bude vždy udržiavať váš chytrý telefón smerom k vám a vy už nebudete musieť voliť medzi rozhodnutím, či natáčať a alebo byť súčasťou zážitku. Robte oboje a zdieľajte svoje zážitky s priateľmi.

Capture Time
Vytvárajte svoje Časozberé videá bez profesionálneho vybavenia. S Osmo Mobile a šikovným telefónom je to jednoduchšie ako kedykoľvek pred tým.

Stabilné videá
Natáčanie videí cez mobilný telefón sa nezaobíde bez záznamu rôzneho chvenia a nechcených pohybov. Osmo Mobile všetky tieto nechcené pohyby a chvenie vyruší a vy si zaobstaráte dokonale stabilné videá a fotografie.

Živý prenos
Zdieľajte svoje okamihy pomocou YouTube, alebo streamujte videá/fotografie priamo na Facebook. Vaše zábery budú vždy stabilné ako od profesionálneho štábu.

Dramaticky dlhé expozície
Urobte 1 sekundu dlhú expozície bez statívu pre dokonalé ostré nočné zábery. Osmo Mobile bude udržiavať váš telefón po celú dobu v pokoji. Umiestnite Osmo Mobile do statívu a zachyťte cestu hviezd po nočnej oblohe a všetko zdieľajte s priateľmi.

Panoráma
Urobte veľké detailné panoramatické fotografie krajiny pomocou Osmo Mobile. Táto funkcia * zaobstará 9 samostatných fotografií a potom z nich vytvorí jednu veľkú úžasnú panorámu.

* Táto funkcia bude pridaná už čoskoro

Plná kontrola
Ovládajte svoj chytrý telefón ako profesionálny fotoaparát s možnosťou použitia špeciálnych tlačidiel pre zhotovenie fotografie, alebo obstaranie videá, rovnako tak ovládanie nastavenia ISO, rýchlosti uzávierky, nastavenie vyváženia bielej. Ovládajte expozíciu jednoduchým ťahaním prsta nahor alebo nadol po displeji. Použite spúšť na ďalšie funkcie dostupných iba u Osmo: dlhým stlačením spúšte izolujete úplne svoj pohyb pre ešte stabilnejšie videá, dvakrát stlačením spúšte vycentrovať fotoaparát, trikrát zmačknutím spúšte zahájite selfie režim.

Technické špecifikácie modelu:

Rozmery 61,8 × 48,2 × 161,5 mm
Hmotnosť
(vr. Akumulátora) 201 g

Obsah balenia:

Stabilizátor Osmo Mobile pre mobilné telefóny
Popruh na zavesenie stabilizátora
Akumulátor Li-Pol
Nabíjací kábel
Ochranné puzdro
Ochranný kryt

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné stabilizátory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: