RC tank Leopard RTR 1:18

Kód: UF/516-10-GRN
65 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.1.19

Nový RC model tanku na diaľové ovládanie Leopard RTR 1:18 je vyrobený s vysokým dôrazom na detail, aby vyzeral ako skutočný tank. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento RC model môžete ovládať na diaľku v rôznych smeroch: dopredu, dozadu, vpravo, vľavo, otočte. Aby ste dostali Vášho nepriateľa v každom mieste na to Vám bude slúžiť otáčanie veže o 300 stupňov. Tento model disponuje zvukovými efektami, takže máte pocit, akoby ste riadili skutočný tank. RC model má tiež automatické tlačidlo vypnutia, - ak po dobu 4 minút tank nedostane žiadny povel z vysielača sa automaticky prepne do pohotovostného režimu. Vstavané demá ukazujú svoje bojové schopnosti - špeciálne tlačidlo DEMO umožňuje spustiť jeden z akčných programov tanku. 
Tento model je dodávaný v dvoch frekvenciách: 27 MHz a 40MHz. Pri nákupe dvoch modelov s rôznymi frekvenciami môžete usporiadať bitku medzi dvoma rc modelmi. Podstatou hry je aby výstrel smeroval k nepriateľovi čo najskôr, aby ste  ho pripravili o štyri živé, ktoré sú vyjadrené cez hlavné LED svetlá. Model je veľmi ľahko ovládateľný. Váš tank je ihneď po vybalení z krabice schopný boja. Jediné čo k tomu potrebujete sú 4 kusy tužkových batérií. 

Technické špecifikácie modelu:
Druh materiálu: ABS
Mierka: 1:18
Frekvencia: 27MHz, 40MHz
Rozmery: 36x13x11 cm 
Batérie: 7.2V Ni-CD
Doba nabíjania: 2 hodiny
Doby výdrže: až 15 minút
Batérie: 7.2V
Automatické vypnutie
Ovládanie Dosah: 10 metrov
Vzdialenosť v bitke: 3 m

Balenie obsahuje:
Rc modelu tanku Leopard RTR 1:18
Vysielač
NiCd 7.2V 400mAh batérie
Nabíjačka 7.2V, 250mA

Dodatočné parametre

Kategória: RC tanky
Záruka: 2 roky

RC tank Abrams RTR 1:24

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
ŠS Avatar autora Zle označenie 27.2.16 13:27
Dobrý deň, len taká malá poznámka. Tento tank ktorý predávate ako M1 Abrams je nemecký Leopard A2. Trošku by ste mali aspoň pozrieť do googlu keď už predávate tieto veci aby to malo aj niejakú úroveň!!! :) Prajem pekný deň
Odpovedať

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: