RC TANK 1:16 German Tiger I (dym, zvuk, airsoft)

Kód: UF/99834
139 €
Momentálne nedostupné

Polomaketa tanku s funkčným air-soft kanónom, zvukovými a dymovými efektmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

1:16 German Tiger I

RC model tanku s elektrickým pohonom verne vykonáva väčšinu funkcií skutočného tanku . Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi , hnacími , pojazdovými a napínacími kolesami , ktoré umožňujú jazdu vpred i vzad , zatáčanie vľavo a vpravo pri jazde vpred i vzad . Nechýba rýdzo tanková " vychytávka " - otáčanie na mieste pomocou protibežného pohybu pásov . Diaľkovo je ovládané aj otáčanie veže ( v uhle 320o ) a námer dela ( spúšťanie a zdvíhanie hlavne ) . A nielen to - model skutočne strieľa ! Jeho kanón nie je len imitácia , ale je to vzduchové delo s motorickým pohonom ( air - soft ) a automatickým nabíjaním vystreľujúce 6 mm plastové BB guľôčky . " Munícia " je uložená v zásobníku vo veži ; vďaka systému udeľujúcemu projektilom dodatočnú rotáciu , čo pomáha obmedzovať vplyv zemskej príťažlivosti na dráhu strely , je dostrel dela až 25 m

 

Tento model je vybavený zvukovým a dymovým modulom pre väčšiu realistickosť .

 

Pre ovládanie modelu slúži vysielač s dvoma krížovými ovládačmi ( ľavý ovláda otáčanie veže , námer kanónu a streľbu ; pravý ovláda pohyb tanku vpred , vzad a do strán ) . Tri tlačítka na vysielači slúžia pre spúšťanie simulácie štartovania motora , imitácie zvuku guľometnej streľby , a zvuku streľby z kanóna .

 

RC súprava ovládajúca model pracuje v pásme 27 MHz . Nie je vybavené výmennými kryštálmi !

 

Vysielač je napájaný ôsmimi tužkovými ( AA ) batériami alebo akumulátormi ( nie sú súčasťou ) , model je napájaný zo štandardnej šesťčlánkovej sady 7,2 NiCd 1700 mAh ( články sub - C , ako pre RC modely áut 1:10 ) dodávané s modelom spolu so sieťovým nabíjačom .

 

Model je určený k jazde v miestnosti , v žiadnom prípade s ním nejazdite vo vode , v kalužiach , blate , piesku , vo vysokej tráve , na verejných komunikáciách a iných miestach ( napr. parkovisko ) s automobilovou premávkou . Nevhodným povrchom sú tiež vysoké " chlpaté " koberce .

 

Stavebnica obsahuje : takmer hotový model pripravený k jazde , maketové doplnky , sadu samolepiek , vysielač , pohonný akumulátor 7,2 V 1700 mAh , 1 balenie BB guľôčok , sieťový nabíjač ,

 

Technické parametre:

Dĺžka vr . kanónu ( mm ) 500

Šírka ( mm ) 223

Výška ( mm ) 175

Dostrel až 25m

 

Bezpečnostné upozornenia:

Zaobchádzanie s air - soft zbraní si vyžaduje osobitnú opatrnosť a prísne dodržiavanie všetkých zásad pre ich používanie .

Model nesmie byť samostatne prevádzkovaný osobami mladšími ako 14 rokov bez dozoru dospelej osoby . Proti náhodnému výstrelu je model istený vypínačom v priestore pre muníciu a ochrannou krytkou hlavne ( okrem vlastnej strelby musí byť neustále nasadená ! ) , Tesne pred výstrelom je činnosť dela signalizovaná rozsvietením červenej LED umiestnené na veži vedľa dela . VŠETKY osoby prítomné streľbe musia mať stále nasadené ochranné okuliare pre air - soft strelca . Je zakázané mieriť a strieľať na osoby alebo zvieratá . Nikdy sa nepozerajte do ústia hlavne - dialo môže v dôsledku náhodného rušenia vonkajším signálom samovolne vystreliť . Všetku manipuláciu s modelom vykonávajte s nasadenou ochrannou krytkou hlavne , vypínačom streľby vo veži vypnutým do polohy OFF a vyprázdneným zásobníkom . Po streľbe môže zostať gulička nabitá v mechanizme dela, aj keď nie je pohľadom do zásobníku vidieť . Po vysypaní zásobníka preto vždy vypal MIERENÚ RANU ISTOTY - mierený výstrel naprázdno , pre istotu .

Dodatočné parametre

Kategória: RC tanky
Záruka: 2 roky

GERMAN TIGER AIRSOFT

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
K Avatar autora tanky! 28.12.15 15:53
prečo to nestojí len 90€?
Odpovedať
M Avatar autora 1euro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 28.12.15 15:04
tak2
Odpovedať
M Avatar autora lacno! 28.12.15 14:58
nemohlo by to biť lacnejšie?????????????????????????????????????????????????
Odpovedať

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: