Vyberte ten najlepší darček pre Vás a Vašich blízkych u odborníkov na RC modely !

Solárny robot

Kód: ZA2919
11,90 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.22

Detailné informácie

Podrobný popis

Solárny robot je kreatívna hračka pre domácich majstrov. Solárny systém je napájaný slnečným žiarením a učí vás, ako používať slnečnú energiu. Je to skvelá zábava, počas ktorej sa deti učia, ako ľahká energia poháňa elektrický pohon. Súprava umožňuje deťom učiť sa hrou, je to prirodzená forma objavovania sveta, ktorá je pre deti najpríjemnejšia a naj vstrebateľnejšia, a kreativita, ktorá sa v nich prebudí, prinesie v budúcnosti ovocie. Súprava zaručuje skvelú zábavu, počas ktorej sa dieťa naučí alternatívnu energiu. To vám umožní kreatívne tráviť čas. Hračka funguje najlepšie na slnku, ale môžete tiež použiť silné osvetlenie lampy.

Sada obsahuje
- plastové časti na zostavenie hmyzu
- solárny panel
- motor
- plastové očká
- inštrukcia obrázka

Technické údaje
Na výstavbu hmyzu nie je potrebné žiadne lepidlo ani nástroje. Jednotlivé prvky sú zložené do západky. Prvým krokom je zostavenie modulu a motora solárneho panela. Ostatné prvky môžu byť upravené v závislosti od toho, aká konštrukcia bude zostavená.
Jedným z najúčinnejších spôsobov rozvoja medziľudských zručností detí je vytvorenie vlastnej práce. Kreatívne hračky rozvíjajú inteligenciu, schopnosť efektívne hovoriť a komunikovať vaše zámery a zámery ostatným. Tvorba kreatívnych hračiek je skvelý spôsob, ako sa baviť spolu so svojimi blízkymi. Vďaka týmto hrám môžu deti tráviť viac času so svojimi rodičmi

Dodatočné parametre

Kategória: RC Roboti
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: