Tešíme sa na Vašu návštevu :)

NINCOCEAN Yacht Pitiusa 2,4 GHz RTR

Kód: NH99026
58 € 48,33 € bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
28.5.24
Možnosti doručenia

RC model luxusnej jachty Pitiusa od spoločnosti Ninco. Má prepracovaný dizajn a jednoduché ovládanie. Vhodný pre všetky vekové kategórie, do bazéna aj na otvorenú vodu. Je dlhý 34 cm. Volantový vysielač s dosahom 30 m. Vstavaná 3,7 V 1200 mAh LiIon batéria a USB nabíjačka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsah balenia

V balení nájdeme kompletne zostavený RC model NINCOCEAN Yacht Pitiusa 2,4 GHz RTR. Španielsky, anglický, portugalský, nemecký, francúzsky, taliansky a český manuál. Nutné dokúpiť 2x AA batériu do vysielača.

Charakteristika

RC hračka pre deti NINCOCEAN Yacht Pitiusa je jedným z najkrajších modelov lodí od Nico. S dĺžkou 34 cm patrí medzi stredne veľké modely. Jej detailné spracovanie je na nerozoznanie od skutočnej jachty. Na korme má maketu záchranného člna. Dva jednosmerné motory poháňajú lodné skrutky. Presné riadenie zabezpečuje veľké kormidlo. Model je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Vysielač

Veľmi dobre ergonomicky navrhnutý vysielač s volantom pracuje na frekvencii 2,4 GHz. Vďaka tomu nedochádza k žiadnemu rušeniu. Veľký dosah 30 metrov. Modro-čierne námornícke farebné vyhotovenie a veľký volant. Má tieto funkcie: plavba vpred, vzad a zatáčanie doľava, doprava. Neutrálnu polohu kormidla možno jemne nastaviť pomocou trimu na korme.

Batéria

Vstavaná batéria Lion 3,7 1200 mAh dokáže model napájať až 15 minút a nie je potrebné kupovať drahé tužkové batérie. Dodávaná USB nabíjačka nabije batériu za 120-180 minút. Ako zdroj energie môžete použiť sieťový zdroj pre bežné nabíjačky mobilných telefónov a tabletov alebo powerbanku a samozrejme aj USB výstup vášho počítača. Všetko potrebné je už súčasťou balenia, stačí len dokúpiť 2xAA batérie do vysielača.

Spoločnosť NINCO bola založená v roku 1993 v Barcelone. Je to významný európsky výrobca hračiek. Výrobky NINCO nájdete nielen v Európe, ale aj na iných kontinentoch, napríklad v Austrálii, Severnej alebo Južnej Amerike. V súčasnosti si získava silnú pozíciu aj v Českej republike. Na začiatku sa NINCO venovalo najmä autodráham, ale v roku 2006 rozšírilo svoje portfólio o výrobu hobby RC modelov na diaľkové ovládanie. Dnes dodáva na trh širokú škálu hračiek, ako sú RC modely áut, lodí, vrtuľníkov, dronov, robotov, a naďalej vyrába vysokokvalitné autodráhy. To, čím sa spoločnosť NINCO odlišuje od svojich konkurentov, je kvalitný vývojový tím, detailné spracovanie všetkých modelov a veľmi dobrá kvalita pri zachovaní prijateľnej ceny.

Kľúčové vlastnosti jachty Pitiusa
  • Realistické spracovanie detailov
  • Dva motory a veľké kormidlo
  • Ergonomicky navrhnutý volantový vysielač s veľkým dosahom 30 metrov
  • Zabudovaná 3,7V LiIon batéria s kapacitou 1200 mAh s dobou jazdy až 15 minút
  • USB nabíjačka v balení
  • Dostupná cena
RC modely vs. RC hračky

V našom sortimente teraz ponúkame RC hračky od známeho európskeho výrobcu NINCO. RC hračky sú vhodné najmä pre deti alebo začiatočníkov na prvé zoznámenie sa s RC technikou. Ich konštrukcia a spracovanie je v porovnaní s RC modelmi oveľa jednoduchšie. Aj výkon a dosahované rýchlosti sú prispôsobené deťom a začiatočníkom. Každopádne RC hračky NINCO patria medzi najlepšie a najkvalitnejšie na trhu. RC hračky sú v porovnaní s RC modelmi výrazne lacnejšie.

V prípade, že vás alebo vaše deti baví RC alebo si chcete zaobstarať sofistikovaný výkonný model, značkové RC modely sú jasnou voľbou. Naša ponuka je veľmi široká, či už ide o RC lietadlá, vrtuľníky, drony, autá alebo RC lode. RC modely sú výrazne pokročilejšie, rýchlejšie, výkonnejšie, s množstvom funkcií a vernými vlastnosťami. Na rozdiel od RC hračiek ich možno udržiavať pomocou náhradných dielov alebo dokonca vylepšovať pomocou tuningových dielov.

Viac informácií o rozdieloch medzi RC modelmi a RC hračkami nájdete tu.

Odporúčame kúpiť

Na uvedenie volantového vysielača do prevádzky je potrebné zakúpiť 2x batérie AA.

Na napájanie USB nabíjača odporúčame použiť výkonný 3,1A (15W) univerzálny USB napájací adaptér (zdroj).

Dodatočné parametre

Kategória: RC Lode
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.89 kg
Stavebníctvo: Jachta
Typ súpravy: RTR
Typ: Motor
Dĺžka: 340 mm
Šírka: 100 mm
Výška: 120 mm
Typ pohonu: Elektrické
Hmotnosť: 260 g

Představení

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: