Tešíme sa na Vašu návštevu :)

NINCOCEAN Sailfish 2,4 GHz RTR

Kód: NH99036
31,60 € 26,33 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.6.24
Možnosti doručenia

Robte rýchle zákruty a rozčerte vodu so svojím novým pretekárskym člnom! Skvelý čln na diaľkové ovládanie, NINCOCEAN Sailfish , je rýchly a veľmi obratný. Vysielač 2,4 GHz. Funguje na tužkové batérie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsah balenia

Balenie obsahuje loď na diaľkové ovládanie NINCOCEAN Sailfish, 2,4 GHz vysielač. Návod CZ a manuál EN, ES, PT, DE, FR, IT, DK, NO, FI, SV, NE.

Charakteristika

Skvelá RC hračka pre deti NINCOCEAN Sailfish je loď na diaľkové ovládanie, ktorá je rýchla a veľmi obratná. Môžete robiť rýchle zákruty a čistiť vodu. Vysielač s frekvenciou 2,4 GHz. Prevádzka na tužkové batérie.

Čln je napájaný 3x tužkovými batériami AA. 2x tužkové batérie AA je potrebné doplniť do vysielača.

Vysielač

Vysielač pracuje na frekvencii 2,4 GHz. Vďaka tomu nedochádza k rušeniu. Má integrovanú anténu, ktorá sa nikdy nezlomí.

Spoločnosť NINCO bola založená v roku 1993 v Barcelone. Je to významný európsky výrobca hračiek. Výrobky NINCO nájdete nielen v Európe, ale aj na iných kontinentoch, napríklad v Austrálii, Severnej alebo Južnej Amerike. V súčasnosti si získava pevné postavenie aj v Českej republike. Na začiatku sa NINCO venovalo najmä autodráham, ale v roku 2006 rozšírilo svoje portfólio o výrobu hobby RC modelov na diaľkové ovládanie. Dnes dodáva na trh širokú škálu hračiek, ako sú RC modely áut, lodí, vrtuľníkov, dronov, robotov, a naďalej vyrába vysokokvalitné autodráhy. To, čím sa spoločnosť NINCO odlišuje od svojich konkurentov, je kvalitný vývojový tím, detailné spracovanie všetkých modelov a veľmi dobrá kvalita pri zachovaní prijateľnej ceny.

Vlastnosti
  • Rýchla a obratná loď
  • Vysielač 2,4 Ghz
  • Funguje na tužkové batérie AA
  • Priaznivá cena
RC modely vs. RC hračky

V našom sortimente teraz ponúkame RC hračky od známeho európskeho výrobcu NINCO. RC hračky sú vhodné najmä pre deti alebo začiatočníkov na prvé zoznámenie sa s RC technikou. Ich konštrukcia a spracovanie je v porovnaní s RC modelmi oveľa jednoduchšie. Aj výkon a dosahované rýchlosti sú prispôsobené deťom a začiatočníkom. Každopádne RC hračky NINCO patria medzi najlepšie a najkvalitnejšie na trhu. RC hračky sú v porovnaní s RC modelmi výrazne lacnejšie.

V prípade, že vás alebo vaše deti baví RC alebo si chcete zaobstarať sofistikovaný výkonný model, značkové RC modely sú jasnou voľbou. Naša ponuka je veľmi široká, či už ide o RC lietadlá, vrtuľníky, drony, autá alebo RC lode. RC modely sú výrazne pokročilejšie, rýchlejšie, výkonnejšie, s množstvom funkcií a vernými vlastnosťami. Na rozdiel od RC hračiek ich možno udržiavať pomocou náhradných dielov alebo dokonca vylepšovať pomocou tuningových dielov.

Viac informácií o rozdieloch medzi RC modelmi a RC hračkami nájdete tu.

Odporúčame kúpiť

Na uvedenie do prevádzky je potrebné doplniť batérie AA - (3x batérie AA do modelu + 2x batérie AA do vysielača).

Dodatočné parametre

Kategória: RC Lode
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.42 kg
Stavebníctvo: Športový čln
Typ súpravy: RTR
Typ: Motor
Typ pohonu: Elektro
Rozmery: 24 x 9 x 8 cm
Vek: 6+

Představení

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: