Tešíme sa na Vašu návštevu :)

NINCORACERS Ranger 1:14 2,4 GHz RTR

Kód: NH93120
60 € 50 € bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
28.5.24
Možnosti doručenia

Terénny monster truck Ranger od spoločnosti Ninco. Je v mierke 1:14 a jeho dĺžka je neuveriteľných 30 centimetrov. Odolná karoséria, detailne spracovaný interiér. Dosahuje rýchlosť 15 km/h. Veľké terénne pneumatiky. LED svetlomety, takže môže jazdiť aj v tme.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsah balenia

Balenie obsahuje kompletne zostavený RC model Nincoracers Ranger, autíčka na diaľkové ovládanie v mierke 1:14 s pohonom zadných kolies, 2,4GHz vysielač na volant. Španielsky, anglický, portugalský, nemecký, francúzsky, taliansky a český manuál. Nutné dokúpiť 5xAA alkalické batérie do auta a 2xAA do vysielača.

Charakteristika

Detská terénna RC hračka Nincoracers Ranger v mierke 1:14 s dĺžkou 30 cm patrí do módnej kategórie Monster Truck. Má obrovské kolesá s pneumatikami do náročného terénu. Dokáže prejsť akýmkoľvek terénom, zdolávať strmé svahy a prekonávať veľké prekážky. Karoséria je vyrobená z odolného plastu. Má zelené a čierne maskovacie armádne sfarbenie. Má priehľadné okná, cez ktoré môžete vidieť krásne spracovaný interiér modelu. Podvozok má na bokoch atrapy výfukov a v prednej časti masívny ochranný rám. Zadnú nápravu poháňa výkonný jednosmerný motor. Model dokáže zrýchliť až na 15 km/h. Skvelým prvkom sú LED svetlomety, vďaka ktorým môžete zažiť dobrodružstvo nočnej jazdy v teréne.

Vysielač

Veľmi ergonomicky navrhnutý vysielač na volante pracuje na frekvencii 2,4 GHz. Vďaka tomu nedochádza k žiadnemu rušeniu. Má integrovanú anténu, ktorá sa nikdy nezlomí. Čierno-červené farebné vyhotovenie a veľký volant. Má tieto funkcie: jazda vpred, vzad a zatáčanie doľava, doprava. Neutrálnu polohu volantu možno jemne doladiť pomocou lišty v spodnej časti vozidla.

Spoločnosť NINCO bola založená v roku 1993 v Barcelone. Je to významný európsky výrobca hračiek. Výrobky NINCO nájdete nielen v Európe, ale aj na iných kontinentoch, napríklad v Austrálii, Severnej alebo Južnej Amerike. V súčasnosti si získava silnú pozíciu aj v Českej republike. Na začiatku sa NINCO venovalo najmä autodráham, ale v roku 2006 rozšírilo svoje portfólio o výrobu hobby RC modelov na diaľkové ovládanie. Dnes dodáva na trh širokú škálu hračiek, ako sú RC modely áut, lodí, vrtuľníkov, dronov, robotov, a naďalej vyrába vysokokvalitné autodráhy. To, čím sa spoločnosť NINCO odlišuje od svojich konkurentov, je kvalitný vývojový tím, detailné spracovanie všetkých modelov a veľmi dobrá kvalita pri zachovaní prijateľnej ceny.

Kľúčové vlastnosti modelu Ranger
  • Model v mierke 1:14 s dĺžkou 30 cm
  • Rýchlosť až 15 km/h
  • LED svetlomety
  • Detailne spracovaná karoséria, interiér a podvozok
  • Mäkké pneumatiky s terénnym dezénom
  • Pohon zadnej nápravy 2WD
  • Ovládač volantu s dlhým dosahom
  • Prevádzka na tužkové batérie AA
  • Dostupná cena
RC modely vs. RC hračky

V našom sortimente teraz ponúkame RC hračky od známeho európskeho výrobcu NINCO. RC hračky sú vhodné najmä pre deti alebo začiatočníkov na prvé zoznámenie sa s RC technikou. Ich konštrukcia a spracovanie je v porovnaní s RC modelmi oveľa jednoduchšie. Aj výkon a dosahované rýchlosti sú prispôsobené deťom a začiatočníkom. Každopádne RC hračky NINCO patria medzi najlepšie a najkvalitnejšie na trhu. RC hračky sú v porovnaní s RC modelmi výrazne lacnejšie.

V prípade, že vás alebo vaše deti baví RC alebo si chcete zaobstarať sofistikovaný výkonný model, značkové RC modely sú jasnou voľbou. Naša ponuka je veľmi široká, či už ide o RC lietadlá, vrtuľníky, drony, autá alebo RC lode. RC modely sú výrazne pokročilejšie, rýchlejšie, výkonnejšie, s množstvom funkcií a vernými vlastnosťami. Na rozdiel od RC hračiek ich možno udržiavať pomocou náhradných dielov alebo dokonca vylepšovať pomocou tuningových dielov.

Viac informácií o rozdieloch medzi RC modelmi a RC hračkami nájdete tu.

Odporúčame kúpiť

Na uvedenie do prevádzky je potrebné zakúpiť 2xAA do ovládača a 5xAA alkalické batérie do modelu.

Dodatočné parametre

Kategória: Off-road
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.14 kg
Typ: Monster truck
Stupnica: 1:14
Dĺžka: 300 mm
Šírka: 190 mm
Svetlá výška podvozku: 50 mm
Hmotnosť: 665 g
Disk: 2wd
Motor: DC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: