Traxxas X Maxx 8S 4WD TQi RTR červená 1:5

Kód: TRA77086-4
Akcia Akce BLACK FRIDAY
Značka: Traxxas
1 480 € –14 %
Traxxas X Maxx 8S 4WD TQi RTR červená 1:5
1 480 € –14 % 1 260 € 1 050 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.12.23
Možnosti doručenia

Balenie obsahuje kompletne zostavený RC model auta Traxxas X-Maxx 8S 1: 5 s nainštalovanými komponentmi: striedavý motor Velineon 1200XL, striedavý regulátor VXL-8S, servo riadenie 2085, RC prijímač Traxxas TQi TSM. Dvojkanálový RC vysielač Traxxas TQi. Vymedzovacie podložky pre batérie hrúbky 25 mm, sada náradia, arch samolepiek. Návod CZ a manuál EN, DE, FR, SP.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie obsahuje kompletne zostavený RC model auta Traxxas X-Maxx 8S 1: 5 s nainštalovanými komponentmi: striedavý motor Velineon 1200XL, striedavý regulátor VXL-8S, servo riadenie 2085, RC prijímač Traxxas TQi TSM. Dvojkanálový RC vysielač Traxxas TQi. Vymedzovacie podložky pre batérie hrúbky 25 mm, sada náradia, arch samolepiek. Návod CZ a manuál EN, DE, FR, SP.

 

Brutálne najvýkonnejší a najväčší model Monster Trucku od Traxxas, to je X-Maxx 8S! Inovatívna konštrukcia, dĺžka 78 cm, kolesá s priemerom 20 cm, rýchlosť až 60 km / h, RC súprava Traxxas TQi s možnosťou inštalácie Bluetooth modulu.

Revolučné šasi
Šasi RC autá Traxxas X-Maxx je tvorené kompozitným výliskom, ktorý je vďaka svojej priestorovej koncepcii veľmi tuhé a súčasne ľahké. Tak ako u iných RC áut Traxxas je šasi modulárny, to znamená, že sa skladá z centrálnej časti, prednej a zadnej časti.

Modulárna konštrukcia
Modulárna konštrukcia umožňuje odstrániť celú prednú a zadnú časť. Za pár minút tak máte plný prístup k ľahkému servisu a nastavenia modelu. Modularita šasi auta zjednodušuje údržbu, je ľahké sa dostať k diferenciálom a pod. Navyše pri veľmi ťažkých haváriách nemusíte meniť celé šasi modelu, ale iba poškodenú časť.

Karoséria
Revolučný novinou je nový systém upevnenia karosérie auta X-Maxx. Karoséria sa neupevňuje sponkami, ale špeciálnym klipom. Tým odpadajú nevzhľadné držiaky karosérie, sňatie karosérie je teraz otázkou niekoľkých sekúnd

Tlmiče
Masívny tlmiče X-MAXX GTX majú piestnice s priemerom 5,2 mm, sú vyrobené z vysokopevnostnej ocele. Uchytenie tlmičov k ramenám a veži je duálny. Všetky čapy sú vyrobené z ocele s priemerom 4 mm! Kolesá s priemerom cez 20 cm sú na masívne hliníkové hriadeli. Dobre dimenzovaná priestorová veža tlmičov umožní jazdu aj vo veľmi ťažkom teréne.

Pohonná sústava RC autá Traxxas X-Maxx
Samozrejmosťou je vybavenie X-MAXX homokinetickými (CV) poloosami, ktoré sú vyrobené z kalenej ocele. Unášače kolies sú 24 mm šesťhrany, maiice kolies sú zaistené proti povoleniu klipom. Diferenciály majú štyri planétové ozubené kolesá, sú uzavretá a naplnená silikónovým olejom. Zmenou viskozity oleja v diferenciáloch možné meniť ich svornosť a tým jazdné vlastnosti modelu auta X-Maxx v teréne. V základe je diferenciál naplnený olejom s viskozitou 60000 cPs. Hriadele kolies sú vyrobené z hliníka. X-Maxx 8S je vybavený centrálnym diferenciálom a pružným členom obmedzujúce rázy.

Absorpčný systém Cush drive
Inovatívny systém Cush drive využíva na pohltenie rázu motora špeciálny diel vybavený elastomérovým silentbloky. Systém nahrádza trecie spojku a umožňuje efektívnejšie a spoľahlivejšie pohon bez zložitého nastavovania.

Držiak motora a chladič s ventilátormi
Všetky pohonné časti sú pod krytmi, novinkou je systém upevnenie motora. Motor má natoľko vysoký moment, že je k šasi priskrutkovaný 4 skrutkami. Aby bolo možné meniť prevodový pomer, je v šasi rad otvorov, takže motorové lôžko stačí priskrutkovať do správnych otvorov.

Pre maximálnu efektivitu a nekončiacu zábavu je motor osadený pasívnym rebrovaným chladičom a duálnymi ventilátory.

Servo
Riadenie je realizované pomocou robustného, digitálneho serva Traxxas - TRA2085. Servo veľkosti maxi má moment 26 kg.cm, rýchlosť 0.16 s / 60 °. Nylonové prevody. Dvakrát guľôčkové ložisko na hriadeli tisíchranu, pre precízne chod. Vodeodolná * konštrukcia. Účinné chladenie serva zaisťuje stredový chladič.

Výkonný striedavý motor Velineon 1200XL
Výkonný, striedavý bez-senzorový motor Velineon 1200XL poskytuje, vďaka 4-pólovému prevedenie, veľmi hladký chod. Výborný odvod tepla zabezpečuje kovové telo motora. Pozlátené konektory 6,5 mm, 1275 kV a výstupný hriadeľ 5 mm.

Regulátor VXL-8S
RC model auta je vybavený elektronickým striedavým regulátorom VXL-8S. Vstupným napätia 4, 6 alebo 8 čl. LiPo (max. 33.6 V). Jednoduché nastavenie jedným tlačidlom. Indikácia stavu LED diódami. Odvod tepla pomocou masívneho chladiča a ventilátora. Vode-odolná * konštrukcia. Pozlátené konektory 6.5mm. 2-stupňová detekcia nízkeho napätia LiPol akumulátorov, tepelná ochrana a prepäťová ochrana.

3 jazdné režimy:
Športový režim - Vpred / Brzda / Spiatočka
Závodné režim - Vpred / Brzda
Režim tréningu - 50% Vpred / Brzda / 50% Spiatočka
Regulátor je vybavený portom pre zapojenie originálneho príslušenstva, napríklad LED osvetlenie.

Prijímač Traxxas TQi
RC prijímač Traxxas TQi 5 kan. TSM s telemetriou pre vysielače Traxxas TQi. Jednoduchá obsluha, párovanie pomocou tlačidla. Indikácia stavu LED diódou. V prijímači sú integrované 3-osé MEMS senzory pre učenie polohy prijímača.

5-kanálový prijímač je tiež vybavený dvoma konektormi pre zapojenie telemetrických čidiel RPM (otáčky) a V / T (napätie / teplota).

Ďalej možno k 4-pinovom konektora pripojiť rozširujúci modul telemetrie, do ktorého môžete zapojiť až ďalšie 6 čidiel, vrátane veľmi presného GPS senzora rýchlosti.

RC súprava Traxxas TQi s Bluetooth ready
Traxxas pre Vás pripravil úplne nový rad dvojkanálových RC súprav s Bluetooth konektivitou. Bluetooth modul (predáva sa samostatne), umožní spojiť RC model s prehľadnou grafickou aplikáciou Traxxas Link, ktorú si bezplatne nainštalujete do Smartphonu.

Aplikácia Traxxas Link pre zariadenia od Apple je k dispozícii zadarmo na AppStore, aplikácie pre zariadenia Google Android je zadarmo na stránkach Google Play.

Traxxas Link App je výkonná aplikácia, ktorá Vám dáva úplnú kontrolu nad prevádzkou a ladením RC modelu Traxxas s ohromujúcou vizualizáciou a absolútnou presnosťou nastavenia. Traxxas Link vie zobraziť telemetrické dáta, ktorá poskytuje model v reálnom čase, napríklad rýchlosť, otáčky, teplotu, napätie batérie a náklon modelu. Nastavenie RC modelov môžete zdieľať, môžete si vytvoriť ľubovoľný počet profilov pre konkrétnu trať alebo užívateľa, napr. Deti. Všetko v aplikácii s brilantnou grafikou, ktorá je samozrejmosťou od Traxxas.

Možnosti telemetrie sa líši podľa jednotlivých modelov. Pre získanie telemetrických dát môže byť nutné inštalovať telemetrické čidlá. Kompatibilný diely telemetria s týmto modelom nájdete v sekcii "Príslušenstvo - Telemetria". Viac informácií o inštalácii telemetrie tu.

Telemetria v reálnom čase
Exkluzívny regulátor s pokročilou elektronikou je vybavený pre meranie telemetrie v reálnom čase. Pomocou bezdrôtového Bluetooth modulu (predáva sa samostatne) a aplikácie Traxxas link app, je možné sledovať rýchlosť, otáčky motora a napätia akumulátorov, priamo v reálnom čase na vašom telefóne. Regulátor poskytuje telemetrické dáta a nie je nutná montáž ďalších snímačov.

Traxxas Stability Management
Stabilizačný systém Traxxas Stability Management (TSM) umožňuje zažiť nielen výkon, rýchlosť, zrýchlenie a prechádzaní zákrut extrémne rýchlosťou, ale zaručuje oveľa jednoduchšie riadenie a kontrolu na klzkých povrchoch ako je prach, hladký betón alebo dokonca ľad a sneh.

V prijímači je MEMS 3-osé gyro a akcelerometer, ktorý rádovo 100x za sekundu vyhodnocuje pohyb modelu a vhodnými zásahy do riadenia predných kolies korigujú smer jazdy modelu. Traxxas TSM neobmedzuje výkonu motora - nad výkonom motora máte 100% kontrolu. Algoritmy sú vyladené pre každý model zvlášť. Miera asistencia sa nastavuje pomocou multifunkčného ovládača na vysielači alebo prípadne v aplikácii Traxxas Link.

Dodatočné parametre

Kategória: RC autá Traxxas
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: