Tešíme sa na Vašu návštevu :)

RC auto Traxxas Teton 1:18 4WD RTR

Kód: TRA76054-1-BLK
195,90 € 163,25 € bez DPH
Dodanie 2-5 dní
Môžeme doručiť do:
30.4.24
Možnosti doručenia

TRAXXAS TETON V MIERKE 1:18

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie obsahuje kompletne zostavený RC model auta na diaľkové ovládanie Traxxas Teton 1:18 4WD s nainštalovanými komponentmi:

Traxxas motor 370 28T V2,

Traxxas jednosmerný regulátor LaTrax LVD iD,

Traxxas servo 2065 vodeodolné,

Traxxas 3. prijímač LaTrax 2.4 GHz.

Traxxas 2 kan. vysielač LaTrax 2.4 GHz,

Traxxas NiMH batéria 7.2V 1200mAh iD,

Traxxas nabíjač DC-Peak 2A s autozástrčkou a 4 AA batérie do vysielača.

Návod SK a manuál EN, FR.

Charakteristika
Veľmi obľúbený malý a výkonný RC model auta Traxxas Teton. Cenovo dostupný off-road monster truck v mierke 1:18 od Traxxasu. Náhon 4WD, nezávislé zavesenie, olejové tlmiče. RC súprava v pásme 2.4 GHz, regulátor a proporcionálne servo riadenia. Rýchlosť až 30 km/h.

Kľúčovou vlastnosťou áut LaTrax je ich priaznivá cena pri zachovaní vynikajúcej kvality a vodeodolnej* elektroniky. Autá Traxxas v mierke 1:18 sú monster truck Teton, Rally a Short Course Truck SST 1:18.

Podvozok
Traxxas Teton je RC model auta na diaľkové ovládanie v prevedení monster trucku v mierke 1:18. Šasi je vyrobené z nylonu plneného sklenými vláknami. Vďaka jeho premyslenej konštrukcii sa podarilo maximálne znížiť jeho ťažisko a tým aj zlepšiť jazdné vlastnosti. Napriek svojim malým rozmerom je tento RC model vybavený ako veľké autá. Tešiť sa môžete nezávislé zavesenie kolies, odpruženie pomocou tlmičov a distribúciu výkonu cez predný a zadný diferenciál na poloosy a ďalej na kolesá.

Diferenciály
Rovnako ako u skutočných auta aj u tohto RC modelu je použitý predný diferenciál, ktorý rozdeľuje krútiaci moment medzi kolesá a dovoľuje rozdielne otáčky na predných kolesách pri prejazde zákrutou. Tým je jazda plynulá a autíčko má výborné jazdné vlastnosti. Pre perfektnú distribúciu výkonu je model vybavený aj zadným diferenciálom. Dlhú životnosť zaručujú kovové prevody.


Olejové tlmiče
Odpruženie je realizované pomocou tlmičov. Aby sa RC model pri jazde nerozkmital a bol výborne riaditeľný, sú tlmiče naplnené olejom.


Jednoduchý prístup k batérii
Batéria je v šasi modelu upevnená prostredníctvom dvierok, ktoré sú zaistené iba jednou sponkou. Výmena batérie v šasi je otázkou iba niekoľkých sekúnd. Batéria je osadená konektorom Traxxas s technológiou Traxxas iD (automatická identifikácia typu batérie iD nabíjači Traxxas).

Servo riadenia
Digitálne nano servo Traxxas servo 2065 s jednosmerným motorom a nylonovými prevodmi. Servo má moment 2.5 kg.cm a rýchlosť 0.20 s/60 ° @ 6.0 V. Pre odolnosť voči vode * je krabička serva osadená tesnením.


Jednosmerný motor
Model poháňa výkonný jednosmerný motor radu 370 s 28 závitmi.


Elektronický regulátor LaTrax
V modeli je nainštalovaný vodeodolný* jednosmerný regulátor LaTrax. Regulátor poskytuje citlivý plne proporcionálny chod motora. V elektronike sú použité moderné MOSFET tranzistory s vysokou účinnosťou a nízkymi stratami, pre dokonalý výkon. Napájanie 6 čl. NiMH alebo 2 čl. LiPol.

Na regulátore je možné nastaviť 3 jazdné módy:

Šport mode: plný výkon vpred aj vzad, brzda.
Race mode: plný výkon vpred a brzda, spiatočka nie je dostupná na splnenie pravidiel niektorých závodov.
Training mode: 50% výkon regulátora vpred, 50% výkon vzad, 100% brzda. Tento mód je vhodný na prvé zoznámenie s jazdnými vlastnosťami modelu alebo pre deti.

Prijímač 2.4 GHz
Troj-kanálový prijímač Latrax 2.4 GHz, zaisťuje bezpečné riadenie bez výpadkov. Jednoduché spárovanie jedným tlačidlom. Indikácia stavu pomocou LED diódy.


Volantový vysielač LaTrax TQ
Model je riadený dvojkanálovou proporcionálnou volantovou RC súpravou LaTrax TQ v pásme 2.4 GHz - prevádzka bez rušenia. Vysielač je napájaný iba 4 AA článkami, voliteľne môžete použiť aj nabíjacie NiMH akumulátory.

Na vysielači je otočný gombík, ktorým sa trimuje riadenie kolies (tj aby model je rovno, pokiaľ je volant v stredovej pozícii). Indikácia stavu batérií vo vysielači je indikovaná LED diódou. Na vysielači je možné nastaviť reverz na kanáli plynu a riadenia (ak by ste chceli vysielač použiť na riadenie iných modelov).


Rýchlo nabíjač s automatikou na 12 V
Súčasťou balenia je plne automatický rýchlo nabíjač NiMH akumulátorov na 12 V s konektorom do autozásuvky. Nabíjač umožňuje nabíjať 5 až 7 článkové NiMH akumulátory nabíjacím prúdom až 2 A. Nabíjanie je ukončené metódou Delta Peak.

K dispozícii je ako voliteľné príslušenstvo sieťový zdroj 12 V s autozásuvkou.

Dodatočné parametre

Kategória: RC autá Traxxas
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: