RC tank 1:16 T-34/85 RC set 2.4GHz kouř. a zvuk. efekty

Kód: 1112439091
Tip
Značka: H-L
169 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.6.19

RC model tanku T-34/85 1/16 so streľbou, dymovými a zvukovými efektmi, 2,4 GHz.

Detailné informácie

Podrobný popis

RC tank 1:16 T-34/85 RC set 2.4GHz kouř. a zvuk. efekty

RC model T34/85 s elektrickým pohonom verne kopíruje väčšinu funkcií skutočného tanku.Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi, hnacími, pojazdovými a napínacími kolesami, ktoré umožňujú jazdu vpred aj vzad, zatáčanie vľavo a vpravo pri jazde vpred aj vzad. Nechýba tanková „vychytávka“ – otáčanie na mieste pomocou protibežného pohybu pásov. Diaľkovo je ovládané aj otáčanie veže (320º) a zameriavanie dela (spúšťanie a dvíhanie hlavne). A nie len to – model naozaj strieľa! Jeho kanón nie je len imitácia, ale je to vzduchové delo s motorickým pohonom (air-soft) a automatickým nabíjaním. Vystreľuje 6mm plastové B guľky. „Munícia“ je uložená v zásobníku vo veži, vďaka systému určujúcemu projektilom dodatočnú rotáciu, čo pomáha obmedzovať vplyv zemskej príťažlivosti na dráhu strely, je dostrel dela cca 25m. Pre nácvik streľby je s modelom dodávaný papierový terč so stojanom. 

Simulácia skutočného tanku týmto nekončí, zvukový modul s nastaviteľnou hlasitosťou imituje zvuk motora (vrátane štartovania a zhasínania), streľbu z guľometu a kanónu. Výstrel z kanónu môže byť sprevádzaný simuláciou spätného rázu „trhnutím“ modelu vzad. Realizmus „prejavu“ ďalej zvyšuje generátor dymu. 

Na ovládanie modelu slúži vysielač s dvoma krížovými ovládačmi (ľavý ovláda otáčanie veže, zameriavanie kanónu a streľbu, pravý ovláda pohyb tanku vpred, vzad a do strán). Tri tlačidla na vysielači slúžia pre spúšťanie simulácie štartovania motora, imitácie zvuku guľometu a zvuku streľby z kanóna. 

RC súprava ovládajúca model pracuje v pásme 2,4GHz. 

Vysielač je napájaný ôsmymi tužkovými (AA) batériami alebo akumulátormi (nie sú súčasťou balenia), model je napájaný zo štandardnej šesťčlánkovej sady NiCD 7,2V 1700mAh. V sade je aj sieťový nabíjač. 

Model je určený k jazde v miestnosti, v žiadnom prípade s ním nejazdite vo vode, v mlákach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach s automobilovým pohybom. Nevhodným povrchom sú tiež vysoké „chlpaté“ koberce. 

POZOR! Zvláštne upozornenie! Zachádzanie s air-soft zbraňou vyžaduje zvláštnu opatrnosť a prísne dodržiavanie všetkých zásad pre ich používanie 

• Model nesmie byť samostatne používaný osobami mladšími ako 14 rokov bez dozoru dospelej osoby
• Proti náhodnému výstrelu je model zaistený vypínačom v priestore pre muníciu a ochrannou krytkou hlavne (okrem času streľby musí byť neustále nasadená!), tesne pred výstrelom je činnosť dela signalizovaná rozsvietením červenej LED umiestnenej na veži vedľa dela
• VŠETKY osoby prítomné pri streľbe musia mať stále nasadené ochranné okuliare pre air-soft strelcov
• Je zakázané mieriť a strieľať na osoby alebo zvieratá
• Nikdy sa nepozerajte do ústia hlavne – delo môže v dôsledku náhodného rušenia vonkajším signálom samovoľne vystreliť
• Všetku manipuláciu s modelom vykonávajte s nasadenou ochrannou krytkou hlavne, vypínačom streľby na veži vypnutým do polohy OFF a vyprázdneným zásobníkom
• Po streľbe môže ostať guľka nabitá v mechanizme dela, aj keď nie je pohľadom do zásobníku vidieť. Po vysypaní zásobníku preto vždy vypáľte MIERENÚ RANU ISTOTY – mierený výstrel naprázdno, pre istotu 


Balenie obsahuje takmer hotový model pripravený k jazde, maketové doplnky, aršík samolepiek, vysielač, pohonný akumulátor NiCD 7,2V, balenie BB guliek, sieťový nabíjač, fľaštičku aerosolnej zmesi pre generátor dymu, papierový terč so stojanom. 

Technická špecifikácia:
Mierka: 1:16
Dĺžka vrátane kanónu: 500 mm
Šírka: 185 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: cca 2500 g vrátane príslušenstva
Batéria: Ni-Cd 7.2V / 1700mAh
RC súprava: 2.4 GHz

Obsah balenia:
Zostavený model tanku T-34/85
Vysielač 2.4 GHz
Batéria Ni-Cd 7.2V / 1700mAh
Sieťová nabíjačka 400mA
Balenie 6 mm BB guličiek (100 ks)
Kvapalina na výrobu dymu (aerosolový roztok)
Maketové doplnky
Samolepky
Manuál

Dodatočné parametre

Kategória: RC tanky
Záruka: 2 roky

T 34

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora 28.12.15 15:56
pekny, ale drahy tank
Odpovedať

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: