Dromida Kodo RTF (kamera 480p, radio 2.4GHz, karta SD 2GB )

Kód: DIDE0005
58,90 €
Momentálne nedostupné

Jedinečný RC mikromodel, ktorý aj vďaka svojej malej konštrukcii je veľmi odolný voči nárazom a jednoduchý na ovládanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dromida Kodo je model mikrodrona verzia RTF (Ready To Fly) vybavené kamerou a 2.4GHz vysielačom. Dron ihneď po vybalení z krabice je pripravený k letu. Napriek svojej malej veľkosti, Kodo nie je tak krehký model, ako by sa mohlo zdať! Inteligentne premyslený dizajn robí model veľmi silný a odolný.
Pokročilá elektronika je vybavená stabilizačným systémom (trojosového gyroskopu a akcelerometra). Veľkou výhodou je možnosť zvoliť letové podmienky vo vysielači: Easy, Normal a režim pre pokročilých. K tomu, stačí stlačiť pravé páčky. Jedným kliknutím je najjednoduchší spôsob, dva sú normálny režim a Rozšírený režim sa aktivuje stlačením pravej páčky trikrát na vysielači. S jedným tlačidlom na vysielači, môžete otočiť model o 360 stupňov ako profík. LED diódy umožnujú kvadrokoptére lietať v noci. 
Nepochybne, najdôležitejšou výhodou je digitálny fotoaparát, ktorým je model vybavený. Možnosti fotoaparátu sú naozaj dobré pre taký malý model. To vám umožní vytvoriť snímku v rozlíšení 1280x960 pixelov, zatiaľ čo videa sú vo formáte AVI sú zaznamenané v kvalite 780x480 pixelov. Podľa výrobcu, moderné 3,7V LiPo batéria s kapacitou 390mAh je schopný poskytovať 6 minút skvelej zábavy, a doba potrebná na úplné nabitie akumulátora je iba 45 minút. Okrem toho je robot vybavený LED indikátorom na batériu.

Technické údaje:
Mikrodron verzia RTF
Hmotnosť: 52 gramy
Rozmery: 91x91x45 mm 
Rozlíšenie fotoaparátu: 780x480 video, 1280x960 fotky
Vysielač pracuje na 2,4 GHz
Stabilizácia letu
Režim 1 alebo režim 2
Masívna konštrukcia

Balenie obsahuje:
RC Mikrodron Dromida Kodo
2.4GHz vysielač
Vstavaný digitálny fotoaparát
Čítačka pamäťových kariet
Pamäťová karta 2GB
3.7V 390mAh batérie (37x19,5x8,5 mm)
USB nabíjací kábel
4 ďalšie vrtule
4 nože stráže
Návod na použitie

 

Dodatočné parametre

Kategória: RC Drony
Záruka: 2 roky

Dromida Kodo RTF (kamera 480p, radio 2.4GHz, karta pamięci 2GB + czytnik)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: