RC Bugina VRX Spirit EBL 2.4GHz

Kód: 526
310 €
Vypredané

Závodná bugina so striedavým motorom, frekvenciou 2.4 GHz, pohonom všetkých kolies. Dosiahne rýchlosti až 90 kilometrov za hodinu!

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedna z najrýchlejších bugín v mierke 1:10. Spirit EBL 2.4GHz RTR od spoločnosti VRX je jedna z najrýchlejších bugín vo svojej triede 4WD. Je to vynikajúci model pre rýchle offroad pretekanie. Vďaka silnému striedavému motoru dosahuje bugina šialenej rýchlosti až 90 km / h! Takou rýchlosťou sa môže pochváliť len málo ktorý elektrický model. Model má pevnú konštrukciu, dobré odpruženie a veľké kolesá s gumenými pneumatikami pre rýchly vstup do zákrut a stabilitu vo vysokých rýchlostiach.

Energiu vozidlu dodáva silná a výkonná lítium-polymérová batéria s napätím 11,1. Riadenie modelu sa vykonáva pomocou proporcionálne pištoľovej vysielačky pracujúcej v pásme 2,4 GHz, ktorá umožňuje väčší dosah a eliminuje riziko rušenia. Skvelá jazdná dynamika a vynikajúce jazdné vlastnosti tejto RC buginy zaručujú nezabudnuteľný zážitok pre milovníkov sily a obrovskej rýchlosti. Spirit EBL je závodné auto pre tých, ktorí milujú rýchlu jazdu a outdoorové aktivity. VRX Spirit EBL PRO RTR je pripravený na použitie hneď po vybalení z krabice. Jediné, čo potrebujete, je 8ks AA batérií do vysielačky.

 

Technická špecifikácia modelu:

Mierka: 1:10
Dĺžka: 415 mm
Šírka: 255 mm
Výška: 142 mm
Motor: Striedavý 2700kV
Regulátor ESC: Striedavý 45A (7.4-11.1V Li-Po)
Batérie: Li-Po 3250mAh 7.4V 
Pohon: 4x4
Rázvor: 275 mm vpredu / 280 mm vzadu
Hmotnosť: 900 g
Vysielačka: pištoľová
Farba: červená alebo modrá


Obsah balenia:

RC Model Spirit EBL RTR
Pištoľová vysielačka 2.4GHz
Batérie modelu
230V AC nabíjačka
Manuál

 • Dodatočné parametre

  Kategória: RC autá
  Záruka: 2 roky

  RC Bugina VRX Spirit EBL 2.4GHz

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Pridať komentár
  Nevypĺňajte toto pole:

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Nevypĺňajte toto pole: