RC auto VRX Racing: Sword EBL 2.4GHz Brushless

Kód: VRX/RH1013
319 €
Momentálne nedostupné

RC auto EBL 2.4 GHz od Sword je schopné dosiahnuť rýchlosť až 80 kilometrov za hodinu, súčasne s ním je však možné jazdiť aj doma alebo  niekde v halách. Tento model upúta radom kovových prvkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

RC auto Sword EBL je jeden z najrýchlejších elektrických modelov v mierke 1:10.

Výrobca už skôr vydal jeden známy model, konkrétne sa jednalo o VRX-1, predstavované RC auto z prevereného modelu vychádza a prináša niektoré vylepšenia. Stretnete sa tak so spoľahlivým a super výkonným striedavým motorom, ten zaručuje, vysoký prísun adrenalínu. O dosah a stabilitu signálu pri riadení sa stará frekvencie 2.4 GHz.

Model EBL Sword pracujúci s frekvenciou 2.4GHz a striedavým motorom je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú dosiahnuť vysokých rýchlostí, avšak súčasne mať stále svoj model pod kontrolou. Rýchlosť a silu RC autá zaisťuje striedavý elektrický motor, ktorého výhoda spočíva predovšetkým v čistote prevádzke. Auto nemá karburátor a nespaľuje ani palivo, nezapácha a možno s ním tak bez obáv jazdiť aj vo vnútorných priestoroch. .

Pretože je Sword EBL v konštrukcii Truggy, môžete s ním tiež vyraziť mimo asfalt. Jeho široký podvozok zaisťuje stabilitu v nerovnostiach aj pri ostrých zákrutách. Trakciu podporuje náhon všetkých 4 kolies - 4x4 a striedavý motor zaisťuje dostatočný prísun potrebnej hnacej sily, motor je natoľko silný, že ani niektoré spaľovacie autá by nestačili takému výkonu. Ochranné prvky ďalej dopĺňa elektronický systém a radič, ktorý sa vypne pri prehriatí regulátora.

Okrem samotného výkonu je však rovnako dôležitá kapacita batérie, tá udržiava RC model v prevádzke. V predstavovanom modely sa o prísun energie stará moderný Li-Po 7.4V batéria, uložená v pevnom puzdre a kapacite o veľkosti 3250 mAh. 

Technické špecifikácie:

Mierka: 1:10
Rozmery modelu (DxŠxV): 415x328x156 mm
Rázvor: 290 mm vpredu / 295 mm vzadu
Kola: 120 x 60 mm
Hmotnosť: 1100 g
Rýchlosť: 80km / h
Motor: 2700KV
Pomer: 11.2: 1
Regulátor ESC: 45A (04 / 7-1 / 11 Li-Po)
Pohon: 4x4
Radio: pištoľ 2,4 GHz


Obsah balenia modelu:

Model RC autá Sword EBL
Pištoľový diaľkový ovládač pracujúci na frekvencii 2,4 GHz
nabíjací adaptér
Batérie: 7.4V Li-Po 3250mAh Hard Case

 • RC auto VRX Racing: Sword EBL 2.4GHz

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Pridať komentár
  Nevypĺňajte toto pole:

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Nevypĺňajte toto pole: