Nanoprotech GUN pre údržbu zbraní

Kód: NP-060
14,90 € 12,42 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.6.23

Neradi používate agresívne prípravky pri čistení usadenín od strelného prachu a zvyškov olova? Trpí mechanizmus Vašej palnej zbrane v dôsledku použitia v teréne a pri zlých podmienkach skladovania, či stále hľadáte ideálny prípravok pre Vašu zbraň? Sprej Nanoprotech Gun využíva modernú nanotechnológiu, ktorá dokonale čistí, premazáva a konzervuje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka pokrokom v nanotechnológii dokážu výrazne predĺžiť životnosť zariadení a šetriť tak vynaložené náklady na údržbu, servis a opravy. Vlhkosť navyše dokážu vytesniť aj z vodou poškodených prístrojov, znovu obnoviť ich funkciu a navyše ich ochrániť pred ďalšou koróziou. 

Ako spreje Nanoprotech Electric fungujú:
Naše spreje obsahujú nanočastice, ktoré sa po aplikácii zachytia na kovovom povrchu a vytvorí na ňom nepreniknuteľnú izolačnú bariéru. Tá vytesní vlhkosť a zabráni tak oxidácii. Navyše zaizoluje vodiče a tým zamedzí prebíjaniu elektrického prúdu do okolitého vlhkého prostredia, čím zabráni skratu. Nanočastice dokážu preniknúť už existujúcou vrstvou korózie, zachytí sa priamo na kovový povrch a tým uľahčí jej odstránenie. Je vhodný pre všetky kovové povrchy a pre nízko aj vysoko napäťové kontakty.

Ako Vám môžu spreje NANOPROTECH pomoct?

Odolná ochrana
Nanočastice sa viažu priamo na ošetrovaní povrchu zbrane alebo mechanizmu. Vďaka tomu trvá pozitívny ochranný efekt mnohonásobne dlhšiu dobu a vlhkosť, korózia a znečistenie Vašej zbrane už nebudú hrozbou. 

Čistí od splodín
Vďaka nanočasticiam preniká účinná látka usadenými splodinami a zachytáva sa na samotnom surovom kove, kde vytvára ochrannú vrstvu. Aplikáciou na znečistenú plochu je tak možné ľahko odstrániť aj inak ťažko vyčistitelné nánosy splodín a zvyšky olova, medi a niklu.

Nenarušuje ostatné materiály
Na rozdiel od agresívnych čistiacich prostriedkov je Nanoprotech Gun šetrný k drevu, plastom i gume. Môžete si byť istí, že pri ošetrení omylom neznehodnotíte žiadne okrasné ani funkčné časti Vašej zbrane. 

Vstrebáva sa do štruktúry kovu
Lubrikačný a antikorózny roztok Gun v spreji sa vyznačuje perfektnou vzlínavosťou a miniatúrne častice preniknú aj do veľmi tenkých medzier. Sprej je tak vhodný aj pre ošetrenie ťažko dostupných miest bez nutnosti rozoberania. Po aplikácii roztok zaschne a nevyteká. 

Dlhodobo konzervuje
Plochy ošetrené sprejom Nanoprotech Gun sú chránené proti hrdzaveniu aj za extrémnych podmienok, ako potvrdili aj nezávislé testy. Mazacie vlastnosti zostanú zachované až do - 80 ° C a zbrane zostanú chránené aj pri dlhodobom skladovaní vo vlhkom prostredí.

NANOPROTECH Gun je voľbou lovcov, športovcov, profesionálnych aj rekreačných strelcov.

 

 

Technické vlastnosti:
Pôsobí ako antikorózny 
Vhodné pre čistenie strelných zbraní
Efektívne mazacie vlastnosti
Pôsobí po dobu až 1 roka
Spotreba: cca 50 ml na 1 m2
Obsah: 150 ml

Kde sprej použiť:
Hlaveň, záver, kohút
Vratná a bicia pružina, pružina úderníka
Všetky kovové časti zbrane
Ďalšie pohyblivé mechanizmy zbrane

Ako sprej použiť:
Aplikáciu spreju vykonávajte v dobre vetraných priestoroch a najlepšie s ochrannými rukavicami. Pred nanesením sprej starostlivo pretrepte.
Na určený povrch striekajte súvislú vrstvu (zo vzdialenosti 20-30 cm) alebo sprej použite priamo na ošetrované miesto. Vyčkajte 10-15 minút od nanesenia a následne prebytočný roztok zotrite.
 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: